یک روز پس از گرجستان فرماندار تمدید coronavirus محدودیت های رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر آتلانتا شورای شهر و شهردار به بلوک شهر از اجرای آن صورت دستور.

“این طرح دعوی در دادگاه است که به نمایندگی از آتلانتا صاحبان کسب و کار و کارکنان زحمتکش که در حال مبارزه برای زنده ماندن در طول این زمان دشوار است” کمپ گفت: در توییتر.

در ضمن آتلانتا شهردار Keisha لنس کف در پاسخ با استناد به تعداد COVID-19 مرگ و میر و موارد در دولت است. “استفاده بهتر از پرداخت کننده مالیات پول خواهد بود به گسترش و تست تماس با ردیابی” کف ” در توییتر.

یک گزارش جدید از مرکز برای یکپارچگی با استناد به یک unpublicized جولای 14 سند آماده برای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار نشان می دهد که نوادا است که در “منطقه قرمز” برای COVID-19 موارد است.

برخی از تحولات اخیر:

  • مراکز کنترل بیماری و پیشگیری آمریکا ممنوع گشت تا اکتبر.
  • ایالت واشنگتن است که محدود کردن تجمعات بیش از 10 نفر در شهرستانهای استان که در مرحله سوم از بازگشایی. قبلی محدود بود 50 نفر است.
  • هدف CVS و Publix پیوست لیست فروشگاه زنجیره ای نیاز به ماسک.

📈 امروز آمار: ایالات متحده پیشی گرفته است 3.5 میلیون نفر با بیش از 138,300 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در سطح جهان وجود داشته است 13.8 میلیون نفر و بیش از 590,000 مرگ و میر.

📰 آنچه که ما در حال خواندن: شما می توانید با آلوده COVID-19 دو بار ؟ کارشناسان می گویند احتمال این است که ” قطعا واقعی است.’

واشنگتن محدودیت تجمعات بیش از 10 نفر

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرد محدودیت در گردهمایی در 17 شهرستان که در مرحله سوم از بازگشایی به عنوان دولت می بیند افزایش COVID-19 موارد است.

Inslee روز پنجشنبه گفت که بیش از 10 نفر می تواند جمع آوری در آن شهرستان. قبلی محدود بود 50 نفر است.

“مراحل لازم برای کاهش سرعت گسترش COVID-19. حقیقت ناگوار است که ما نمی توانیم اجازه گارد ما را حتی به عنوان ما درگیر در فعالیت بیشتری” Inslee گفت: در انتشار اخبار.

که می رود به اثر دوشنبه می آید پس از مقامات دولتی گزارش روز شنبه یک رکورد تعداد بیش از 1000 COVID-19 نفر در یک روز. عفونت در ادامه به افزایش در دولت است. بیش از 44,000 مردم باید آزمایش مثبت برای این ویروس در آمریکا و حدود 1400 فوت کرده اند.

کاخ سفید سند: نوادا است که در “منطقه قرمز” برای COVID-19 موارد

نوادا فرود آمد در “منطقه قرمز” برای COVID-19 موارد است. که با توجه به یک گزارش جدید از مرکز برای یکپارچگی با استناد به یک unpublicized جولای 14 سند آماده برای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار.

دولت رسیدن به “منطقه قرمز” وضعیت به معنای وجود بیش از 100 مورد در هر 100000 نفر در هفته گذشته. نوادا تا به حال 173 جدید مورد در هر 100000 نفر جمعیت در هفته گذشته در مقایسه با میانگین ملی از 119 در هر 100 ، 000.

موارد در شهرستان کلارک – خانه لاس وگاس – نوادا قرار داده در منطقه قرمز. “لاس وگاس همچنان باید در مورد افزایش موارد” این گزارش می گوید.

– اد کمندا رنو, روزنامه مجله

فلوریدا مجموعه دیگری ضبط روزانه برای COVID-19 مرگ و میر

برای دومین بار در این هفته فلوریدا یک رکورد جدید پنج شنبه با گزارش 156 مرگ و میر ناشی از COVID-19 با اضافی 13,965 موارد یک شبه نیز اثبات دولت دوم-بالاترین افزایش روزانه.

مرگ و میر معینی روز سه شنبه 132 مرگ و میر گزارش شده. به طور کلی coronavirus موارد در حال حاضر رسیده 315,775 در فلوریدا, با 4,677 مرگ و میر.

در حالی که وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که یکی دیگر از 129,408 فلوریدا در زمینه بیکاری در هفته گذشته در جایگاه سوم در کشور وجود دارد افزایش فشار بیشتر به محدود کردن فلوریدا اقتصاد یک گام که Miami-Dade County, مقامات می گویند که آنها می تواند تصویب محلی در هفته های آینده.

– جان کندی فلوریدا سرمایه اداره

آریزونا گسترش همه گیر مهلت قانونی برای اخراج تا اکتبر. 31

آریزونا دولتی mlb را گسترش اخراج برای حمایت از مستاجران تحت تاثیر COVID-19 از طریق Oct. 31 حزب جمهوریخواه رهبر پنج شنبه اعلام کرد کمتر از یک هفته قبل از اصلی خود را در مهلت قانونی تعیین شده بود به پایان رسید.

فرمت نیست به عنوان سخاوتمندانه به عنوان یکی از به دنبال مسکن طرفداران که می خواست برای حمایت از مستاجرها از طریق پایان سال است. اما آن را به مستاجران که از دست داده ام شغل و یا بیمار شدن اضافی سه ماه به عقب در پرداخت ها و به دنبال جامعه کمک — چیزی Ducey به نام “کار درست را انجام دهید برای بهداشت عمومی و اقتصاد ما.”

بیش از 330,000 Arizonans را دریافت مزایای بیمه بیکاری به تاریخ چک و رود قطره به 240 دلار و یا کمتر پس از بارگیری 600 دلار فدرال بهره مند اجرا می شود در جولای 25.

– ماریا Polletta و کاترین Reagor آریزونا جمهوری

گرجستان فرماندار شکایت شهردار آتلانتا بیش ماسک صورت سفارش

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تحت پیگرد آتلانتا شهردار Keisha لنس کف و آتلانتا شورای شهر برای الزامی ماسک صورت در عمومی به عنوان دولت می بیند افزایش COVID-19 موارد است.

این طرح دعوی در دادگاه واصل اواخر روز پنجشنبه استدلال می کند که پایین تجاوز او اقتدار و باید به دنبال کمپ اجرایی سفارشات تحت قوانین ایالتی.

“فرماندار کمپ باید اجازه داده شود به عنوان رئیس اجرایی این دولت برای مدیریت اضطراری برای بهداشت عمومی بدون شهردار کف صدور باطل و غیرقابل اجرا سفارشات که تنها در خدمت به اشتباه عمومی” طرح دعوی در دادگاه متحده است.

کف گرفت و به توییتر به استناد coronavirus اعداد در وزارت امور خارجه در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه. “3104 گرجی کشته شده اند و من و خانواده ام در میان 106k که آزمایش مثبت برای COVID-19. در ضمن من شکایت شده @GovKemp برای یک ماسک قیمومیت. استفاده بهتر از پرداخت کننده مالیات پول خواهد بود به گسترش و تست تماس با ردیابی” پایین گفت.

McEnany: “علم باید در راه ایستاده’ از بازگشایی مدارس

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در روز پنج شنبه تاکید کرد که مدارس بازگشایی این سقوط نباید مشروط به علم اطراف coronavirus اما پس از آن ادعا کرد که “علم در کنار ما در اینجا” به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد.

در پاسخ به یک سوال در مورد آنچه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گویند به پدر و مادر که بچه ها در مدارس است که ممکن است فقط آنلاین McEnany گفت: “از رئیس جمهور گفت: جملهای است که او می خواهد مدارس برای باز کردن. و هنگامی که او می گوید او به معنی باز کردن در کودکان و نوجوانان شده است قادر به حضور در هر روز در مدرسه خود را.

“علم و نه باید در راه این” او افزود: گفت آن است که “کاملا ایمن” را به طور کامل بازگشایی تمام کلاس های درس.

– ساوانا Behrmann

کشتی نمی خواهد بادبان در ما آب تا اکتبر پس از CDC گسترش آن ” بدون بادبان سفارش

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام کرده اند اضافی فرمت به خود “بدون بادبان سفارش” که در حال حاضر به پایان می رسد در سپتامبر. 30.

سفارش خود باقی خواهد ماند تا پایان ماه سپتامبر مگر اینکه CDC مدیر rescinds و یا تغییر سفارش و یا وزیر بهداشت و خدمات انسانی اعلام کرد که COVID-19 دیگر اضطراری برای بهداشت عمومی با توجه به CDC اعلام.

قبلا سی دی سفارش تعیین شده بود به پایان می رسد در جولای 24.

– مورگان Hines

بیشتر در coronavirus از ایالات متحده آمریکا امروز

که در آن یک ماسک صورت مورد نیاز است: بسیاری از فرمانداران در حال سازماندهی و یا تجدید سفارشات نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در عمومی به عنوان موارد همچنان به افزایش است. این است که دولت خود را در این لیست ؟ آن را در اینجا ببینید.

Coronavirus دیده بان: ما چند راه را برای شما به ماندن بگیرید. ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا گرد هم می آیند و به اشتراک گذاری آخرین اطلاعات در مورد coronavirus مقابله با تغییرات در شیوه زندگی و بیشتر با پیوستن به ما در Facebook ،

که در آن در حال متحده در بازگشایی? بیش از نیمی از همه کشورها از جمله کالیفرنیا و میشیگان را متوقف و بازگشایی برنامه و یا در حال برداشتن گام برای توقف گسترش COVID-19. در اینجا لیست.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de