تحقیقات در حال گسترش است به اینکه دستگاه های پوشیدنی مانند ساعت اپل یا Fitbit می تواند مسیر یک فرد با کروناویروس یا آنفولانزا و یا شاید تشخیص یا پیش بینی شروع بیماری در پوشنده لباس.

بالقوه برای چنین داده محور پیشرفت می تواند اطمینان بخش به عنوان کشور بازگشایی بعد از خاموش کردن برای جلوگیری از گسترش این ویروس که باعث COVID-19. بیش از 1 در 5 آمریکایی (21%) در حال حاضر پوشیدن برخی از نوع smartwatch یا ردیاب تناسب اندام با توجه به مرکز تحقیقات پیو.

Fitbit اعلام کرده است خود را Fitbit COVID-19 مطالعه به “کمک به تعیین اینکه آیا Fitbit می تواند کمک به ساخت یک الگوریتم برای تشخیص COVID-19 قبل از شروع علائم” شرکت گفت: در آخرین پست وبلاگ. آن است که به دنبال شرکت کنندگان که زیر 21 سال یا مسن تر اند و یا در حال حاضر COVID-19 یا آنفولانزا علائم مربوط.

Fitbit و همچنین همکاری با دانشگاه استنفورد بهداشت و درمان آزمایشگاه نوآوری در آن COVID-19 Wearables مطالعه است. اپل به طور رسمی بخشی از دانشگاه استنفورد مطالعه است اما کار با آن محققان در گذشته در سیب سلامت مطالعه است.

“ما امیدواریم که قادر به پیش بینی زمان شروع و حتی قبل از هر گونه علائم شروع” محققان می گویند در دانشگاه استنفورد پژوهش صفحه ثبت نام.

تلویزیون ورزشی اشتراک تخفیف: AT&T به اعتبار DirecTV با MLB فوق العاده نوبت و MLS مستقیم ضربه اشتراک

تهمت و تهدید های رسانه های اجتماعی اقدام: برنامه های به شدت تنظیم’ یا ‘بستن’ سیستم عامل های اجتماعی پس از توییتر واقعیت را بررسی کنید

استنفورد آزمایشگاه است که به دنبال افرادی که استفاده از یک پوشیدنی و تا به حال تایید شده یا مشکوک مورد coronavirus شده است در معرض شناخته شده و یا مشکوک به مورد و یا در میان خط مقدم ضروری پرسنل مانند مراقبت های بهداشتی یا فروشگاه مواد غذایی کارگران است.

در علاوه بر این به اپل دیده بان و Fitbit wearables آزمایشگاه نیز به دنبال استفاده کنندگان از Empatica و Garmin دستگاه Oura حلقه و دیگر wearables است که اندازه گیری ضربان قلب. (این مطالعه در نظر دارد تا پشتیبانی از آندروید برای آن MyPHD برنامه Galaxy Fit و Galaxy Watch دستگاه می توان بیشتر به راحتی. در حال حاضر این دستگاه باید اتصال گوشی های سامسونگ سلامت برنامه سیب سلامت.)

همچنین در حال حاضر در جریان است, موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه تشخیص (دیجیتال نامزدی و پیگیری برای زود کنترل و درمان) مطالعه برای نظارت بر ضربان قلب به عنوان یک راه ممکن به تشخیص و پیگیری coronavirus آنفولانزا و دیگر عفونت های ویروسی. همانطور که در مطالعات دیگر کاربران به اشتراک گذاری سلامت داده های گرفته شده توسط دیده بان اپل, Fitbit و دستگاه گارمین. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مطالعه به DETECTStudy.org.

در اوایل سال جاری Scripps’ اولین مطالعه با استفاده از دستگاه پوشیدنی داده به مطالعه شیوع بیماری آنفلوآنزای شد اشاره شده در مجله لانست به عنوان “تشویق اثبات مفهوم در این جهت است.”

Wearables: می تواند آن مانند ساعت اپل, Fitbit انتقالها تناسب اندام کمک به تشخیص coronavirus?

مقابله با کروناویروس: چگونه دولت دسترسی به گوشی های هوشمند خود را در محل داده ها می تواند کمک کند

Scripps محققان گسترش آنفولانزا را مطالعه کنید تا ببینید که آیا پیگیری خاصی داده ها (ضربان قلب و فعالیت و خواب) با استفاده از MyDataHelps برنامه می تواند پیش بینی کند که آیا کسی را در نهایت آنفولانزا COVID-19 یا بیماری دیگر است.

“در نور مداوم فصل آنفولانزا و جهانی همه گیر از COVID-19 ما فرصت زیادی برای بهبود بیماری ردیابی برای بهبود سلامت جامعه گفت:” دکتر جنیفر Radin این اپیدمیولوژی منجر به شناسایی و مطالعه است.

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار مایک اسنایدر در توییتر: @MikeSnider.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de