خود را دیجیتال خود: پنج سایت های آنلاین است که شما را باهوش تر در حالی که شما در coronavirus مستند

در آخرین ستون نوشتم در مورد چگونه شما می شود کارآمد تر زمانی که کار از خانه. من یک مترجم آزاد و کارآفرین که کا

توسط NEWSAMINS در 20 اردیبهشت 1399

در آخرین ستون نوشتم در مورد چگونه شما می شود کارآمد تر زمانی که کار از خانه. من یک مترجم آزاد و کارآفرین که کار کرده مثل این برای 15 سال است. برای یادگیری مهارت های من نمی تکیه بر آموزش و پرورش رسمی. من در بازدید از سایت های آنلاین تماشا هزاران نفر از فیلم مرور انجمن ها و برداشت راهنمایی دانش, و چگونه به فرم خوانده شده است که راه اندازی حرفه ای من و نگه داشته من می دانم.

همانطور که شما روز خود را صرف در مستند من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما برخی از منابع من استفاده می شود. امید من این است که آنها می تواند کمک به زندگی حرفه ای خود را.

بخوانید:یک کار از خانه استراتژی از 15 سال کهنه: Act like a boss, مجموعه, محدودیت های سفت و سخت, خرید و فناوری (از جمله هدفون)

1. آکادمی خان

این منابع رایگان مخزن اطلاعات است. هر چیزی از ریاضی به تاریخ جهان (و بیشتر) است که مرتب منظمی را برای شما به مطالعه کردن. شما می توانید فیلم ها را تماشا و دنبال کنید مواد اضافی بر روی سایت بدون نیاز به ورود به سیستم یا ثبت نام برای هر چیزی اگر چه ایجاد یک حساب کاربری مفید است چرا که آن را قادر می سازد شما را به پیگیری پیشرفت خود و شرکت در بحث و گفتگو با دیگر دانش آموزان است. با کروناویروس باعث جمعی از تعطیلی مدرسه, تقاضا برای, آکادمی خان, کلاس های مشخصی است بنابراین سازندگان آن در حال درخواست برای کمک به نگه داشتن سرور در حال اجرا است. توجه داشته باشید که تبادل در نمی واجب است.

2. Skillshare

Skillshare فراهم می کند دوره های هنر خلاق, طرح کارآفرینی, شیوه زندگی, فن آوری و بیشتر. این آموزش آنلاین جامعه فراهم می کند که منابع تمرکز بر تعامل به جای تئوری و یادگیری با عمل. بسیاری از دوره های تدریس شده توسط رهبران صنعت و اگر چه شما نیاز به یک مشترک برای دسترسی به بسیاری از آنها رایگان هستند.

3. Udemy

این پلت فرم آموزش آنلاین برای هر دو دانش آموزان و حرفه ای ادعا می کند به خانه بزرگترین انتخاب دوره های آموزشی با بیش از 100,000 ویدئوها در دسترس است. Udemy دوره های در حال تقسیم به چند دسته از جمله کسب و کار و کارآفرینی, دانشگاهیان, هنر, بهداشت و تناسب اندام, زبان موسیقی و فن آوری. پلت فرم ارائه می دهد "Udemy برای کسب و کار" خدمات که اجازه می دهد تا سازمان برای ایجاد سفارشی آموزش پورتال برای شرکت های بزرگ آموزش. این می تواند مفید باشد در حال حاضر که مردم در حال کار از راه دور آن را به عنوان مهم به تیز باقی می ماند.

4. سرریز پشته

سرریز پشته یک پرسش و یک وب سایت به صورت حرفه ای و علاقه مندان به برنامه نویسان و coders. اگر شما به فکر تبدیل شدن به یک وب سایت یا یک برنامه, طراح, شما را پیدا خواهد کرد این مخزن ارزشمند است. من به خصوص علاقه سایت gamification از کل فرایند ارتباطات. هنگامی که شما ایجاد یک پروفایل به شما داده خواهد شد امتیاز شهرت و اعتبار برای کمک خود را پاسخ و upvoting با ارزش هستند. امتیاز شهرت و اعتبار شما بیش از فقط یک گرم احساس فازی; آنها جدید باز کنید امتیازات شما می توانید در سایت از قبیل رای گیری اظهار نظر و ویرایش دیگر مردم پست.

5. TED-Ed

همان کیفیت محتوا و طیف گسترده ای از موضوعات است که تد ارزشمند منابع از ایده های قدرتمند و غنی سازی تجارب سوخت آموزشی خود ابتکار, TED-Ed. در اینجا شما می توانید پیدا کردن متحرک, فیلم ها و سخنرانی های ساخته شده توسط 250,000 مربیان است. ویدئوها را می توان مرتب شده بر اساس مباحث و موضوعات اعم از هنر به تفکر و یادگیری است. TED-Ed رایگان است.

دیگر منابع

وجود دارد بسیاری از منابع آنلاین در دسترس است و یکی از بزرگترین الفبا را GOOG +1.15% GOOGL, +1.10% یوتیوب. اگر شما می دانید که به کجا نگاه کنند شما می توانید فیلم های آموزشی را بر هر گونه تصور موضوع است.

یوتیوب نیست در لیست مورد علاقه من به دلیل متغیر کیفیت از محتوای آن است. وجود دارد بسیاری از اشتباه یا به عمد اطلاعات گمراه کننده. انجام واقعیت-بررسی وقت گیر است و اغلب معکوس. هنوز هم این نباید منصرف کردن شما. اگر شما برخی از دانش در یک موضوع یوتیوب ارزشمند است منابع انجام نمی شود ترس به اکتشاف.

که یادگیری در وب سایت شما شده اند با استفاده از در قرنطینه? به اشتراک گذاری آنها را در بخش نظرات زیر.

Jurica Dujmovic است MarketWatch مقاله نویس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب