امیدوار هستند dimming است که “گله ایمنی” می تواند کمک به تمبر از سر سخت جهانی و همه گیر در حال رشد در میان نگرانی هایی است که مردم می تواند reinfected با COVID-19.

کارشناسان معتقدند که ادعا می کند از تکرار عفونت نیاز به مطالعه بیشتر پس ما فقط ماه به بحران بهداشت و درمان و شواهد حکایتی شده است. اما اگر آن را ثابت کرد که بهبود بیماران می توانید “گرفتن” ویروس برای بار دوم آن را تحت تاثیر خود ایمنی در حالی که همچنین پیچیده تلاش برای به دست آوردن جام مقدس از زمان تحقیقات پزشکی – واکسن موثر.

بهبودی از این بیماری را فراهم می کند آنتی بادی برای مبارزه با عفونت. عمر از این آنتی بادی ها ممکن است کافی برای محافظت از یک بیمار برای مدت طولانی و یا ترویج ایمنی طولانی مدت در سراسر جمعیت.

“احتمال عفونت مجدد است که قطعا واقعی” دکتر رابرت Glatter یک پزشک اورژانس در Lenox Hill بیمارستان در شهر نیویورک گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “و یکی که من از دیدن بارها و بارها در خط مقدم.”

Glatter می گوید که او برای مراقبت از یک “تعداد بیماران مبتلا به” رنج می برند که تنها خفیف اولیه عفونت بهتر است و در واقع تست منفی برای این ویروس قبل از اینکه دچار عود علائم. شدت می تواند بدتر بار دوم او می گوید.

“این بیماران دچار اشکال در تنفس منجر به هیپوکسی درد, درد قفسه سینه, با مکرر و بی امان تب و لرز” او گفت:, و اضافه کرد که آنها پس از تست مثبت دوباره.

کارشناسان هشدار می دهند که آن را تنها چند ماه پس از اولین موج از موارد در چین و در سراسر جهان است. فرکانس و شدت reinfections نمی شود شناخته شده است تا موارد افزایش در مناطق که در آن وجود دارد تعداد قابل توجهی از عفونت در زمستان سال گذشته گفت: دکتر دانیل گریفین رئیس از بیماری های عفونی در ProHEALTH مراقبت در نیویورک است.

“ما از ماه دور از دانستن به صورت خاص اگر reinfections امکان پذیر است یا یک موضوع مهم,” گریفین گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt: فرماندار تست مثبت برای coronavirus

حمله Fauci: مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل مشاور با میل شدید به صورت مستقیم صحبت کنید

پزشکان با اطمینان نمی دانیم که آیا افرادی که به نظر می رسد بیمار برای بار دوم رنج می برند از تجدید حیات خود را برای اولین بار عفونت گریفین گفت. اما او می گوید داستان از یک مرد او را درمان COVID-19 به صورت سرپایی در ماه مارس است. چهار ماه بعد او بیمار بود این بار بستری شده با تب و لرز. او آزمایش مثبت سطح بالایی از آنتی بادی های او نمایش داده می شود پس از بیماری به سختی قابل تشخیص است.

گریفین اشاره کرد که کار بر روی دیگر coronaviruses نشان داد مردم فقط به عنوان به احتمال زیاد به reinfected یک سال بعد به عنوان افرادی که هرگز آلوده. مطالعات نشان می دهد COVID-19 آنتی بادی کاهش در تمام بيماران پس از دو ماه و تبدیل شدن منفی در درصد بالایی از بیماران, او گفت:.

“این مورد برای کسانی از ما که امیدواریم که این ویروس فقط یکی-و-انجام می شود برای ما بیماران” گریفین گفت.

دکتر مونیکا گاندی استاد پزشکی و بیماری های عفونی متخصص در دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو, نیست, بنابراین مطمئن شوید.

“ما را دیده اند و نه تنها مورد قانع کننده از عفونت مجدد” او گفت:. “که در اثبات پودینگ که آلوده اعطا ایمنی است.”

در لندن و کالج کینگ محققان دریافته اند که آنتی بادی به اوج خود رسید تا سه هفته پس از شروع علائم قبل از کاهش است. در این مطالعه 90 بیمار و مراقبت های بهداشتی کارگران منتشر شده در یک preprint کاغذ در medRxiv و هنوز رتبهدهی نشده است این موضوع از متفکرين بررسی دقیق.

اما پژوهش امکان پشتیبانی که COVID-19 می reinfect مردم بارها و بارها. آزمایش خون نشان داد که در حالی که 60 درصد از مردم ارائه “قوی” پاسخ آنتی بادی در حالی که مبارزه با این ویروس تنها 17 درصد حفظ کرده است که قدرت سه ماه بعد.

همه از آن می تواند به اثبات ناقوس مرگ برای امید گله ایمنی از طریق یک شات واکسن یا جامعه گسترش ویروس.

ملیسا نولان, یک متخصص بیماری های عفونی و استاد دانشگاه کارولینای جنوبی می گوید دیگر مطالعات نشان می دهد که افرادی که آلوده بودند اما ارائه هیچ علائم به احتمال زیاد تا به حال هرگز کافی ویروسی بارهای خود را در ريه دستگاه به تولید کافی پاسخ آنتی بادی.

در مقابل افراد با علائم شدید به احتمال زیاد تا به حال بالاتر حجم ویروس عمیق در ریه های خود را که “موجب یک ايمونولوژيک واکنش زنجیره ای” و در نتیجه نسل از آنتی بادی است. هنوز یک مطالعه نشان داد که 13 درصد از موارد علامتی از دست داده بود ایمنی و مستعد ابتلا به عفونت مجدد در دو ماه پس از عفونت است.

“من بالینی تفسیر از این مطالعات جدید این است که تا زمانی که ما یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس جوامع خواهد شد و نه به طور طبیعی خود را توسعه گله ایمنی” نولان گفت. “این یافته های جدید نشان می دهد که افراد ممکن است دوباره آلوده.”

Ogbonnaya Omenka های بهداشت عمومی و متخصص و دستیار استاد در Butler دانشگاه تاکید می کند که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است. طبیعی فردی ایمنی نشان داده شده است به عنوان یک عامل کلیدی توسعه واکسن او می گوید: پس عدم وجود حفاظت پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19 می تواند واکسن فرایند پیچیده تر است.

دستیابی به گله ایمنی نیاز به حدود 75% از جمعیت می شود یا آلوده یا واکسن – یک هدف است که ممکن است به اثبات می شود گریزان در نور متناقض آنتی بادی و پاسخ پایانی سطح Glatter گفت.

“این افزایش مسائل مهم در رفتن به جلو هنگامی که ما شروع واکسیناسیون جمعیت,” او گفت:. “این احتمال وجود دارد ما نیاز به یک تقویت کننده شات برای تقویت ایمنی. ما قطعا نیاز به اطلاعات بیشتر و بزرگتر مطالعات برای تایید این یافته.”

پوشیدن ماسک نه تنها محافظت از دیگران: این از شما محافظت از عفونت

اکثر سیستم های تهویه مطبوع کمک خواهد کرد: برخی در واقع می تواند تسهیل گسترش

Omenka گفت: هنوز معلوم نیست که آیا reinfections نمایندگی مشترک بهداشت عمومی پدیده یا آنها “پرت” – احتمالا حتی قربانیان نادرست تست, او گفت:.

تست دقت یک مشکل باقی می ماند. گروهی از قانونگذاران فدرال با ارسال نامه ای این هفته به غذا و دارو کمیسر Stephen هان افزایش نگرانی ها در مورد کاهش استانداردهای COVID-19 تست قابلیت اطمینان تحت اضطراری با استفاده از مجوز.

“در حالی که هیچ تست تشخیصی خواهد بود 100 ٪ دقیق این استانداردهای پایین تر برای تعیین قابلیت اطمینان … می تواند بر درک ما از COVID-19 گسترش در درون یک جامعه و در سراسر ایالات متحده” قانونگذاران گفت.

تعدادی از شناخته شده عفونت مجدد موارد خیلی کم است به را تشکیل می دهند قابل توجهی داده که در مقایسه با میلیون ها نفر از افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19, Omenka گفت.

“در هر صورت این یافته جدید باید جدی گرفته شود توجه به بهداشت عمومی مفاهیم” او گفت:.

تلاش برای پایان دادن به این بیماری همه گیر باقی می ماند لولایی در سه روش – بهداشت عمومی استراتژی مانند صورت پوشش شستن دست و فیزیکی, فاصله, بهبود درمان های پزشکی و فشار به توسعه یک واکسن موثر. آخرین یافته ها در آنتی بادی و ایمنی برجسته نیاز برای ادامه سلامت عمومی به عنوان استراتژی اصلی رویکرد موثر دیگر گزینه های در دسترس Omenka تاکید کرد.

“فرد یا گله ایمنی حاصل از دوره نقاهت بعد از COVID-19 خواهد بود بسیار مفید عامل در مبارزه با بیماری” Omenka گفت. “اما آن را نمی خواهد بود مفید به بانک این امکان بدون هیچ گونه روشن generalizable حمایت از شواهد است.”

کمک: الیزابت Weise

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de