غول باید گفت نه DeAndre بیکر به دور ماندن.

و بنابراین او در حال برنامه ریزی در آینده.

مشکل 2019 در دور اول پیش نویس انتخاب دستگیر و چهار فقره سرقت مسلحانه و چهار فقره از تشدید حمله در فلوریدا در انتظار است به گزارش به اردوگاه های آموزشی در کنار دیگر بازیکنان کهنه در روز سه شنبه.

از بعد از ظهر جمعه غول به حال مطلع بیکر اردوگاه که او ناخواسته در مرکز خود را. بیکر هشدار داده است مقامات در Broward شهرستان که او در سفر به نیوجرسی در روز یکشنبه. بیکر سپس گزارش خود را به دوم NFL اردوگاه در روز سه شنبه برای دریافت خود را برای اولین بار از دو مورد نیاز COVID-19 آزمون و پس از آن پیوستن به هم تیمی های خود و بررسی به این تیم در هتل به مدت دو روز از جلسات مجازی.

غول کاهش یافته وقتی پرسیده شد که اگر بیکر و کیکر Aldrick Rosas رو سه بزه اتهامات از hit-and-run برخورد در کالیفرنیا – استقبال در اردوگاه اگر هیچ چیز تغییر با هر وضعیت حقوقی بین در حال حاضر و پس از آن.

DeAndre Baker Aldrick Rosas Giants training camp
DeAndre بیکر Aldrick Rosasچارلز Wenzelberg/نیویورک پست; گتی ایماژ

“این مورد در فلوریدا است که هنوز هم فقط در انتظار و امیدوار هستیم یک اخراج به زودی” پاتریک پاتل یکی از بیکر وکلای گفت: پست در روز جمعه. “اما در حال حاضر DeAndre تنها نگرانی این تیم است. و او نمی خواهد به یک حواس پرتی و نمی خواهد بحث در مورد. این است همه چیز در مورد غول و هم تیمی های در حال حاضر. او نمی تواند صبر کنید برای دریافت در این زمینه و از اخبار است.”

بیکر گفته شد غول به جست و خیز مجازی offseason برنامه و تمرکز بر مسائل حقوقی تا دوباره جذب با هم تیمی است که یک گام در راه اصلاح خود را شروع cornerback موقعیت.

Broward County دفتر دادستان منطقه کاهش یافته در روز پنج شنبه با توجه به وضعیت آن رسیدگی به اتهامات عنوان شده علیه بیکر و Seahawks’ Quinton دانبار. بیکر وکلای اتهامات را رد کرده و از پرداخت از شاکیان به عنوان پیشنهاد در پلیس حکم گفت: آنها هشدار مقامات به تلاش برای گرفتن شاکیان در یک رشوه, کلاهبرداری. دانبار وکلای باید خارج بیش از این است.

“این تحقیقات بیشتر و تاب از یک بری سندرز برجسته حلقه” دادستان الکس Urruela گفت: دادگاه در جلسه این هفته با توجه به میامی هرالد. “به عنوان مدرک نگه می دارد در آینده ارزیابی تغییر دهید.”

رسس بود به اتهام رانندگی بی پروا ضربه و اجرا صدمه به اموال و رانندگی در حالت تعلیق مجوز به دلیل قبلی DUI در کالیفرنیا است. او تفهیم اتهام شنیدن سپتامبر. 4 است که نیازی نیست که یک فرد در ظاهر و بعید است به حل و فصل قبل از آن پس از او نیز در حال برنامه ریزی برای گزارش منابع گفت: پست.

NFL کمیساریای معاف لیست یک راه حل موقت اغلب استفاده می شود برای حل نشده موارد قانونی از جمله توسط غول تابستان گذشته. فقط لیگ برتر فوتبال نیست – تیم ها – می توانید با قرار دادن یک بازیکن در معاف لیست.

این امر “زمانی که یک بازیکن به طور رسمی متهم به جرم و جنایت خشونت به این معنی که او متهم است که با استفاده از زور فیزیکی و یا سلاح به آسیب یا تهدید شخص دیگری” و زمانی که “داشتن درگیر در رفتار است که متوجه یک خطر واقعی برای امنیت و یا خوب بودن یک نفر دیگر.”

یک بازیکن در معاف لیست به حساب نمی در برابر فهرست محدودیت ها و نمی تواند تمرین یا حضور در بازی های, اما می تواند در تاسیسات بر یک مبنای منطقی برای جلسات تمرینات فردی, درمان و توانبخشی و دیگر غیر مجاز-فوتبال فعالیت است. اگر یک بازیکن در معاف لیست در طول فصل به طور منظم او خواهد پرداخت را ترک کنند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de