تصحیح املای نام آنجلو زینو

MarketWatch تصویر عکس/گتی ایماژ, تصاویر iStockphoto

چه به طور معمول یک هو سه ماهه برای فروش آیفون خواهد بود جالب برای Apple Inc. در این سال به عنوان COVID-19 بحران باعث تغییرات بزرگ در راه مردم را برای خرید الکترونیک.

پس از بسته شدن تمام فروشگاه های خود را در خارج از چین در ماه مارس اپل AAPL -0.24% شروع بازگشایی برخی از مکان های ایالات متحده در ماه مه قبل از آن و سپس به حال به مقیاس این برنامه و دوباره نزدیک مکان های خاص با توجه به بدتر شدن این بیماری همه گیر در بسیاری از ایالات آمریکا. مدیران بستری در اواخر ماه آوریل که اپل فروشگاه تعطیلی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از فروش همکاران پتانسیل تاثیر کسب و کار در راه سرمایه گذاران ممکن است بلافاصله در نظر گرفته شود. اپل شاهد فشار تقاضا برای اپل و اپل ساعت و رئیس امور مالی Luca Maestri گفت که اپل هم انتظار یک اثر منفی بر مراقبت اپل برنامه های بیمه.

که بحرانی روند به نظر با توجه به Raymond James’ کریس Caso از مراقبت اپل بخش مهمی از اپل به سرعت در حال رشد خدمات بخش ساخت تا شاید 25 درصد از درآمد برای این بخش با توجه به تخمین می زند. مراقبت اپل “تمایل به حرکت همراه با آی فون واحد او گفت:” نشان می دهد که این شرکت خدمات بخش نزدیک تر است به فروش تلفن از برخی ممکن است فکر می کنم.

اپل تا به حال بازگشایی چین فروشگاه در زمان آن گذشته درآمد تماس بگیرید و این شرکت با اشاره به بهبود روند وجود دارد پس از reopenings هر چند ترافیک فروشگاه هنوز هم نیست به جایی که آن را به حال شده است قبل از مستندات.

AT&T Inc. T -1.10% ارائه شده اخیر نشانه ای از یک snapback در داخل کشور با اجرایی جان Stankey های این شرکت در 23 ژوئیه درآمد تماس که “ترافیک است منعکس در فروشگاه.” در حالی که ترافیک است “نه کاملا به طور کامل به عقب” مشتریان نیز به نظر می رسد آینده در اطراف این ایده از منظقه وانت.

همچنین نگاه کنید: AT&T است ادامه داد: رسانه ها گلایه فوری سوال در مورد رقابتی بالقوه

در تولید در کنار بیماری همه گیر است که انتظار می رود کمی تاخیر اپل سنتی سقوط آیفون راه اندازی. تحلیلگران در حال حاضر انتظار می رود این گوشی اعلام می شود در ماه اکتبر و نه سپتامبر. Caso گفت MarketWatch که COVID-19 نگرانی کرده اند به احتمال زیاد آن مشکل تر برای اپل به بررسی تولید در چین است.

چه این بدان معناست که در سطح عملی برای آینده درآمد گزارش شده است که این شرکت احتمالا نمی خواهد به یک فصلنامه چشم انداز مالی که آن را گزارش نتایج پس از بسته شدن بل در جولای 30. این قلم یک پیش بینی برای آخرین بار به عنوان به خوبی.

اپل به طور معمول شمارش چند هفته جدید فروش آیفون در سپتامبر چهارم شماره اما قادر نخواهد بود برای این سال در صورتی که به طور گسترده ای پیش بینی تاخیر در واقع رخ می دهد. این شرکت همچنین نمی خواهم به تلگراف برنامه های خود را زیاد و Caso دلایل که هوا به استثنای آیفون فروش 12 انتظارات خواهد بود به سادگی مرده برای سرمایه گذاران است که اپل در نظر دارد برای به تاخیر انداختن راه اندازی دستگاه.

آنچه در این شماره می گویند

درآمد: تحلیلگران بررسی FactSet انتظار می رود که اپل انجام داد $51.76 میلیارد دلار در سال فروش خود را برای سال مالی سه ماهه سوم از $53.81 میلیارد سال قبل. بازگشت در اواخر ماه فوریه پیش بینی تحلیلگران بود $58.76 میلیارد دلار در ماه ژوئن-درآمد سه ماهه.

درآمد: پیش بینی اجماع تماس برای $2.02 سهم در درآمد از $2.18 سهم سال گذشته و در زیر $2.55 است که تحلیلگران به حال شده است در انتظار به پایان ماه فوریه.

حرکت سهام: ارزش سهام اپل اضافه شده اند 35 درصد در طول سه ماه گذشته به عنوان میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.68%, که اپل یک جزء افزایش یافته است 13 درصد. S&P 500 SPX -0.61% است تا 16 درصد است که در طول.

از 37 تحلیلگران دنبال FactSet که پوشش سهام اپل, 26 خرید رتبه هشت را نگه رتبه بندی و به فروش رأی. متوسط قیمت هدف ذکر شده است $364.81.

آنچه این شرکت گفت:

ژوئن 24: اپل تایید کرد در بیانیه ای که “با فراوانی احتیاط” آن را به طور موقت خاموش هفت فروشگاه در منطقه هوستون. این شرکت بسته شده است فروشگاه ها در کشورهای دیگر نیز از جمله در کالیفرنیا, North Carolina, آریزونا, و ویرجینیا است.

مارس 17: اپل اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی که نزدیک به 100 از جهانی خود فروشگاه باز بود در آن زمان. “تعهد ما به تنها حرکت رو به جلو با یک بازگشایی یک بار به ما اعتماد به نفس ما می توانید با خیال راحت بازگشت به خدمت به مشتریان از فروشگاه ما” آزادی گفت. اپل اضافه شده است که “یک فروشگاه باز هیچ وجه به این معنی است که ما نمی پیشگیرانه مرحله از بسته شدن دوباره آن را باید با شرایط محلی حکم.”

مارس 30: مدیر اجرایی تیم کوک گفت: درآمد اپل تماس بگیرید که این شرکت دیدم “را دیدم فشار رو به پایین بر روی تقاضا به خصوص برای آی فون و wearables” با توجه به ذخیره موقت تعطیل. Maestri گفت که واحد تبلیغات اپل خدمات بخش “بوده است نهفته کلی ضعف اقتصادی و عدم اطمینان در زمانی که کسب و کار را بازگشایی شده است.”

اپل گزارش $2.55 سهم در درآمد درآمد حاصل از $58.31 میلیارد دلار 2.46 یک و به اشتراک گذاری $58.02 میلیارد دلار به ترتیب در سال-در اوایل سه ماهه. این شرکت همچنین اعلام کرد که اضافه کردن 50 میلیارد دلار به آن مجوز بیع متقابل و افزایش آن در سه ماهه سود 6 درصد به 82 سنت به اشتراک بگذارید.

بخوانید: اپل درآمد نشان می دهد شرکت ‘تابآوری’ در میان همه گیر

آنچه تحلیلگران می گویند

• “اگر فروشگاه باقی می ماند بسته شده است که باید از یک اثر در همه چیز” ریموند جیمز’ Caso گفت MarketWatch در یک مصاحبه تلفنی. او به شوخی است که می توان آن را سخت برای این شرکت به “باید خطوط اطراف بلوک در خیابان پنجم فروشگاه” یک سنت مرسوم در میان آی فون مرگ-hards در اپل راه اندازی روز است که به تدریج کاهش یافته به عنوان سفارشات آنلاین تبدیل شدن به محبوب تر. Caso یک بازار بهتر امتیاز و 400 دلار هدف در سهام اپل.

• “در حالی که آی فون تقاضا باقی مانده است کم خونی ما دیدن Jun-Q تغار و نشانه هایی از بهبود” نوشت CFRA تحلیلگر تحقیقات آنجلو زینو. “این نیز مهم است به یاد داشته باشید هر دو مک و آی پد کسب و کار با بهره گیری از تحولات اخیر مربوط به COVID-19 به عنوان کارکنان مجبور به کار از خانه و سرمایه گذاری در عدد قرص است.”

• “در حالی که ما انتظار می رود آیفون بعدی برای راه اندازی در C4Q20 تولید جلد و در دسترس بودن می تواند حاشیه آهسته تر با توجه به تاثیر COVID-19 در توسعه کلی جدول زمانی. ما با مشاهده این تغییر در حجم تولید توسط یک یا دو ماه نمی تواند مواد در دراز مدت است.” -Cowen & Co. تحلیلگر Krish Sankar که دارای یک بهتر امتیاز و 400 دلار هدف در سهام است.

• “زیر مطلوب نشان داده افزایش بزرگ در [بالای] مصرف در طول همه گیر ما پیش بینی نتایج قوی در اپل جریان, کسب و کار” نوشت: D. A. Davidson تحلیلگر تام Forte. او گفت که در سال 2020 قرار بود اپل بزرگ سال از 5G است اما به جای تبدیل شدن به “سال از این بیماری همه گیر.” COVID-19 “به تحریک تقاضا برای چه بوده است برخی از کندتر رشد محصولات در نمونه کارها خود را مانند لپ تاپ ها و تبلت ها.” هنر یک خرید امتیاز و $355 قیمت هدف در ارزش سهام اپل.

این مقاله بخشی از یک سری ردیابی اثرات COVID-19 همه گیر در عمده کسب و کار و به روز خواهد شد. این در اصل منتشر شده در مارس 6.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de