ژاک Johnson, جنجال بر سر اندازه ما جام رایدر معاون نوشتن شرح تصاویر و

ایالات متحده آمریکا جام رایدر کاپیتان استیو Stricker روز دوشنبه به نام ژاک جانسون و دیویس عشق سوم به عنوان معاون کاپیتان برای سال 2020 رویداد برنامه ریزی شده است که به جای هفت. 25-27 در سوت زدن تنگه در Kohler, Wis.

جانسون و عشق بود که برنده 2016 جام رایدر کاپیتان تاریخ جیم Furyk به عنوان معاون کاپیتان. پس از او به نام کاپیتان در فوریه استریکر ویسکانسین بومی به سرعت نام Furyk که کاپیتان 2018 جام رایدر تیم که از دست رفته به اروپا در فرانسه. استریکر است که انتظار می رود به نام های اضافی معاون کاپیتان در تاریخ بعد.

“با جام رایدر, این مهم است که خودتان را احاطه کرده با کیفیت افرادی که شما می توانید در تکیه و که بهترین منافع تیم در ذهن” Stricker گفت. “جیم و من در این مورد صحبت های زیادی در سال گذشته و در حال حاضر ما خوشحال برای اضافه کردن دو جام رایدر جانبازان در Zach و دیویس برای گفتگو با هدف قرار دادن این تیم در یک موقعیت را به نفع خود.

“هر دو ژاک و دیویس به اشتراک گذاشتن شور و شوق برای رقابت در بالاترین سطح هستند و ارتباط قوی برقرار است که مهم است به ویژه هنگامی که ما در گرما از رقابت.”

عشق دو بار کاپیتان داشتن رهبری ایالات متحده به یک 17-11 پیروزی در Hazeltine باشگاه ملی گلف در اخیر جام رایدر در خاک آمریکا در سال 2016. او هم کاپیتان های 2012 جانبی که از دست داده به اروپایی ها در مدینه خارج از شیکاگو است.

عشق 56, همچنین در شش رایدر فنجان (1993, ’95, ’97, ’99, 2002, ’04) و خدمت به عنوان معاون کاپیتان در سال 2010 و ’18. او در 21 حرفه ای PGA Tour پیروزی از جمله 1997 PGA قهرمانی در بالدار ،

“استیو بوده است چنین حضور مداوم در این تیم هم به عنوان یک بازیکن و به عنوان یک معاون کاپیتان و در حال حاضر از آن زمان خود را به منجر شود.” عشق گفت. “او یک چشم انداز فوق العاده برای آنچه که او می خواهد ما تیم ایالات متحده نه تنها به انجام, اما نشان دهنده تمام طول سال های طولانی. من با اعتماد به نفس در برنامه او در این جا هستم و مشتاق برای رسیدن به محل کار.”

این خواهد بود که جانسون بار دوم به عنوان معاون کاپیتان در خدمت داشتن در سال 2018 در فرانسه. Johnson, 44, بازی های برگزار شده در پنج رایدر فنجان— 2006, ’10, ’12, ’14 و ’16. او در 12 حرفه ای PGA Tour پیروزی و همچنین چهار حضور رئیس جمهور در جام.

“این همیشه یک افتخار به بخشی از ایالات متحده آمریکا جام رایدر تیم گفت:” جانسون. “در یک داخلی جام رایدر, این مهم است برای دفاع از “ما چمن’ و برای انجام این کار از طرف استیو — در خانه خود دولت در سوت زدن تنگه — یک فرصت بزرگ برای تیم ما به ایجاد یک بیانیه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>