هفته از تظاهرات و حضور مقامات فدرال در پورتلند آورده اند اورگان شهر به ملی کانون توجه به افزایش تنش میان تماس برای عدالت نژادی و تغییرات به پلیس.

این شهر شاهد تظاهرات شبانه برای نزدیک به دو ماه پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس. فلوید پس از درگذشت مردی که به عنوان یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن و مرگ او موجب یک جنبش ملی و اعتراض به آدرس سیستمیک نژاد پرستی.

در پورتلند یک شهرستان که در آن تظاهرات غیر معمول نیست تظاهرکنندگان و پلیس درگیر شدند و برای هفته ها با معترضان روشنایی آتش سوزی و اجرای قانون شلیک گاز اشک آور و مهمات دیگر.

تشدید تنش ها در اعتراض به حضور فدرال اجرای قانون عوامل است. ویدئو های به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی از هفته گذشته نشان داد آنچه به نظر می رسد فدرال افسران بینام اتومبیل دستگیری افراد بدون توضیح باعث اعتراض و پرونده های حقوقی.

‘دیوار مادران’: گروهی از مادران در پورتلند اعتراض تشکیل شده است برای حفاظت از تظاهرکنندگان

چرا مردم معترض در پورتلند?

افزایش ناآرامی در پورتلند آغاز شد و در روز فلوید پس از مرگ است. شهرستانها در سراسر ایالات متحده شاهد درگیری بین تظاهرکنندگان و اجرای قانون شبیه به کسانی که در پورتلند.

فعالان را به نام سیاست به چالش نژادپرستی نظاممند از جمله پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و سرمایه گذاری مجدد وجوه به دیگر خدمات ملکی مانند مسکن عمومی و سلامت روان پشتیبانی می کند. تظاهرکنندگان همچنین با تقبیح استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس و اجرای قانون است در پاسخ به بسیاری از تظاهرات با استفاده از زور.

در پورتلند تصویری نشان داده هر دو شهرستان و پلیس فدرال اجرای قانون با استفاده از گاز اشک آور و یا دیگر مهمات برای متفرق کردن جمعیت.

با توجه به usf football شهر پلیس اتحادیه نیز کشیده انتقاد شدید از مخالفان که می گویند آن را مانع هر گونه تغییرات احتمالی به بخش. شنبه شب معترضان آتش سوزی در پورتلند پلیس انجمن, ساختمان, اما آن را به سرعت.

روز یکشنبه گروهی از زنان تشکیل شده چه چیزی می تواند به نام یک سپر انسانی لقب “دیوار مادران” در مقابل یک اعتراض به یک دادگاه فدرال. فیلم در رسانه های اجتماعی نشان داد که این گروه شعار “بچه ها اینجا فدرال روشن ماندن” و “ترک بچه های ما به تنهایی.”

معترضان می گویند پلیس فدرال دستگیر و آنها را در خودروهای بینام و نشان

ماموران فدرال برای اولین بار دیده می شود در پورتلند در ژوئن 27, با توجه به usf football.

این روزنامه گزارش داد که پس از معترضان پاره کردن یک مجسمه جورج واشنگتن در ماه ژوئن در این شهرستان تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را موشکافی. مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر شده در این شهرستان در تولسا کمپین تجمع و روز بعد از او امضا فرمان اجرایی در بناهای فدرال افسران در استتار دیده می شد در خارج از دادگاه فدرال این usf football گزارش داد.

حضور مقامات فدرال در شهر ramped تا کنون و اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ پنج شنبه گذشته در سفر به این شهرستان به نام تظاهر کنندگان “خشونت آنارشیست ها.”

‘Secret police force’: فدرال گزارش بکشد پورتلند معترضان به بینام و وسایل نقلیه تکان دهنده خشم

عوامل آمده از ایالات متحده مارشال عملیات ویژه گروه ها و نخبگان ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی تیم مستقر در مرز ایالات متحده و مکزیک و مستقر شده اند برای محافظت از اموال فدرال.

هفته گذشته تصویری نیز ظاهر از مقامات فدرال با استفاده از بینام و وسایل نقلیه به بازداشت افراد به ظاهر بدون توضیح.

کانر اوشی 30 پورتلند ساکن بوده است شرکت در تظاهرات برای تقریبا دو ماه گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که در اوایل صبح روز پنج شنبه در او و یک دوست بودند و راه رفتن به ماشین خود را پس از ترک کردند زمانی که آنها دنبال مردان آنها معتقد بودند به ماموران فدرال.

اوشی گفت: پس از هشدار دیگر معترضان که ماموران فدرال بودند رانندگی در اطراف بینام وانت “ربودن مردم” ون کشیده به سمت راه رفتن و “چهار پنج ساله در کمو پرش و شروع به شارژ در ما است.”

اوشی نمی بینم هر نوع شناسایی نشانگر خود را در لباس استتار. او گفت: او دور اما دوست خود را علامت Pettibone, 29 دستگیر شد و توسط ماموران فدرال رزرو.

در بیانیه روز جمعه ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی تایید کرد که آن را بازداشت یک معترض اما اختلاف حساب است که آن را بدون دلیل. این سازمان که نام Pettibone گفت: مامورین به اطلاعات در مورد یک فرد مظنون به حمله ماموران فدرال و یا از بین بردن اموال فدرال. این بیانیه به آدرس نیست استفاده از بینام و وانت.

مقامات فدرال’ استفاده از کمتر کشنده دور نیز کشیده انتقاد. Donavan LaBella, 26 بود به شدت مجروح و در بیمارستان بستری و پس از او ضربه در سر کمتر کشنده دور شلیک شده توسط یک افسر فدرال در جولای 11.

اطرافیان ویدئوها نشان می دهد LaBella سقوط به زمین ناخودآگاه و خونریزی فراوان از سر. او ایستاده بود و با دو دست در هوا نگه داشتن یک بلندگوی بزرگ در سراسر خیابان را از دادگاه وقتی که او رسید.

پورتلند شهردار تماس فدرال اقدامات ‘آشکار سوء استفاده از تاکتیک های پلیس’

پورتلند شهردار و مقامات دولتی بارها و بارها لعنتی حضور فدرال اجرای قانون در این شهر گرفته و اقدام قانونی.

روز یکشنبه شهردار تد ویلر گفت: ماموران فدرال “نیست می خواستم در اینجا. ما نمی خواسته آنها را در اینجا. در واقع ما آنها را می خواهید به ترک.”

“آنچه که ما در حال دیدن یک آشکار سوء استفاده از تاکتیک های پلیس توسط دولت فدرال” ویلر یک دموکرات روز یکشنبه گفت.

اورگان دادستان کل الن روزنبلوم واصل طرح دعوی در دادگاه در روز شنبه در برابر چندین آژانس های فدرال ادعا عوامل در بینام و وسایل نقلیه برداشت مردم پورتلند خیابان بدون حکم.

طرح دعوی در دادگاه می گوید: عوامل نقض حقوق شهروندی اورگان ساکنان با استفاده از تاکتیک های غیر قانونی. آن را نیز می پرسد دادگاه نیاز به ماموران فدرال به شناسایی خود و سازمان خود را قبل از انجام یک بازداشت و به یک توضیح برای هر فرد بازداشت برای دستگیری.

آمریکا وکیل در پورتلند بیلی ویلیامز نیز روز جمعه گفت او خواسته بود Department of Homeland Security inspector general بررسی حوادث.

ویلر نیز جلب تمایز بین شهرستان افسران و مقامات فدرال زیر LaBella را آسیب.

“من می خواهم به آن را بسیار روشن است که وجود دارد هیچ سردرگمی” ویلر گفت: در اوایل این ماه. “جدی آسیب های پایدار توسط Donavan LaBella در دست یک افسر فدرال بودند غیر قابل قبول است.”

بیشتر در پورتلند: Oregon AG شکایت سازمان های فدرال بیش از پورتلند, دستگیری می گوید تاکتیک شبیه به آدم ربایی

اما Jo Ann Hardesty, یکی از شهر کمیسیون حیاتی بود پورتلند پلیس در این عملیات گفت: مأموران خود “پیوست و در تهاجمی از سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز.” هاردستی که نظارت پورتلند آتش نشانی و دیگر اول-پاسخ سازمان گفت: در نامه ای سرگشاده به ویلر اگر “شما نمی توانید کنترل پلیس به من پورتلند پلیس اداره است.”

به usf football گزارش داد که پلیس پورتلند مشغول به کار در پشت سر هم با ماموران فدرال در شهر برای متفرق کردن معترضان با وجود برخی از مسئولان شهرستان و اصرار دارد در غیر این صورت.

این روزنامه گزارش داد که محلی افسران دیده شده است راهپیمایی شانه به شانه با مقامات فدرال برای پاک کردن خیابان ها.

“ما در ارتباط با ماموران فدرال به منظور آگاهی موقعیتی و د دادن confliction,” پورتلند رئیس پلیس چاک Lovell گفت: در یک جمعه در کنفرانس مطبوعاتی در روزنامه. “ما در حال فعالیت در بسیار نزدیک به یک دیگر گاهی اوقات در این منطقه از شهر را مسدود کند.

این شهر پلیس انجام سفارشات از ماموران فدرال و نه بالعکس Lovell اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن: ما در حال تلاش برای کمک به پورتلند

روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از فدرال اقدام در این شهر گفت: “ما در حال تلاش برای کمک به پورتلند آن صدمه دیده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با انتقاد از شهرستان مقامات منتخب گفت: آنها تا به حال “کنترل از دست داده” و گفته است که معترضان شد “آنارشیست ها و آشوبگران” و “معامله واقعی!”

در ضمن کن Cuccinelli امنیت میهن سرپرست معاون وزیر را رد کرد و داد و بیداد بر استفاده از بینام و وسایل نقلیه در پورتلند گفت: عمل است “بنابراین مشترک آن را به سختی به ارزش بحث است.”

“به معنای واقعی کلمه هر اداره پلیس در آمریکا آنها را” Cuccinelli گفت: در سی ان ان روز جدید در روز دوشنبه.

کمک: Khrysgiana Pineda, Joel شانون, N’dea Yancey-براگ کریستین فیلیپس, لیندسی Schnell و آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de