John Lewis مالیده زخم بر پیشانی خود یک یادآوری از جمجمه شکسته او رنج می برد هنگامی که ایالت آلاباما گارد حمله و حقوق مدنی راهپیمایان در تلاش برای عبور از ادموند Pettus پل در شهر سلما در سال 1965.

“از زمان به زمان به دنبال در آینه من تمایل به آن را متوجه” گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در مصاحبه ای که مشخص سالگرد 50 از اعتراض و از ضرب و شتم توسط یک nightstick که در سمت چپ اسکار. ماه مارس شناخته شده به عنوان یکشنبه خونین کمک آبکاری پشتیبانی از قانون حق رای و تغییر قوس از تاریخ آمریکا است.

“این فقط به من یادآوری می کند که برخی از ما به کمی خون در آن پل به گرو در اوردن روح از امریکا به امریکا بهتر” لوئیس گفت.

جان رابرت لوئیس تشخیص داده شده در ماه دسامبر گذشته با سرطان لوزالمعده درگذشت جمعه در سن 80.

بیشتر: Rep., John Lewis, چه کسی در معرض خطر زندگی خود و خون خود را به عنوان یک غول از جنبش حقوق مدنی می میرد از سرطان در 80

متولد فرزند آلاباما sharecroppers او جوانترین بزرگ “شش” رهبران حقوق مدني سخن گفت که در ماه مارس در واشنگتن در سال 1963. در آن زمان او از او بزرگتر دولتمرد برای یک نسل جدید از نژادی تظاهرات سوخت خشم بیش قتل جورج فلوید و دیگر غیر مسلح توسط پلیس. نهایی خود را, مکان عمومی ظاهر شد و آرام در صبح روز یکشنبه ماه گذشته در سیاه و سفید زندگی می کند ماده پلازا سراسر از کاخ سفید است.

ابراز تمجید و غم و اندوه سراسر حزبی خطوط به دنبال اعلام مرگ او.

لوئیس برگ توانمند میراث نه به دلیل شخصی خود را در فصاحت – او فاقد الهام بخش فصاحت و بلاغت از مارتین لوتر کینگ جونیور و یا باراک اوباما – و نه به دلیل نقطه عطفی قانون او در پیش نویس. در عوض او یک شکل از اقتدار اخلاقی ریشه در پایبندی او به اصول حقوق برابر و بدون خشونت اعتراض و تمایل خود را برای بارها و بارها با قرار دادن زندگی خود را در خط در سلما و جاهای دیگر.

“کتاب مقدس شکل” گفت: مورخ Jon میچام نویسنده کتاب زندگینامه لوئیس منتشر شده در این پاییز. بسیاری او را به نام “وجدان کنگره است.”

“من فکر کردم من که قرار بود به مرگ که پل” لوئیس گفت: از یاد سلما مارس گفت که او انتظار می رود آن را به خود را نهایی کردند. این تصور که پایین جاده ممکن است او مشاور رئیس جمهور و خدمت در کنگره برای چندین دهه بوده اند ژرف ،

“من می خواهم که گفت:” شما دیوانه شما از ذهن خود را; شما نمی دانید که آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد’,” او به من گفت.

در عین حال که دقیقا چیزی است که او انجام داد.

اوباما نوشته: “به خاطر شما جان’

رئیس جمهور می دانست که نام خود را.

به عنوان یک مرد جوان لوئیس یکی از نیم دوجین از رهبران حقوق مدني که در ملاقات با جان کندی در سال 1963 به او بگویید آنها برگزاری یک راهپیمایی در واشنگتن خبر که کاخ سفید نمی آمدید. دو سال بعد لیندون جانسون ارائه شده او را با یکی از قلم او استفاده می شود به ثبت نام در قانون حق رای سال 1965; عکس وحشیانه سرکوب ادموند Pettus پل رو آن گذشت. به عنوان یک نماینده کنگره از گرجستان لوئیس بود یک متحد بیل کلینتون و صریح حریف جورج دبلیو بوش یک منتقد از تصمیم خود برای حمله به عراق.

در روز, باراک اوباما, افتتاح شد, در سال 2009, ملت, اولین آفریقایی-آمریکایی رئیس جمهور او ارائه لوئیس با یک عکس و نوشته: “به خاطر شما.”

بیشتر: به خاطر سپردن Rep. John Lewis: یک زندگی در تصاویر

اما یک هفته قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت Lewis شد برجسته ترین حزب دموکرات که در آن زمان به او نامشروع رئیس جمهور گفت: روسیه دخالت کرده و او برنده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج بازگشت. “Congressman John Lewis باید زمان بیشتری را صرف در رفع و کمک به منطقه خود است که در شکل وحشتناک و سقوط از هم جدا (نه به…اشاره جرم آلوده) به جای دروغ شکایت در مورد نتایج انتخابات” رئیس جمهور منتخب در پاسخ یک جفت توییتهایی. “همه بحث کثیف, بحث کثیف, بحث – هیچ اقدام و یا نتایج. غمگین!”

در صبح روز شنبه تهمت دستور داد پرچم ایالات متحده پرواز در نیمه کارکنان در ساختمان های عمومی “به عنوان یک علامت احترام” البته تنها تا پایان روز. در روز شنبه بعد از ظهر ساعت پس از چهار زندگی سابق رئیس جمهور تا به حال همه صادر اظهارات شخصی یاد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده دو جمله را توییت کرد و گفت او “غمگین” به شنیدن از لوئیس’ مرگ است.

“Melania و من ارسال دعاهای ما به او و خانواده اش,” او نوشت.

لوئیس به نظر نمی رسد به خصوص تحت تاثیر قرار توسط praise – او جایزه شامل مدال آزادی ریاست جمهوری – یا تمسخر. او قسم خورده رقم با صدا و عمدی صورت واجب ادب به کنگره گردشگران که می خواستم به لرزش دست خود را. تعيين بیان او نشان داد در سیاه و سفید فیلم های تلویزیون در سلما مارس تقریبا دقیقا همان به عنوان یکی از, در عکس های او را ایستاده در “Black Lives Matter” نقاشی دیواری در سراسر از کاخ سفید بیش از نیم قرن بعد از آن اگر چه شانه های او بود کمی بیشتر خمیده و چهره اش بیشتر به انتظارنشسته بودند.

هرگز ترس به ایجاد برخی از سر و صدا’

برای کسی که عمر خود را سپری گرفتن به آنچه که او به نام “خوب مشکل” او قابل ملاحظه ای باقی مانده خوش بینانه در مورد آینده کشور و امکانات از اعتراض.

“نمی توانید از دست رفته در دریای ناامیدی” او خواست هواداران خود در سال 2018 است. “ما مبارزه است مبارزه یک روز یک هفته یک ماه یا یک سال این مبارزه از یک عمر. هرگز ترس به ایجاد برخی از سر و صدا و خوب مشکل لازم است مشکل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de