تعداد جهانی تایید contagions از کروناویروس که باعث COVID-19 صعود بالاتر از 6 میلیون در روز دوشنبه پس از یک آخر هفته تحت سلطه اعتراضات در سراسر آمریکا در مرگ یک غیر مسلح مرد سیاه پوست به دست یک افسر پلیس در مینیاپولیس هفته گذشته است.

صحنه ای از تظاهرات در مینه سوتا در شهرهای نیویورک و لس آنجلس و آتلانتا و دیترویت در میان دیگر شهرهای برجسته برجسته در برنامه های خبری تلویزیونی و در رسانه های اجتماعی پس از مرگ جورج فلوید دستگیر شد در فیلم توسط تماشاگران. فلوید درگذشت و پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او در حالی که او دست به دستبند روی زمین شفاعت بارها و بارها که او نمی تواند نفس بکشد. افسر بازداشت شده است و اتهام سوم-قتل درجه.

وجود حمایت بین المللی گسترده ای برای اعتراض با تجمع کنندگان گردهمایی در لندن, برلین, ونکوور, پاریس و دوبلین و شهرهای دیگر به تماس برای پایان دادن به خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید.

برخی از تصاویر نگرانی که معترضان می تواند سهوا گسترش این بیماری به عنوان بسیاری از آنها با پوشیدن پوشش صورت یا چند مشاهده اجتماعی فاصله.

ببینید: بعد از صلح آمیز شهر نیویورک در راهپیمایی به راه به هرج و مرج پس از تاریک

“جمعیت زیادی از تظاهرکنندگان … افزایش خطر گسترش کروناویروس گفت:” چارلز کمپبل مدیر عامل و تجارت-میز متخصص در MKM در جمعه توجه داشته باشید.

Coronavirus به روز رسانی: ویروس نگرانی در میان تظاهرات قیمت گوشت Stay High

این تظاهرات در حال وقوع به عنوان تمام 50 ایالت آمریکا فشار جلوتر با reopenings و محدودیت در حرکت از جمله ایالات متحده است که هنوز هم نشان دادن افزایش تعداد عفونت برابر توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی.

واشنگتن پست–ABC اخبار نظرسنجی منتشر شده روز دوشنبه داشت نزدیک به 6 در 10 آمریکایی ها گرفته اند یک آمار اقتصادی از COVID-19 اما بسیاری هنوز هم می گویند شامل گسترش است و مهم تر از تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد است. در مورد سه در چهار سیاه و سفید آمریکایی را که از دست داده اند به مراتب بیشتر مرگ و میر ناشی از این ویروس از سفید آمریکایی ها می گویند از آن مهم تر برای مهار این بیماری نسبت به بازگشایی اقتصاد است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای دیدار از طریق ویدئو کنفرانس با فرمانداران در روز دوشنبه برای بحث در مورد “حفظ آمریکایی جوامع امن است.” کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی در این نشست با فرمانداران در اجرای قانون و امنیت ملی و مقامات زیر را جداگانه در یک جلسه با دادستان کل ویلیام Barr.

وجود داشته است حدس و گمان جمهور خواهد آدرس این ملت روز یکشنبه اما محقق نشد. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که او را تعیین ضد فاشیسم فعالان به عنوان یک سازمان تروریستی است.

ببینید در حال حاضر:مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان پناهگاه در کاخ سفید به عنوان پناهگاه اعتراضات خروشان نزدیکی شب جمعه

همانطور که نیویورک تایمز در گزارش خود اعلام در برابر antifa که او به دنبال مقصر برای کسانی که تظاهرات که به خشونت تبدیل شد فاقد روشن اختیارات قانونی. این antifa حرکت نمی کند باید یک رهبر و یا یک مرکزی ساختار به عنوان بار و دیگران اشاره کرد.

در زمان نگارش این تهمت بود خطاب به دولت ایالات متحده فرمانداران در یک کنفرانس تلفنی به شیوه ای که توضیح داده شد توسط برخی به عنوان هشدار دهنده است.

آخرین برگه

در حال حاضر وجود دارد 6.22 میلیون نفر از COVID-19 در سراسر جهان و 373,043 مردم فوت کرده اند با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 2.7 میلیون نفر بهبود یافته اند.

ایالات متحده دارای بالاترین مورد تلفات در جهان در 1.8 میلیون و بالاترین مرگ و میر در 104,584.

برزیل را مورد شمارش صعود بالای 500,000 بیش از آخر هفته با بیش از 16000 موارد جدید گزارش با توجه به نگهبان. رئیس جمهور Jair Bolsonaro شده است که به طور گسترده ای برای انتقاد از خود را شکست خورده رویکرد به بحران سوار یک اسب به تجمع روز یکشنبه در تماس تلفنی در این کشور دیوان عالی کشور تعطیل شود برای پایان دادن به تحقیقات از او گاردین گزارش شده است.

برزیل در حال حاضر 514,849 موارد پس از دیگری سنبله یک شبه و 29,314 مرگ و میر.

روسیه 414,878 موارد و 4,855 مرگ و میر. انگلستان دارای 276,156 موارد و 38,571 مرگ و میر بالاترین مرگ و میر در اروپا و دومین در جهان پس از ایالات متحده آمریکا

چرا برزیل رئیس جمهور می خواهد برای بازگشایی اقتصاد با وجود افزایش مرگ و میر

اسپانیا 239,638 موارد و 27,127 مرگ و میر در حالی که ایتالیا 233,197 موارد و 33,475 مرگ و میر. هند گذرانده فرانسه و آلمان در مورد اعداد در 197,264 و 5,577 مرگ و میر.

فرانسه 189,010 موارد و 28,805 مرگ و میر در حالی که آلمان 183,508 موارد و 8,549 مرگ و میر.

ببینید: بیوتکنولوژی بزرگترین برندگان در حال حاضر در حال تغییر چگونه ما زندگی می کنند پس از coronavirus

پرو بعدی با 164,476 موارد و 4,506 مرگ و میر پس از ترکیه با 163,942 موارد و 4,563 مرگ و میر.

ایران 154,445 موارد و 7,878 مرگ و میر به دنبال شیلی با 105,158 موارد و 1,113 مرگ و میر.

کانادا 92,952 موارد و 7,396 مرگ و میر به دنبال مکزیک با 90,664 موارد و 9,930 مرگ و میر.

عربستان سعودي منتقل بالاتر از چین که در آن بیماری شد و برای اولین بار منتشر شده در اواخر سال گذشته در مورد اعداد. عربستان سعودی 87,142 موارد و 525 مرگ و میر. چین 84,150 موارد و 4,638 مرگ و میر.

چه, آخرین اخبار پزشکی?

Gilead Sciences, Inc. مطلا کردن -2.72% منتشر یافته از اواخر مرحله کارآزمایی بالینی تست آن remdesivir در نسبتا بد COVID-19 بيمار. جلعاد که قبلا منتشر شد داده ها را از یک به طور مشابه اجرا باز برچسب فاز 3 دادگاه بررسی remdesivir در به شدت بیمار COVID-19 بیماران و همچنین به عنوان یکی دیگر از فاز 3 آزمایشی اجرا شده توسط موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که این دارو می تواند در کاهش زمان بهبودی در شدت بیمار بیماران. این مطالعه یافته های led برای مواقع اضطراری-استفاده از مجوز برای remdesivir ماه گذشته.

در صورتی که شما آن را از دست رفته:FDA کمک های مالی جلعاد را remdesivir اضطراری مجوز برای COVID-19 درمان

آخرین آزمایش نشان داد که متوسط بيماران بد حال گرفتن پنج روز رژیم از مواد مخدر بودند 65 درصد بیشتر احتمال دارد برای نشان دادن بهبود بالینی در مقایسه با کسانی که به دریافت استاندارد مراقبت. بیماران مصرف 10 روز رژیم نیست گزارش آماری قابل توجهی بهبود می باشد.

“ما نیاز به اطلاعات بیشتر گفت:” Evercore ISI تحلیلگر Umer Raffat که اشاره کرد که ترخیص از بیمارستان داده بودند اعلام نشده و نه هم از علائم برای اولین دوز.

Abiomed Inc. ABMD, +0.98% دریافت اضطراری-استفاده از مجوز برای آن Impella RP قلب پمپ می شود و به برخی COVID-19 بيمار از جمله کسانی که با نارسایی قلبی است. پزشکی دستگاه دریافت تایید FDA در سال 2017 به بازار عرضه می شود در درمان نارسایی بطن راست.

از دست ندهید:چرا ویروس سهام در حال رانندگی نوسانات بازار

“آمبولی ریوی حاد است که به وضوح به رسمیت شناخته شده به عنوان یک تهدید کننده زندگی تجلی COVID-19” دکتر امیر کاکی مدیر مکانیکی حمایت از گردش خون در معراج سنت جان در بیمارستان دیترویت گفت: در Abiomed انتشار.

الی لیلی و شرکت. LLY, +0.16% گفت: این آغاز یک مرحله 1 آزمایشی به صورت تجربی آن را COVID-19 پادتن درمان است. درمان LY-CoV555 توسعه یافته بود لیلی AbCellera و موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی از یک نمونه خون از یکی از اولین کسانی که برای بهبود یافتن از COVID-19 در ایالات متحده

این آزمایش کنترل شده با پلاسبو را تست آنتی بادی درمانی در بیماران بستری با COVID-19; لیلی گفت: این انتظار برای انتشار اطلاعات از محاکمه تا پایان این ماه است.

“آنتی بادی درمانی مانند LY-CoV555 ممکن است بالقوه برای پیشگیری و درمان COVID-19 و ممکن است به خصوص برای گروه سخت ترین ضربه این بیماری مانند افراد مسن و کسانی که با سیستم ایمنی بدن,” لیلی افسر ارشد علمی دانیل Skovronsky گفت: در انتشار اخبار.

نگاه به آینده, لیلی گفت: این برنامه برای تست درمانی در COVID-19 بیماران که در بیمارستان بستری شده است و به عنوان یک ابزار پیشگیری اگر فاز 1 آزمایش نشان می دهد این دارو بی خطر است.

آیا شرکت گفت ؟

اخبار شرکت از آخر هفته نیز رهبری با تظاهرات در مورد مرگ جورج فلوید با مدیران ارائه پشتیبانی و کمک به اجتماعی-عدالت سازمان و به tweeting در همبستگی با معترضان.

Twitter, Inc. TWTR, +2.35% آن تغییر مشخصات زیستی به عنوان خوانده شده به سادگی “#BlackLivesMatter” در حالی که الفبای Inc.’s GOOGL, -0.08% GOOG -0.00% گوگل گفت: در اصلی آن صفحه جستجو: “ما موضع خود را در حمایت از برابری نژادی و تمام کسانی که جستجو برای آن.”

گوگل یوتیوب کمک خواهد کرد 1 میلیون دلار “در حمایت از تلاش ها برای رسیدگی به بی عدالتی اجتماعی.”

عمده خدمات جریان — مانند Netflix, Inc. NFLX, +0.99%, آمازون.com, Inc.’s AMZN, +1.10% نخست تصویری والت دیزنی Co.–کنترل قطع +1.70% Hulu و AT&T T +0.80% HBO Max و همچنین Quibi و آمازون Twitch — توییتی که آنها ایستاده در همبستگی با معترضان با Netflix و گفت: “به سکوت است به همدستی.”

ببینید در حال حاضر: از هشتگهای به کمک گوگل, Netflix و دیگر شرکت های فن آوری صدای حمایت از معترضان

دارا Khosrowshahi, مدیر اجرایی بارگذاری Technologies, Inc. UBER -0.64%, گفت: این شرکت کمک خواهد $1 میلیون برابر عدالت ابتکار و مرکز پلیس سهام.

Apple Inc. AAPL +1.23% مدیر اجرایی تیم کوک گفت: آن زمان به ایستادن در حاشیه.

“این لحظه ای است که بسیاری از مردم ممکن است می خواهم چیزی بیش از یک بازگشت به حالت عادی و یا به وضع موجود است که تنها راحت اگر ما جلوگیری ما زل زل نگاه کردن از بی عدالتی” کوک گفت: در داخلی, توجه به کارکنان به دست آمده توسط خبرگزاری بلومبرگ. “به عنوان مشکل آن را به عنوان ممکن است به اعتراف است که تمایل خود را نشانه ای از افتخار.”

آدیداس ADDYY, +1.70% تبلیغات اوایل روز شنبه از تقویت یک antiracism توییت ورزشی-دنده archrival نایک NKE, +0.73%.

در جای دیگر شرکت ها افزایش سرمایه از طریق سهام یا اوراق قرضه ارائه شده و به ارائه به روز رسانی در بازگشایی فروشگاه ها و کارخانجات و ادارات.

در اینجا آخرین چیزهایی شرکت کرده اند گفت: در مورد COVID-19:

• آمریکا شاهدانه شرکت سطح زیرکشت Holdings, Inc. ACRGF, -5.45% وارد دو بودجه موافقت نامه به منظور بالا بردن تا 60 میلیون دلار. این اولین بار است که یک standby سهام توزیع توافق با ناشناس نهادی سرمایه گذار تا 60 میلیون دلار از آن کلاس یک تابع رای و دوم این است که قرار دادن خصوصی که در آن صادر شده 11 میلیون دلار در مقدار اصلی تحت امن خوانده شده سهم قرضه به صورت ناخالص درآمد حاصل از $10 میلیون. درآمد حاصل از هر دو معاملات استفاده می شود به طور کلی برای اهداف شرکت و سرمایه در گردش. شهر نیویورک-بر اساس سطح زیرکشت دارای یک گزینه توافق با کانادا شاهدانه رهبر بازار سایبان رشد Corp. CGC, -3.68%
, علف هرز -6.93% در زیر آن سایبان را بیش از این شرکت به عنوان به زودی به عنوان فدرال ممنوعیت حشیش برداشته شده است.

• Adaptimmune درمان PLC ADAP, +6.50% در حال برنامه ریزی ارائه عمومی 12.5 میلیون سهم. که نشان دهنده حدود 9.6 درصد از سهام. این شرکت همچنین قصد دارد به کمک مالی underwriters از ارائه گزینه های برای خرید سهام اضافی برای پوشش overallotments. کوئن و SVB Leerink در حال مفصل کتاب-مدیران در حال اجرا.

• Agilent Technologies Inc. یک +1.58% ارائه یک سری از یادداشت ارشد در یک قفسه و ثبت نام با برنامه ای برای استفاده از درآمد حاصل از هر کلی اهداف شرکت از جمله به پرداخت بدهی. شرکت نمی ارائه هر گونه جزئیات در اندازه یا سررسید. BofA اوراق بهادار Mizuho اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا, LLC و ولز فارگو اوراق بهادار, LLC هستند اقدام به عنوان کتاب مشترک-مدیران در حال اجرا.

• Apple Inc. به طور موقت بسته بیشتر از آن ایالات متحده در فروشگاه های خرده فروشی 9to5 Mac گزارش روز شنبه پس از تعدادی از فروشگاه ها تبدیل شد و اهداف از غارتگران در طول آخر هفته تظاهرات. “با سلامت و ایمنی از تیم ما در ذهن ما تصمیم به نگه داشتن تعدادی از فروشگاه های ما در آمریکا بسته شده در یکشنبه,” اپل گزارش گفته 9to5 Mac. فروشگاه های اپل در مینیاپولیس; سان فرانسیسکو; پرتلند سنگ.; و Scottsdale, Ariz., در میان کسانی که تخریب و یا غارت بیش از آخر هفته. اپل بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر اما تعدادی از فروشگاه اپل محل می گویند “به طور موقت بسته” در وب سایت خود را در حالی که یکی در سن فرانسیسکو اتحادیه مربع که آسیب دیده بود شنبه شب گفت: این امر بازگشایی سه شنبه. اپل شروع به بازگشایی آن ایالات متحده فروشگاه های خرده فروشی که بسته شده بود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در اواخر ماه مه. 9to5 Mac گفت: حدود 140 از 271 مکان های ایالات متحده در حال حاضر بازگشایی شده است.

• Cooper Tire & Rubber Co را CTB, -0.31% تایر-تولید گیاه در ال سالتو, مکزیک راه اندازی مجدد خواهد شد و تولید و به صورت محدود. این شرکت تا به حال بازگشایی آن مکزیک گیاه در مارس 13, تنها به آن را بسته به پایین در 28 آوریل پس از مکزیک دولت تعیین می شود آن را غیر ضروری کسب و کار. تایر ساز گفت: گیاهان خود را در چین و آمریکا و صربستان تمام بازگشایی شد.

• Coty Inc. COTY, +17.54% موافقت با فروش یک اکثریت علاقه خود را خرده فروشی, مو, کسب و کار که شامل Wella و Clairol به KKR & Co. Inc. KKR, +2.23% در یک معامله که ارزش کسب و کار در $4.3 میلیارد دلار است. KKR خود را از 60 درصد به طور جداگانه موفق کسب و کار. Coty دریافت $1 میلیارد دلار سرمایه گذاری مستقیم و $2.5 میلیارد دلار در خالص درآمد حاصل از پول نقد. به طور جداگانه Coty رئیس پیتر حرف را فرض اضافی نقش رئیس اجرایی. این شرکت ایجاد خواهد شد یک فرد اجرایی کمیته که شامل حرف رئیس امور مالی و رئیس اجرایی Pierre-Andre Terisse و گوردون فون برتن که پیوست Coty در هفته گذشته از KKR Capstone به عنوان رئیس تحول افسر.

• Southwest Airlines Co. LUV +5.65% دریافت $651.8 میلیون به عنوان tranche دوم از وزارت خزانه داری حقوق و دستمزد پشتیبانی برنامه. به نوبه خود حامل هوا افزایش یافته است که توجه داشته باشید از آن ارائه شده به خزانه توسط $195.6 میلیون و ارائه یک حکم برای خرید 536,197 سهام عادی. در مجموع باد از غرب دریافت کرده است $2.28 میلیارد دلار یا 70 درصد مورد انتظار حقوق و دستمزد مقدار حمایت و ارائه خزانه داری با یک توجه داشته باشید در مجموع $654.4 میلیون و حکم به خرید 1,794,429 سهام که نشان دهنده حدود 0.3 درصد از سهام.

• والت دیزنی Co. به طور موقت خواهد بود توقف هر تم جدید پارک فروش بلیط یا رزرو هتل به منظور “تمرکز بر مهمانان با موجود بلیط و رزرو.” دیزنی قبلا اعلام کرده بود که مهمانان شما نیاز به ذخیره یک روز به بازدید از پارک صورتی که مایل به دست آوردن پذیرش در علاوه بر این به خرید یک بلیط. این شرکت محدود کردن ظرفیت در خود پارک به منظور کاهش ازدحام. “موجود دارندگان بلیط و سالانه دارندگان پاس خواهد بود قادر به ایجاد یک پارک رزرو قبل از بلیط های جدید به فروش می رسد; ما خواهد بود و رسیدن به این مهمانان به زودی به ارائه جزئیات بیشتر” دیزنی گفت. “ما رزومه جدید فروش بلیط و دیزنی توچال هتل رزرو پس از آن دوره است.” علاوه بر این, دیزنی لغو همه موجود رزرو در رستوران. به طور معمول بازدید کنندگان می توانند کتاب وعده های غذایی در هتل و پارک و رستوران ها تا 180 روز در پیش است. دیزنی تصمیم به انصراف از موجود رزرو از ظرفیت داخل رستوران ها خواهد شد کاهش می یابد برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de