واشنگتن – یک دادگاه تجدید نظر فدرال در واشنگتن دی سی به توافق rehear مورد مایکل فلین یک حرکت است که می تواند رزومه چالش به وزارت دادگستری تصمیم بحث برانگیز به رها کردن آن پیگرد قانونی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی.

در 2-1 تصمیم ماه گذشته سه قاضی پنل از دادگاه تجدید نظر به دستور آمریکا در منطقه قاضی مورچه سالیوان به رد پرونده فلین که التماس گناه در سال 2017 به اظهارات نادرست به اف بی آی و بعد معکوس البته این ادعا او بی گناه بود در تمام طول. حکم تحسین هر دو فلین و وکلای وزارت دادگستری است که به دنبال اخراج این مورد.

کامل دادگاه تجدید نظر در روز پنج شنبه داده یک درخواست از سالیوان به rehear مورد برنامه ریزی و شفاهی برای Aug. 11.

اعاده دادرسي یک مورد که در حال حاضر حکومت در بسیار نادر, یک درخواست داده تنها در مجموعه مقالات که شامل “یک سوال از اهمیت استثنایی” و هنگامی که دادگاه احساس نیاز به “حفظ وحدت” در آن تصمیم گیری.

توسعه آخرین فلین مورد آغاز شد که سه سال پیش به عنوان یک ظاهر ساده محاکمه یک متهم که اعتراف دروغ به اف بی آی است اما تفویض به یک پرتنش سیاسی و درهم حماسه که به تازگی حفره دار یک شاخه ای از دولت در برابر دیگری.

سالیوان است که نظارت بر فلین مورد برای مدت سه سال منصوب کرده بود شخص ثالث شناخته شده به عنوان یک amicus به چالش وزارت دادگستری حرکت به اخراج این مورد و برای تعیین اینکه آیا فلین به حال مرتکب دروغ برای این ادعا او بی گناه است و یک جرم که او قبلا گناه التماس کرد.

این مجموعه حرکت کردن غیر معمول نبرد قانونی در دادگاه تجدید نظر که در آن هر دو دفاع و تعقیب می خواستم به اخراج این پرونده که به ریاست قاضی – خود را توسط وکیل استدلال او به عنوان مورد مداقه قرار دادن وزارت دادگستری انگیزه برای حذف دادستان است.

فلین saga: دادگاه تجدید نظر فدرال دستور اخراج مایکل فلین مورد احتمال پایان دادن به دادستان سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور

در حکم ماه گذشته سفارش سالیوان به اخراج در مورد تهمت-منصوب دی سی مدار قاضی دادگاه Neomi رائو به نام سالیوان اقدامات “بی سابقه رسوخ در آزادی فردی” و در وزارت دادگستری دادستانی قدرت.

رائو توصیف سالیوان تصمیم به تعیین یک amicus یک “اشتباه درک” یک قاضی نقش. سالیوان به قصد “مورد مداقه قرار دادن استدلال و انگیزه های وزارت دادگستری تشکیل مضرات جبران ناپذیر است که نمی توان مسئله در دادگاه تجدید نظر گفت:” رائو.

مورد رائو گفت: در مورد اینکه آیا یک قاضی طولانی ممکن است یک دادستان با انتصاب شخص ثالث و کاوش دولت انگیزه: “که هر دو قانون اساسی و موارد روشن است: او ممکن نیست.”

DOJ رها فلین دادستان: DOJ قطره پرونده سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور مایکل فلین در جسورانه ترین گام در عین حال به تضعیف مولر پروب

“دادگاه منصوب شده است یک شهروند خصوصی به استدلال می کنند که یک شهروند باید از آزادی خود محروم صرف نظر از این که آیا قوه مجریه است مایل به دنبال اتهامات” رائو نوشت.

سالیوان وکیل در صورت درخواست به صورت کامل دادگاه به بازبینی حاکم گفت پانل تصمیم circumvents دیوان عالی کشور سابقه در مورد جدایی از قدرت بین قوه قضائیه و مجریه دولت است.

“پانل تصمیم را تهدید می کند به نوبه خود عادی روند قضایی وارونه است. آن است که دادگاه منطقه کار را در نظر بگیرید و حکومت در انتظار حرکات حتی آنهایی که ساده به نظر می رسد. این دادگاه اگر به نام پس از بررسی آن تصمیم گیری نمی کند پیشدستی آنها” وکیل, بث ویلکینسون نوشت.

فلین گناه التماس کرد در سال 2017 به دروغ به اف بی آی در مورد ارتباطات خود با سابق سفیر روسیه اما بعد معکوس البته این ادعا محققان پاش تحریک کردن از طریق او به اظهارات نادرست.

دولت بیش از حد معکوس دوره و به دنبال اخراج این مورد. وزارت دادگستری است که شنود گذاشته خارج دادستان به بررسی این مورد استدلال می کرد که ژانویه 2017 مصاحبه که در طی آن فلین ساخته شده نادرست به اف بی آی بود “غیر قابل توجیه.”

دادستان کل ویلیام Barr که شنود گذاشته جف جنسن ایالات متحده وکیل در میسوری شرقی منطقه به بررسی فلین مورد شهادت در اوایل این هفته که FBI مصاحبه که منجر به اتهامات جنایی “بود untethered میکنند به هر مشروع بررسی است.”

فلین وکلای مدافع در ایران به تازگی فاش FBI یادداشت ها و اسناد و مدارک نشان می دهد که داخلی بحث و گفتگو در میان محققان و مقامات وزارت دادگستری در مورد اینکه آیا به تعقیب فلین. تیم حقوقی خود را توصیف اسناد به عنوان سیگار-تفنگ شواهد نگه داشته و دور از وکلای دفاع – که ماموران اف بی آی و مقامات دولت اوباما را هدف قرار فلین بدون شواهد از جرم و جنایت.

راجر سنگ مورد: ‘آنچه اتفاق افتاده بود اشتباه بود’: DOJ وکلای متهم آژانس رهبران سوء استفاده از قدرت در Roger سنگ مورد دیگر پروب

یکی به تازگی سند محرمانه نشان داد, دست نوشته های یک وزارت دادگستری رسمی پینوشت که ماموران FBI فکر فلین معتقد است آنچه که او به آنها گفت که درست بود. اسناد و مدارک بسیاری که به شدت redacted بودند محرمانه در هفته های اخیر به عنوان بخشی از جنسن را بررسی کنید.

فلین یکی از نیم دوجین تهمت همکاران بودند که به اتهام به عنوان یک نتیجه از سابق مشاور ویژه رابرت مولر بررسی در روسیه را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

یکی دیگر از راجر سنگ بود که به جرم دروغ گفتن به کنگره و مانع آن روسیه تحقیقات برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن. سنگ فرار زندان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل حکم او – برای اولین بار چنین اقدامی از سوی رئیس جمهور که به دور از نظام عدالت در یک مورد به طور مستقیم وابسته به خود است.

وزارت دادگستری را از دست داده و موارد فلین و سنگ نیز موجب انتقادات که این سازمان تبدیل به یک سیاسی ضمیمه رئیس جمهور قصد delegitimizing آنچه که او را دیدم یک ناعادلانه تحقیقات از او و مبارزات انتخاباتی خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de