واشنگتن – در میان مداوم coronavirus همه گیر و در سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی نظاممند پس از مرگ جورج فلوید هنوز هم وجود دارد یک انتخابات در روز سه شنبه. و آن را موجب برنده بزرگ البته انتظار می رود برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

بایدن جاروب تمام هفت متحده برگزاری انتخابات مقدماتی روز سه شنبه – مریلند, ایندیانا, Rhode Island, New Mexico, مونتانا و داکوتای جنوبی. واشنگتن همچنین رای در انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی سهشنبه اما نتایج در دسترس نیست در اوایل صبح روز چهارشنبه. (آیووا نیز مقدماتی سهشنبه, اما آن را برای اولین بار-در-این-ملت ریاست جمهوری قفقاز در ماه فوریه که در آن بایدن به پایان رسید و در جایگاه چهارم است.)

بایدن را برنده در این کشورها فشار او را نزدیک تر به جلسه 1,991 نماینده آستانه به حزب دموکرات نامزد. او نیاز به حدود 100 بیشتر نمایندگان برای عبور از آن خط.

بیشتر: دنبال سه شنبه نتایج اولیه

با وجود زود ناامید کننده ضرر و زیان در اولیه فصل بایدن 77 بود به ثمر رساند یک گشت با تسلط اولیه پیروزی در کارولینای جنوبی است. او در ادامه به دندانه دار کردن نمایندگان در روز سه شنبه تنها چند روز بعد. و در اوایل ماه آوریل بایدن شد presumptive نامزد پس از سن. Bernie Sanders, آخرین دموکراتیک حریف هنوز هم در مسابقه به حالت تعلیق در انتخابات ریاست جمهوری است.

در اینجا دیگر takeaways کلیدی از سه شنبه شب:

دیرین تشکر. استیو کینگ از دست می دهد جمهوریخواه اولیه

تشکر. استیو پادشاه آیووا نه اصطلاح جمهوری خواه کنگره خود را از دست داده اولیه به جمهوریخواه دولت سناتور. شیدا Feenstra.

پادشاه نشان دهنده آیووا چهارمین کنگره منطقه است که عمدتا جمهوری خواه.

پادشاه محروم شد از کمیته سال گذشته پس از سخنان او به نیویورک تایمز در مورد سفید ناسیونالیسم. تمام چهار رقبا استفاده می شود شاه را حذف از این کمیته به عنوان شواهدی وجود دارد که آنها موثر تر خواهد بود در کنگره در حالی که هنوز های کینگ ارزش های محافظه کار.

شاه را رد کرده است حمایت از سفید ناسیونالیسم و گفت: کسانی که در نظر گرفته شده خارج از چارچوب به دلایل سیاسی. او در توصیف این واکنش به عنوان یک هماهنگ کمپین علیه او. شاه نظر بودند و حتی به طور رسمی سرزنش توسط مجلس نمایندگان و او نیز خارج از خانه خود آورد.

پس کسانی که نظرات بسیاری در حزب او باید فاصله خود را از کنگره. طول اولیه چرخه کلیدی آیوا و ملی جمهوریخواهان یا در حاشیه ماند و یا تایید شده Feenstra.

مدت کوتاهی پس از, اخبار سازمان اعلام کرد Feenstra برنده اصلی مبارزات انتخاباتی خود مدیر مت لئوپولد توییتی عکسی از سناتور ایالت.

“.@RandyFeenstra گرفتن یک تماس از کنگره کوین مک کارتی. شیدا آماده به کار” لئوپولد نوشت: در صدای جیر جیر.

جمهوری خواه کمیته ملی صندلی Ronna McDaniel همچنین با تبریک Feenstra گفت: در یک صدای جیر جیر “استیو کینگ سفید supremacist حرف کاملا متناقض با حزب جمهوریخواه و من خوشحالم که آیووا جمهوریخواهان را رد کرد و او را در صندوق های رای است.”

مسابقه برگشت در مجموعه جدید مکزیک نوسان منطقه Mfume صندلی نگه می دارد

در نیومکزیکو جمهوری خواه ایوت Herrell برنده مذاکرات اولیه برای دولت 2nd کنگره منطقه.

Herrell خواهد شد تا در برابر وقت و برای اولین بار اصطلاح Rep. Xochitl تورس کوچک, D-N. M. در انتخابات عمومی در ماه نوامبر. دو رقابت در برابر یکدیگر در سال 2018 که در آن کوچک ضرب و شتم Herrell کمتر از 2 امتیاز.

جمهوری خواهان امید به تلنگر کرسی در انتخابات عمومی ،

در مریلند در کنگره Kweisi Mfume برنده مقدماتی حزب دموکرات برای دولت 7th کنگره منطقه که قبلا برگزار شده توسط این اواخر تشکر. الیاس Cummings. Mfume در مارس برنده یک انتخابات ویژه برای خدمت مانده از Cummings مدت است.

Mfume سابق مدیر عامل NAACP شکست داد 18 دموکرات ها در حال اجرا است که در اولیه از جمله مایا کامینگز بیوه الیاس Cummings.

با اولیه پیروزی Mfume به احتمال زیاد انتخاب شود در ماه نوامبر برای اولین بار دوره کامل است. مریلند 7th کنگره منطقه که شامل بیش از نیمی از بالتیمور و اکثر Howard County تا حد زیادی دموکراتیک است.

وکیل ترزا Leger فرناندز شکست خورده سابق CIA Valerie Plame به نفع نامزدی حزب دموکرات در نیومکزیکو 3rd کنگره منطقه. Leger فرناندز غلبه شش رقبا از جمله Plame را به نفع حزب خود را از نامزدی برای موفقیت در کنگره ایالات متحده بن Ray لوخان به عنوان او اجرا می شود برای آمریکا.

نامزدی Leger فرناندز حرفه ای مدافع بومی آمریکا پوبلو جوامع و رای گیری مسائل مربوط به حقوق است که به احتمال زیاد تعیین کننده در گسترده منطقه شمال که در آن دموکرات ها تعداد زیادتر تفوق یافتن جمهوری خواهان در حدود 2-1.

در اولین اجرا برای دفتر عمومی Plame مهار شهرت او به عنوان یک سابق گروهک تروریستی که با هویت مخفی بود در معرض خپله پس از دیپلمات شوهر اختلاف اطلاعاتی ایالات متحده استفاده می شود برای توجیه 2003 به عراق حمله.

در مبارزات انتخاباتی او با تاکید بر تجربه در سخن گفتن حقیقت به قدرت در واشنگتن و همبستگی با افرادی که احساس خیانت های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما Leger فرناندز قادر به فکر Plame با پشتیبانی از یک لیست طولانی از حمایت گروه های مترقی علل و بیشتر لاتین نمایندگی در کنگره است. او فرود آمد برجسته سیاسی تاییدیه از کنگره ایالات متحده دبرا Haaland آلبوکرک و سناتور سابق ریاست جمهوری مدعی الیزابت وارن.

صف های طولانی در مراکز رای دهی مکان

چندین ایالت گزارش شده صف های طولانی در مراکز رای دهی مکان به عنوان رای دهندگان به سمت صندوق های رای برای ریاست جمهوری مجلس نمایندگان و سنا مقدماتی در سراسر کشور است.

در Indianapolis, Carly Gonzalez, 27 که مشغول به کار به عنوان یک سرور است اما از کار به دلیل بیماری همه گیر گفت: او را صبر در تمام طول روز در صورت لزوم.

گونزالس گفت که او انتظار می رود این خط خواهد بود و حتی طولانی تر است.

“در بسیاری از ناآرامی و من فکر می کنم مردم می خواهم به صحبت می کنند آن را تنها راه ما می توانیم به عنوان مسالمت آمیز به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

صف های طولانی در ایندیاناپولیس رای گیری سایت تنها موضوع مهم گزارش ایالت ایندیانا, وزیر امور خارجه, دفتر سخنگوی ایان Hauer گفت.

بسیاری از مردم در خط گفت که آنها تا به حال درخواست غیابی اما آنها هرگز وارد و یا از آن وارد نیست در زمان آنها را به پست الکترونیکی آن را در.

کانی مارتین رای دادند در هر انتخابات پس از رسیدن به سن 18 سالگی در سال 1975. او درخواست یک absentee ballot اما آن را خیلی دیر آمد. به جای او پیوست خط در برد ریپل دبیرستان. نوامبر می تواند حتی بدتر, او گفت:.

“اگر آنها رای غیابی در زمان آن را نمی خواهد اما البته برخی از مردم در حال تلاش برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد,” او گفت:.

صف های طولانی همچنین گزارش شده است که در واشنگتن دی سی که در آن ساکنان شکایت از ساعت انتظار در صف برای رای دادن و مریلند است.

کمک: آسوشیتد پرس ایندی ستاره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de