عقاب اجازه نداد DeSean Jackson پست نورزند.

این تیم اعلام کرد در یک بیانیه جمعه که آنها را “جریمه” گسترده گیرنده پس از او نوشته شده ضد سامی نقل قول نادرست نسبت به آدولف هیتلر در رسانه های اجتماعی این هفته است. با توجه به NFL شبکه جکسون جریمه شد برای انجام مخل به تیم. جکسون که پس از عذرخواهی و آغاز تلاش برای آموزش بهتر خود را. عقاب مشخص نیست چه جکسون دقیق مجازات است.

“ما تا به حال تعدادی از سازنده مکالمات در طول چند روز گذشته نه تنها با DeSean Jackson, بلکه با بسیاری از بازیکنان دیگر اعضای این سازمان و رهبران در جامعه” عقاب در بیانیه ای گفت. “که باعث شده است تا ما را به نقطه ای که ما و او آماده برای مراحل بعدی.

“امروز ما باید جریمه DeSean برای انجام مخل به تیم. از او پذیرفته شده و این عواقب و عذرخواهی کرد. ما در بسیاری از مکالمات با آن نیز ساخته شده است روشن است که این تنها آغاز است. ما در مورد بتن ریزی برای چگونه ما و او می تواند التیام حرکت رو به جلو. او می داند که به منظور باقی ماندن در این تیم او نیز باید متعهد به حمایت از سخنان خود با اقدامات است. ما تشویق شده اند توسط تمایل خود را به آموزش خود را, اما همه ما درک می کنیم که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام می شود. ما ادامه خواهد داد برای کمک به DeSean در این روند و ما همچنین می دانیم که همه ما در سازمان ما نیاز به گوش دادن و یادگیری بیشتر در مورد چیزهایی که نا آشنا هستند و یا ناراحت کننده برای ما.

“ما باید همچنان به مبارزه با یهودی ستیزی و همه اشکال تبعیض در حالی که از دست دادن بینایی از مهم نبرد علیه نژادپرستی نظاممند.

جکسون در ادامه روند آموزش خود را روز شنبه با دیدار با گروهی که در برابر یهودی ستیزی با توجه به ESPN. او همچنین با 94 ساله از بازماندگان هولوکاست ادوارد Mosberg از طریق ویدئو کنفرانس. جکسون ارسال شده یک عکس از تماس به او Instagram account. او نیز موافقت کرد به همراه Mosberg به نازی ها اردوگاه کار اجباری آشویتس, با توجه به یک صدای جیر جیر از جانی Daniels, بنیانگذار از اعماق — سازمان Mosberg است رئیس افتخاری است که با هدف آموزش مردم درباره هولوکاست.

“با تشکر از شما آقای Mosberg برای شما وقت با ارزش و بینش امروز” جکسون نوشت: در عنوان عکس. “Im در نظر گرفتن این زمان برای ادامه با آموزش خودم و پل زدن شکاف بین فرهنگ های مختلف جوامع & ادیان. عشق 2 همه!!!!! ادامه …..”

همه از این می آید پس از 33 سال Jackson ارسال شده ضد سامی نقل قول منسوب به هیتلر که متهم یهودیان از تهدید و اخاذی امریکا است. او همچنین تایید یک سخنرانی از لوئیس فرخ رهبر ملت اسلام که “به طور معمول متهم یهودیان از دستکاری دولت ایالات متحده و کنترل اهرم قدرت جهانی” با توجه به مرکز قانون فقر جنوب. عقاب روشن ساخته است که آنها انتظار بهتر از جکسون.

“این دشوار شده است و عاطفی در هفته برای جامعه ما و سازمان” عقاب گفت: این بیانیه است. “فیلادلفیا ایگلز را تحمل نمی کند نفرت نسبت به هر فرد یا گروه. به اعتقاد ما در احترام و برابری برای همه نژادها و اقوام و مذاهب است. ما به عنوان یک سازمان می خواهید برای کمک به یک ابزار برای تغییر مثبت است. این تنها می تواند رخ دهد از طریق قوی عمدی اقدامات و تعهد به یادگیری و رشد است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de