صهیون ویلیامسون خواسته به اعتراف ع مزایای $100 میلیون نبرد قانونی

مجازات نشده اند دست به مدارس در FBI تحقیقات به کالج بسکتبال, و در حال حاضر اتهامات جدید مربوط به یک مورد جداگانه بوجود آمده اند از جمله اتهامات از کفش کتانی شرکت های درگیر شدن با یک ستاره جذب و داشتن یک نقش خود را در کالج تصمیم گیری است.

سابق بازاریابی نماینده صهیون ویلیامسون درخواست سابق دوک ستاره به اعتراف است که مادر و ناپدری دریافت مزایای نامناسب از آدیداس و نایک و دیگران در ارتباط با دوک که منجر به حضور او ACC مدرسه و استفاده از محصولات شرکت های تولید پوشاک. بمب نازل شد توسط وکیل از جینا فورد در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر ویلیامسون که شکایت فورد و نخست بازاریابی ورزشی در ماه ژوئن به فسخ قرارداد او امضا شده با شرکت.

ویلیامسون که بعد امضا شده با کا اتهام معامله با نخست ورزشی در نقض کارولینای شمالی را ورزشکار عوامل عمل می کنند زیرا این سازمان است و نه تایید شده توسط بازیکنان NBA انجمن و نه ثبت نام ورزشکار عامل در کارولینای شمالی و یا فلوریدا. نخست ورزشی ضد شکایت کرد برای $100 میلیون و گفت ویلیامسون در نقض پنج سال قرارداد و کا با دستکاری کرد.

به عنوان بخشی از پرونده نخست ورزش خدمت ویلیامسون با یک درخواست برای پذیرش که مادرش Sharonda Sampson و ناپدری لی اندرسون “و خواستار دریافت هدایا و مزایای اقتصادی از افراد اقدام به نمایندگی از دانشگاه دوک” به طور مستقیم یا غیر مستقیم به او برای حضور در مدرسه; که آنها “و خواستار دریافت هدیه و پول و/یا مزایای دیگر” از مردم به طور مستقیم یا غیر مستقیم به نمایندگی نایک به او برای حضور در دوک; که آنها “و خواستار دریافت هدیه پول و/یا مزایای دیگر” از مردم نمایندگی آدیداس یا به طور مستقیم یا غیر مستقیم به او را به پوشیدن این شرکت با کفش های کتانی و او را وادار به حضور در مدرسه تایید شده توسط آدیداس.

ویلیامسون نیز خواسته شده است به اعتراف است که در خانواده دریافت مزایای از یک عامل در حالی که در مدرسه در دانشگاه دوک. فورد وکیل تولید جداگانه نهایی در هفته گذشته که در آن خواسته ویلیامسون به او نشان می دهد و پدر و مادر خود را’ آدرس در طول زمان خود را در دانشگاه دوک و نام خود را صاحبخانه و ماه اجاره پرداخت.

این اولین بار نیست ویلیامسون ناپدری به دست آمده به طور بالقوه دریافت پول است. در طول یک سال 2018 دادگاه فدرال در نیویورک به عنوان بخشی از کالج بسکتبال فساد مورد یک رونوشت از یک تماس بین کانزاس دستیار مربی Kurtis تاونسند و پس از آن-آدیداس مشاور Merl کد پخش شد.

“هی اما بین من و شما که می دانید [اندرسون] در مورد خواسته برخی از مسائل. شما می دانید ؟ و من گفت: “ما در مورد بحث که پس از شما تصمیم,'” تاونسند گفت کد.

“من می دانم آنچه که او برای درخواست ،” کد پاسخ داد. “او برای درخواست از فرصت های شغلی چشم انداز. او درخواست پول در جیب. و او را برای درخواست مسکن برای او و خانواده است.”

دوک مدیر ورزشی کوین سفید گفت: در آن زمان که در مدرسه کار می کرد با NCAA به مطمئن شوید که ویلیامسون بود واجد شرایط دریافت نکرده مزایای نامناسب. مایکل Avenatti, یک, افراد مشهور, وکیل, ادعایی است که نایک پرداخت ویلیامسون مادر 35.000 دلار یا بیشتر در ماه فوریه از 2017. دوک بررسی اتهامات در بر داشت و هیچ تخلف است. Avenatti در ضمن پیدا شد به جرم تلاش برای گرفتن دوک تا 25 میلیون دلار در ازای افشای آنها را به اتهامات او و چهره آنجا که 42 سال در زندان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>