کوری Shelton در یک کلاس هشتم, علوم, معلم, در, Jackson, میشیگان به دست آورده بازنشستگی پس از بیش از 20 سال در این کار اما در حال حاضر او نگران آن است که ویرانی اقتصادی از coronavirus همه گیر را تهدید می کند ماهانه چک او شده است در شمارش به صندوق بازنشستگی خود را.

“ما در حال سوار موج اول مالی سونامی می گوید:” شلتون, 43, که انتظار دارد به بازنشسته در چهار سال. “ما نمی دانیم مالی ویرانی که رفتن به بیرون آمدن از این است.”

قبل از این بحران حتی در شروع دولت, برنامه های بازنشستگی در سراسر کشور در حال حاضر بیش از 1 تریلیون دلار از بودجه مورد نیاز برای پرداخت های آینده خود تعهدات به بازنشستگان با توجه به بازنشستگی کارشناسان در تراست خیریه پیو.

حقوق بازنشستگی به طور معمول دریافت کمک های مالی از سهم کارفرما که در حال سرمایه گذاری در یک طیف گسترده ای از دارایی ها از جمله سهام و اوراق قرضه. منافع حاصل از آن سرمایه گذاری طراحی شده برای کمک به کاهش مقدار کارفرما نیاز به اضافه کردن به صندوق بازنشستگی را پرداخت در آینده به بازنشستگان.

در حال حاضر سهام و زیر ماهه اخیر و دولت های ایالتی و محلی بودجه crunched با توجه به coronavirus عمومی حقوق بازنشستگی به طور ناگهانی در معرض خطر و حتی بیشتر کمبود.

رو فوری شکاف در دولت درآمد حاصل از $650 میلیارد دلار در طول سه سال آینده با توجه به مرکز بودجه و اولویت های سیاست مقامات ممکن است به تعویق انداختن بازنشستگی سهم و بریده بریده منافع آینده برای معلمان, افسران پلیس, آتش نشانان و کارکنان دولت. در همان زمان خطر ورشکستگی است به طور ناگهانی شروع به پریدن کرد برای بسته های پول در شهرستانها و استان ها در سراسر کشور افزایش چشم انداز بازنشستگی و کاهش زمان بازنشستگان مانند آنچه رخ داده پس از شهر دیترویت برای ثبت ورشکستگی فصل 9 در سال 2013.

پس از آمریکا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در ماه آوریل شناور امکان اجازه می دهد متحده به فایل برای ورشکستگی به جای ارائه آنها پول به پلاگین خود را در کسری بودجه دولت بازنشستگان ابراز نگرانی می کند که این روند می تواند به خطر اندازد حقوق بازنشستگی خود را بیش از حد.

زمانی که Arlene Buckley نیوجرسی شنیده مک کانل پیشنهاد کرده بود که گزینه او بلافاصله می ترسید بدترین.

“این رفتن به وحشتناک برای ما اگر که اتفاق می افتد می گوید:” باکلی شده است که جمع آوری یک دولت حقوق بازنشستگی برای 18 سال پس از بازنشستگی از دانشگاه راتگرز در 57. “این باعث می شود من بسیار عصبی است.”

Liquation فروش: JCPenney, Pier 1 رفتن-خارج-از-فروش کسب و کار در حال حاضر متفاوت

هیچ بازی برای من 401(k)? شرکت من فقط متوقف 401(k) منطبق است. در حال حاضر چه ؟

در حالی که تنها 13 درصد از بخش خصوصی و کارگران باید حقوق بازنشستگی 77 درصد از دولت و دولت های محلی کارگران یک, با توجه به حقوق بازنشستگی ،

دولت های محلی و صندوق های بازنشستگی ساخته شده تا 19 درصد از آمریکایی ها’ بازنشستگی به عنوان دارایی از سه ماهه سوم سال 2017 با توجه به شهری موسسه. بیش از 14 میلیون آمریکایی تا به حال یک دولت و یا دولت های محلی بازنشستگی با متوسط سالانه حقوق بازنشستگی از $17,894 از سال 2017, می گوید: حقوق بازنشستگی ،

مک کانل را به عنوان قانونگذاران در واشنگتن در حال بحث که آیا برای ارائه کمک به دولت های ایالتی و محلی در آینده coronavirus محرک لایحه. مجلس نانسی پلوسی دموکرات است پیشنهاد ارسال صدها میلیارد به دولت برای کمک به پوشش خود COVID-19 ضرر و زیان است.

در حالی که کارشناسان می گویند که دولت ورشکستگی بسیار بعید است با توجه به قانون اساسی و واقعیت های سیاسی این دو خمرهای شکل بحران از بازار و کاهش کسری بودجه است که انتظار می رود به جای فشار بیشتری بر دولت تصمیم گیری های دشوار در ماه ها و سال های آینده.

ارزش عمومی صندوق های بازنشستگی سقوط توسط یک ميانه از 13.2 درصد در سه ماهه اول در مقایسه با سال قبل از آن با توجه به Wilshire اعتماد جهان مقایسه خدمات. ساخته شده است که برای بدترین سه ماهه در چهار دهه پس از Wilshire TUCS شروع به ردیابی داده ها.

اگر چه بازار بهبود برخی از این خسارات پس از آن صندوق های بازنشستگی هستند و هنوز هم در حالت بحران. عمومی بازنشستگی هستند در معرض خطر خود را در اولین سال پس از از دست دادن 2009 می گوید: گرگ Mennis مدیر تراست خیریه پیو’ کار در بخش عمومی بازنشستگی سیستم.

“این واقعا بیش’: شرکت های بزرگ حقوق بازنشستگی برای انقراض به عنوان طبیعت از برنامه های بازنشستگی تغییرات

Coronavirus fallout: این ارزیابی آسیب زمان برای 401(k) سرمایه گذاران

در علاوه بر این به سود سرمایه گذاری, دولت, صندوق, حقوق بازنشستگی خود را با ساخت پرداخت سالانه بر اساس برآورد سرمایه گذاری بلند مدت در عملکرد و در هنگام بازنشستگی دریافت کنندگان خواهد شد به احتمال زیاد می میرند.

ایالتی و محلی برنامه های بازنشستگی می گیرند از 71 درصد بودجه در سال 2019 سال مالی به 62.7% در سال 2025 با یک سریع تر بهبود بازار و یا 5/55 درصد با بهبود کندتر مرکز تحقیقات بازنشستگی در کالج بوستون برآورد شده در مارس 2020 گزارش.

کارشناسان می گویند که کاهش در درآمد برای دولت های ایالتی و محلی با توجه به کاهش منابع مانند مالیات بر درآمد و مالیات فروش است به احتمال زیاد به آنها منجر به تعویق انداختن سهم است که می تواند بیشتر داد و بیداد صندوق های بازنشستگی که در حال حاضر لرزان قبل از این بحران آغاز شد.

“ما در حال حاضر در این مرحله از ‘آنچه ما می رویم به انجام به تعادل بودجه ما?'” می گوید Teryn Zmuda اقتصاددان ارشد برای واشنگتن مبتنی بر انجمن ملی استان ها, یک گروه است که نشان دهنده علاقه از شهرستانهای استان است.

دولت به احتمال زیاد خواهد شد به شدت تکیه بر “لقب” به تعادل بودجه خود را در وضعیت فعلی از جمله در کوتاه مدت قرض گرفتن برای پوشش کسری نقشه کشی به شدت در ذخایر تعویق انداختن برخی از هزینه ها تا سال مالی آینده و یا حتی تمدید سال مالی پیش بینی مت Fabian, شریک زندگی در شهری بازار تجزیه و تحلیل فراهم می کند که اطلاعات در سلامت شهرداری و بدهی های خود را.

“از آن بدتر شدن وضعیت بلند مدت” برای حقوق بازنشستگی, Fabian می گوید.

بودجه لقب در حال حاضر اتفاق می افتد ، برای مثال ایالت نیوجرسی در حال حاضر به تمدید پایان سال مالی از تاریخ 30 ژوئن تا سپتامبر. 30 پس از دولت فدرال تمدید آن تشکیل پرونده مالیاتی مهلت ارسال آثار تا 15 ژوئیه که بر مالیات بر درآمد دولت رسید که درآمد کمک می کند تا صندوق بازنشستگی.

یک استراتژی دولت می تواند به رفع مشکلات بازنشستگی خود را به سوئیچ آینده کارگران از حقوق بازنشستگی به 401(k)-سبک برنامه. اما که نمی خواهد کمک به آنها آدرس فعلی پرداخت تعهدات به موجود بازنشستگی تعهدات کارشناسان می گویند.

Fabian می گوید بیشتر دولت ها ممکن است در نظر صدور بازنشستگی اوراق قرضه است که معادل استقراض برای پرداخت صورتحساب با اضافه کردن آینده بدهی به پرداخت بدهی های جاری. در اوایل رفتن از این بیماری همه گیر ریورساید کالیفرنیا صادر شده حدود 727 میلیون در بازنشستگی تعهد اوراق قرضه به کاهش حقوق بازنشستگی بدهی.

یک شکل از بازنشستگی اوراق قرضه نقش کلیدی در اوج دیترویت به ورشکستگی در آن شهر نمی تواند استطاعت به پرداخت بهره بدهی زمانی که منابع مالی خود را فرو ریخت.

کنتاکی, ایلینوی, New Jersey در مشکل

صندوق های بازنشستگی در ایالات ایلینوی نیوجرسی و کنتاکی در خصوص خشن شکل در حالی که شهرهایی مثل شیکاگو و دالاس مواجه اند شیب بازنشستگی کمبود برای سال.

برای دولت های ایالتی و محلی بحران اقتصادی کنونی است گسترده. آنها در حال غرق ناگهانی افزایش بهداشت عمومی هزینه های عدم اطمینان در مورد اموال جمع آوری مالیات در اقتصاد ناگهانی کاهش فروش و درآمد و مالیات و کاهش هزینه های جمع آوری و کاهش در دارایی های بازنشستگی.

به طور متوسط دولت و دولت های محلی به طور معمول حدود 6 درصد به 7 درصد از بودجه خود را در سهم بازنشستگی قبل از همه گیر هر چند آن را متنوع تا به حدود 20 درصد در بسته های پول دولت پیو Mennis می گوید.

آن تعهدات در حال آماده کردن خود برای افزایش توجه به همه گیر به عنوان درآمد انتظار می رود کاهش در حالی که حقوق بازنشستگی تعهدات باقی بماند.

“این است که کاملا به افزایش مقدار پولی که دولت های ایالتی و محلی در حال رفتن به مجبور به قرار دادن و یا کمک به برنامه های بازنشستگی می گوید:” تام Kozlik رئیس شهرداری استراتژی و اعتباری برای ستیغ اوراق بهادار. که می تواند “گرفتن پول از چیزهای دیگر” از آنجا که دولت از نظر قانونی موظف به صندوق بازنشستگی در سطوح خاص.

که لزوما به معنای متحده و شهرستانها با شکست مواجه خواهد شد برای ارسال چک های بازنشستگی در زمان و در کامل به بازنشستگان.

حداقل در حال حاضر “بازنشستگی عجز از پرداخت دیون کم خطر است می گوید:” Jim Van Horn یک وکیل ورشکستگی برای Indianapolis-بر اساس Barnes & Thornburg. اما “آن می ایستد به همین دلیل است که ایالات و شهرستانها را انتخاب های دشوار در شرایط جلسه خود حقوق بازنشستگی تامین بودجه مورد نیاز بدون کاهش منابع برای هسته خدمات دولت.”

انجمن ملی از استان ها و شهرداری ها بودجه طرفداران خواستار واشنگتن به گام به کمک پلاگین کمبود بودجه ناشی از این بیماری همه گیر.

“این یک نیاز حیاتی,” Zmuda می گوید. “این یک نیاز انسانی آن را در خدمت ساکنان آن را نگه داشتن افراد سالم آن را در تضمین این که مردم می توانند خود را حفظ معیشت و شغل خود است.”

ورشکستگی است ؟

باکلی راتگرز بازنشسته و ساکن شمال نیوبرانزویک نیوجرسی می گوید سیاستمداران نیاز به نگه داشتن بازنشستگی وعده های آنها ساخته شده به بازنشستگان.

“من احساس می کنم مثل من به دست آورده بود و من نباید به یک برش از آنجا که من فکر می کنم شما باید مدیریت پول من پرداخت مالیات در یک راه مناسب” او می گوید.

شلتون میشیگان معلم بود وحشت زده در چشم انداز اجازه می دهد متحده به فایل برای ورشکستگی به کاهش حقوق بازنشستگی خود را تعهدات.

“این توهین است که دولت فدرال می تواند با قرار وثیقه از بانک ها و جنرال موتورز و شرکت های هواپیمایی و خطوط کروز با یک multitrillion-دلار کمک مالی اما با یک کنفرانس خبری میچ مک کانل flippantly متحده می گوید که آنها می توانید فایل ورشکستگی و آن را در وسط کلاس دوباره” شلتون می گوید. او نگران است که ورشکستگی خواهد ترجمه به کاهش حقوق بازنشستگی.

در شلتون دولت در ده ها تن از دیگران, عمومی حقوق بازنشستگی هستند و از نظر قانونی محافظت از کاهش. اما این حمایت باید هم پاشیده در موارد ورشکستگی مانند دیترویت که در آن یک قاضی حکم داد که حقوق بازنشستگی در حال عقد قرارداد است که می تواند برش تحت فرآیند ورشکستگی.

“همه شرط هستند و حقوق بازنشستگی من در حال حاضر در یک جدول” اگر ورشکستگی یک واقعیت تبدیل می شود به صورت متحده شلتون می گوید.

برای مطمئن شود, کارشناسان می گویند که چشم انداز ورشکستگی برای ایالات متحده بسیار بعید است چرا که دموکرات ها که در مخالفت با چنین برنامه ریزی و کنترل مجلس نمایندگان و به دلیل ورشکستگی دولت به احتمال زیاد نقض قانون اساسی ایالات متحده.

“این یک چیز ترسناک نیست که واقعا وجود دارد” Fabian می گوید.

اما ورشکستگی شهری است که یک داستان متفاوت است. دولت فدرال اجازه می دهد تا شهرهای شهرستان و محلی دیگر نهادهای دولتی به فایل برای ورشکستگی فصل 9 اگر آنها به دست آوردن پیشبرد تصویب از دولت.

اگر متحده هیچ و یا به اندازه کافی فدرال کمک برای پلاگین خود را همه گیر ناشی از کمبود آنها به احتمال زیاد خواهد شد کاهش در درآمد های شهرها و استان ها که نیاز به پول نقد برای حفظ عامل بدون عظیم کسری از خود Fabian می گوید.

“این نمایشگاه انتظار است که ما را ببینید بیشتر شهرستان ورشکستگی و بیشتر پرداخت به صورت پیش فرض از ما قبل از دیده می شود در چند سال آینده” Fabian می گوید.

در عین حال تشکیل پرونده برای ورشکستگی شهری لزوما به حل بحران بودجه دولت های محلی داده می شود که خود را قریب الوقوع چالش کمبود درآمد Kozlik می گوید. ورشکستگی طراحی شده است به بریده بریده بدهی, نه افزایش درآمد.

شلتون می گوید واشنگتن نیاز به اقدام برای کمک به دولت های ایالتی و محلی حفظ حقوق بازنشستگی.

“هیچ کس را کم اهمیت جلوه دادن جدیت اما آیا به من بگویید که شما می توانید به کارناوال کروز خط و JetBlue میلیاردها دلار اما ما نمی خواهد به شما بدهد آنچه که ما به شما وعده داده شده برای 30 سال خدمت” شلتون گفت.

Kozlik پیش بینی کرد که کنگره در نهایت با ارائه صدها میلیاردها دلار در کمک های اولیه.

“دولت و دولت های محلی هستند و در خط مقدم از این بحران بهداشتی,” او گفت:. “من نمی بینم که چگونه در حال حاضر می تواند زمان برای محدود کردن کمک های اولیه و یا برای کمک به این اشخاص که در خط مقدم هستند. این است که واقعا یک زمان که در آن آنها در حال رفتن به نیاز به منابع بیشتر و نه کمتر.”

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار ناتان Bomey در توییتر @NathanBomey.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de