نوع خون شما ممکن است کمک به تعیین شانس خود را از ابتلا به کروناویروس, مطالعه می یابد

عواملی مانند سن و شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت می تواند شما را در معرض خطر بالاتری از ابتلا به کروناویروس, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. اما یکی دیگر از عوامل است که می تواند بر شانس خود را برای گرفتن coronavirus است که نوع خون شما حداقل با توجه به یک مطالعه اخیر.

افرادی که گروه خونی A شد “در ارتباط با” 45% “بالاتر در معرض خطر ابتلا به COVID-19” در مقایسه با افراد با دیگر انواع خون با توجه به مطالعه منتشر شده در چهارشنبه همکار-بررسی جدید مجله پزشکی انگلستان توسط یک تیم از دانشمندان اروپایی. در ضمن افراد با گروه خونی O, شایع ترین نوع خون هستند و 65 درصد به عنوان به احتمال زیاد به کروناویروس که مردم با خون دیگر انواع.

محققان وارد این نتیجه پس از انجام تجزیه و تحلیل ژنتیکی در بیش از 1900 به شدت بیمار coronavirus بیماران در اسپانیا و ایتالیا و مقایسه آنها به بیش از 2000 بيمار بیمار نیست.

‘کسانی که نه از نوع یک باید تفسیر این مطالعه به این معنی است که آنها می توانند اجازه گارد خود را. به طور مشابه این داده ها هنوز به اندازه کافی قانع کننده توصیه می شود که کسانی که با نوع نیاز به انجام حتی بیشتر از آنچه که توصیه می شود.’

— Roy سیلوراستاین یک خون چه کسی است رئیس دانشگاه علوم پزشکی در کالج پزشکی ویسکانسین

همچنین نگاه کنید به: اینجا یک نگاهی است که بیشتر در معرض خطر ابتلا COVID-19 و چه مقدار از آنها کسب درآمد برای مصرف آن خطر

یک اشتراک آنها در بر داشت یک DNA خوشه که تعیین نوع خون در میان دیگر اجزای درون بدن انسان است. این باعث تحقیقات بیشتر به که خاص نوع خون شد و در حال حاضر در اکثر موارد شدید coronavirus آنها نگاه کرد.

زیرا DNA خوشه ای است که در دیگر نقاط بدن ممکن است این مورد است که نوع خون می تواند پیش بینی کند یک خطر ابتلا به کروناویروس گفت: Roy سیلوراستاین یک خون چه کسی است رئیس دانشگاه علوم پزشکی در کالج پزشکی ویسکانسین.

“کسانی که نه از نوع یک باید تفسیر این مطالعه به این معنی است که آنها می توانند اجازه گارد خود را,” سیلوراستاین, رئیس جمهور سابق آمریکا جامعه هماتولوژی گفت. “به طور مشابه این داده ها هنوز به اندازه کافی قانع کننده توصیه می شود که کسانی که با نوع نیاز به انجام حتی بیشتر از آنچه که توصیه می شود.”

“هر کس نیاز به توجه به COVID-19 پیشگیری های زیر به خوبی پذیرفته شده در دستورالعمل های مربوط به اجتماعی فاصله چهره, پوشش, دست شویی, و خود انزوا و تست در محیط ممکن است COVID علائم مربوط.”

قبل از مطالعه منتشر شده توسط جنوبی دانشگاه علم و فن آوری در چین است که همکار بررسی و مطالعه توسط 23andMe خصوصی برگزار شد ژنتیکی تجزیه و تحلیل شرکت اشاره کرد و در نتایج مشابه.

اما حتی هنوز هم سیلوراستاین خواست مردم را به این یافته ها “با یک دانه نمک است.”

“این مطالعه همراه با مطالعات دیگر از چین و از 23andMe همه پیشنهاد می کنم اما فراموش نه اثبات آماری ارتباط غیر-O گروه خونی با هر دو خطر ابتلا به عفونت با COVID-19 ویروس و یا با خطر ابتلا به بیماری شدید اگر آلوده.”

اما این مطالعات گفت: باید بی درنگ “دقیق تر مطالعات بالینی و همچنین علوم پایه مطالعات به بررسی مکانیسم است که توسط آن خونی ABO نوع و یا ABO ژن ممکن است تاثیر coronavirus توانایی آلوده کردن سلول ها یا بدن پاسخ ایمنی به ویروس است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>