واشنگتن – ادراک پلیس سفید آمریکایی ها کاهش یافته است توسط دو رقمی در فقط یک هفته به عنوان پلیس در ادامه به هدف صلح آمیز معترضین تماشاگران و حتی در میان روزنامه نگاران در سراسر کشور تظاهرات با تمرکز بر سیستمیک نژاد پرستی رو سیاه آمریکایی است.

برداشت نیز کاهش یافته است در تمام گروههای نژادی پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس, بر اساس یک نظرسنجی جدید از دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه.

این یافته ها مهم هستند نه تنها برای آینده از نیروهای پلیس اما همچنین برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در یک باغ گل رز سخنرانی روز دوشنبه اعلام کرد خود را “قانون و نظم جمهور.” در این آدرس بود که قبل از پرقدرت حذف معترضان مسالمت آمیز از یک منطقه در نزدیکی کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن تراز خود را با اجرای قانون و نیروهای علیه تظاهرکنندگان از او به عنوان خشونت آمیز و حتی تروریستی است.

بیشتر: چگونه پلیس را تحت فشار قرار دادند کنار معترضان پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن بحث برانگیز کلیسا عکس

در میان سفید آمریکایی – یک گروه که در آن تهمت را دیدم پشتیبانی گسترده ای در انتخابات 2016 – کسانی که بسیار مطلوب و یا تا حدودی تصور مطلوب از افسران پلیس کاهش یافته و به 61 درصد در نظرسنجی انجام شده در 28 ماه مه تا ژوئن 3. که از 72 درصد در هفته گذشته با توجه به تجزیه و تحلیل Nationscape بینش پروژه دموکراسی صندوق UCLA و ایالات متحده آمریکا امروز.

علاوه بر اين درصد از سفید آمریکایی که نگه دارید تا حدودی و یا بسیار نامطلوب از نظر پلیس علامت تا 31 درصد از 18 درصد

برداشت از پلیس کاهش یافته است در میان تمام گروه های نژادی با توجه به نظرسنجی از بیش از 6 ، 000 آمریکایی است که یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 2.2 درصد امتیاز:

  • در میان آمریکایی های سیاه و سفید تنها 38% پیدا پلیس بسیار یا تا حدودی مطلوب است. این تعداد کاهش یافته است 9 درصد از مارس 21 تا 28 بررسی. درصد از آمریکایی های سیاه و سفید که پلیس تا حدودی و یا بسیار نامطلوب نیز با افزایش 10 درصد به 54 درصد.
  • حدود نیمی (51 درصد) از آسیا و جزایر اقیانوس آرام پیدا پلیس بسیار یا تا حدودی مطلوب پایین 14 درصد است. کسانی که در پیدا کردن پلیس تا حدودی و یا بسیار نامطلوب نیز افزایش یافته و به 44 درصد از 18 درصد.
  • Latinos دیدم حداقل تغییر مطلوب برداشت از پلیس. پنجاه و دو درصد از Latinos پیدا پلیس بسیار یا تا حدودی مطلوب 6 درصد افت از هفته گذشته است. وجود دارد 11 درصد افزایش در میان Latinos که پلیس بسیار یا تا حدودی نامطلوب 36 درصد از 25 درصد.

“این تغییرات قابل توجه بود گفت:” رابرت گریفین مدیر تحقیق و پژوهش برای دموکراسی صندوق رای دهندگان مطالعه ، “در حالی که نگرش عمومی به طور معمول کاملا پایدار کشور در حال تجربه یک سطح بی سابقه ای از اعتراض مدنی – صدها نفر از تجمعات و حوادثی حتی در شهرهای کوچک. در زمانی که خیلی در سیاست آمریکا احساس می کند به بن بست رسیده است, این نوع از رویداد بزرگ است که می تواند تغییر شکل چگونه آمریکایی ها فکر می کنم.”

دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه یک مطالعه با مقیاس بزرگ رای دهندگان آمریکایی. در طول سال 2020 چرخه انتخابات هدف محققان برای انجام 500,000 مصاحبه در مورد سیاست ها و نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.

تظاهرات در سراسر ایالات متحده آمریکا: پیگیری اعتراضات در پی جورج فلوید مرگ

شنبه مشخص نهمین روز از تظاهرات در سراسر کشور – در هر دولتی در شهرهای بزرگ و کوچک – پس از مرگ جورج فلوید که در بازداشت پلیس و افزایش, گزارش و فیلم از پلیس با استفاده از نیروی بیش از حد معترضان و شهروندان است. آن را نیز می آید به عنوان برگ برنده دولت در مواجهه با سوالات بیش از افزایش نیروهای نظامی گشت زنی واشنگتن و اصرار از فرمانداران او به نام “ضعیف” به سرکوب خشونت در کشورهای خود را.

تظاهرات آغاز شد و پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که دستگیر شد در فیلم دروغ گفتن رو به پایین در حالی که سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن او. افسر درک چوین است رو به یک قتل درجه دوم شارژ. افسران J. Alexander Kueng توماس خط و Tou Thao متهم شده اند با یک تعداد هر یک از کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس.

بیشتر: بسیاری از شهرداران می گویند افسران پلیس نمی تواند بلافاصله از کار اخراج شده برای حمله به آمریکایی ها در طول جورج فلوید تظاهرات

شده اند وجود دارد موارد شورش و غارت در میان تظاهرات. نیز وجود داشته اند که نمونه هایی از پلیس با استفاده از زور بر صلح آمیز معترضین.

آسوشیتد پرس گزارش می دهد که بیش از 10000 بازداشت شده اند ساخته شده در سراسر کشور بسیاری برای سطح پایین جرائم مانند نقض مقررات و صدها نفر برای غارت و یا سرقت.

دو بوفالو افسران پلیس که در حال معلق در میان اعتراض بیش از یک ویدیو نشان دادن آنها تنه زدن 75 سال به زمین در طول یک اعتراض متهم شدند شنبه با حمله درجه دوم.

این دوشنبه گذشته مأموران اجرای قانون استفاده از گاز اشک آور برای روشن شدن مسالمت آمیز معترضان در نزدیکی میدان لافایت یک پارک در مقابل کاخ سفید پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح می تواند با کتاب مقدس در نزدیکی سنت جان کلیسای اسقفی.

در آتلانتا مقامات کشیده دو جوان سیاه دانشجویان از یک ماشین و به ضرب گلوله آنها را با تفنگ بی حس کردن در حالی که آنها گیر کرده در ترافیک ناشی از تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ است. شش آتلانتا پلیس پس از متهم شده است.

در یک فلوید اعتراض در Austin, تگزاس, a 20-year-old قاره بود هدف گلوله پلیس محلی با nonlethal beanbag مهمات شکستگی این قاره به جمجمه و ترک او را با صدمه به مغز.

در سالت لیک سیتی افسران زدم بیش از یک مرد مسن با یک عصا.روزنامه نگاران در سراسر کشور پوشش تظاهرات شده اند هل, شلیک با گلوله های لاستیکی پاره گاز کشته در محدوده نزدیک و دستگیر شده اند.

روزنامه نگاران در سراسر کشور پوشش تظاهرات نیز شده اند هل, شلیک با گلوله های لاستیکی پاره گاز کشته در محدوده نزدیک و دستگیر شد.

بیشتر: روزنامه نگاران کور, زخمی, بازداشت پوشش جورج فلوید تظاهرات در سراسر کشور

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de