‘شما در مورد آنها نگران’: تعداد مشاوران مدرسه در تلاش برای نگه داشتن بچه ها امن از راه دور

به عنوان مربیان در همه جا سعی می کنید به کشف کردن که چگونه به انجام شغل خود را از راه دور coronavirus همه گیر برجسته است مشکل دیگری مواجه مدارس سراسر کشور: بی ثباتی با تکیه بر یک مشاور و یا فقط یک چند به راهنمای صدها نفر از دانش آموزان از طریق تحصیلی جدید موانع آماده سازی آنها برای آینده نامشخص و تریاژ سلامت روان خود را از بحران.

حتی به نسبت دانش آموزان به مشاوران کاهش سطح ملی بسیاری از ایالت ها باقی می ماند و بالاتر از 250 به 1 توصیه می شود توسط آمریکا, مشاور مدرسه, انجمن. و مشاوران در سراسر کشور را درهم برای پیدا کردن پاسخ به سوالات در مورد نحوه اخلاقی و لجستیکی رویکرد جدید واقعیت مجازی کار خود را.

در اواخر ماه مارس به عنوان متحده با عجله به مدارس ASCA سعی میزبان یک جفت آموزشی به این سوالات پاسخ دهد. اما پس از 13,000 اعضای ثبت نام برای جلسات – و به سرعت سقوط کرد و سرور – از ASCA متوقف ارائه webinar ها زندگی می کنند گفت: جیل طبخ سابق مشاور مدرسه است که دستیار کارگردان با این سازمان است.

“مردمی سراسر کشور و نه فقط در روستایی متحده آنها فقط در جستجوی کمک و پشتیبانی” کوک گفت. “مدارس زیادی را در صفحات خود پس (مشاوران) واقعا بدست بخشنامه در مورد آنچه نقش خود را باید مانند نگاه.”

کمبود مشاوران به خصوص در مدارس ابتدایی دانش آموزان در برخی از مناطق در معرض.

برای مثال آریزونا اداره ایمنی کودک دیده می شود شماره تماس به خط تلفن کودک آزاری سقوط یک چهارم از اواسط ماه مارس – یک یادآوری است که دانش آموزان در موقعیت های آسیب پذیر در خانه هستند و جدا از بزرگسالان در محوطه دانشگاه که در حفظ و دقت سازمان دیده بان برای نشانه هایی از سوء استفاده و غفلت است.

فقط قبل از این بحران آغاز شد آریزونا — که در حال حاضر دارای بالاترین دانشجو-به-مشاور نسبت در کشور در 905-به-1 — آماده شد به صرف میلیون ها نفر بیشتر در تقویت آن نازک فهرستی از مشاوران. اما به عنوان coronavirus انجماد, آریزونا, اقتصاد, تامین این پول به نظر می رسد بسیار کمتر است.

بدون آن چه کمی بهداشت روانی حمایت از مدارس ارائه می دهند دانش آموزان ممکن است نزاع بیشتر در ماه های آینده.

“برای دانش آموزان که در حال حاضر رنج می برند و شاید تنها یک مشاور در مدرسه بود که خود یک خروجی برای رفتن به گفت:” Induja Kumar, 17, ارشد در اساس چندلر مدرسه منشور در Chandler, آریزونا. او به سازماندهی یک دانش آموز لابی تلاش برای بیشتر مشاوران در دولت است. “چیزی که در حال حاضر بد قبل از همه گیر است که تنها در حال حاضر است.”

این یک سناریوی آشنا برای جوانان مبارزه با مسائل مربوط به سلامت روان در سراسر ایالات متحده ملی داده ها نشان می دهد وجود دارد افزایش نیاز برای سلامت روان پشتیبانی برای نوجوانان, نوجوانان خودکشی در افزایش, در سراسر کشور, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری.

حداقل 17 درصد از دانش آموزان در سراسر کشور بود “به طور جدی در نظر گرفته شود” اقدام به خودکشی و 14 درصد گزارش کرده بودند خودکشی طرح در سال گذشته با توجه به نتایج اخیر جوانان در معرض خطر بررسی رفتار توسط CDC.

نزدیک به یک سوم از دانش آموزان دبیرستانی بررسی گزارش مداوم احساس غم یا ناامیدی به گفته CDC.

همه گیر و تلاش برای مهار آن به احتمال زیاد باعث تشدید این همه با توجه به تحقیقات جدید: در یک نظرسنجی از بیش از 2.300 دانش آموزان در ووهان چین — که در آن رمان coronavirus پدید آمده و که در آن دانش آموزان به طور متوسط بوده و محدود به خانه برای کمی بیش از یک ماه — 23 درصد از دانش آموزان گزارش علائم افسردگی است. حدود 19 درصد گزارش اضطراب.

پر کردن شکاف ها

در حالی که برخی از پدر و مادر نوبت به خصوصی و مشاوره حرفه ای درمانگران برای کمک به بسیاری از نیست به معنی فراهم می کند که یک در یک پشتیبانی برای فرزندان خود. همچنین برخی از خانواده های فرهنگی بی اعتمادی نسبت به درمان و یا عدم وجود زمان را به استفاده از آن.

دانش آموزان اغلب دست کشیدن بر مشاوران’ درب برای کمک با خود بحران های شخصی.

جنین منارد با این نسخهها کار به عنوان یک مشاور در Sheely مزارع ابتدایی که ثبت نام حدود 750 نفر از دانشجويان پیش-K از طریق کلاس هشتم در Tolleson.

در حالی که منارد تلاش می کند تا آموزش همه دانش آموزان نحوه مدیریت احساسات خود و کمک می کند تا برخی در گروه های کوچک او اغلب کودکان و نوجوانان با اشاره سخت تر مسائل به رایگان درمانی ارائه شده در پردیس با سلامت روان محلی آژانس.

هنوز هم برخی از پدر و مادر اجازه ندهید که بچه های خود را مشارکت در درمان و یا فراموش کرده ام به استفاده از آن.

و هنگامی که دانش آموزان دریافت نمی درمان در خارج از مدرسه “همه از آن عقب می افتد بر روی مدرسه مشاور” منارد گفت. “پس شاید شما باید یک کودک تشخیص داده می شود — و یا تشخیص داده نشده — با افسردگی و یا اضطراب و درمان نشده است. پس از آن که چیزی است که من باید برای انجام بهترین من ،

این بود تا ASCA اتخاذ یک مدل ملی در سال 2003 که سلامت روانی به دست آورده رسمی نقش در مدرسه مشاوره وظایف. از آن شده است وجود دارد بسیاری از بحث در چه مقدار از زمان برای اختصاص به بهداشت روانی در مقابل پيشرفت تحصيلی در مقابل کالج و حرفه ای برنامه ریزی است.

اما هر مشاور, مصاحبه برای این داستان گفت: اجتماعی-عاطفی مسئولیت است و باید بیشتر و بیشتر وقت خود را در محل کار به صورت گذشته 10 تا 20 سال است.

تنظیم برای کمک از راه دور

حتی قبل از تعطیلی شیله چرخ رو یک کار غیر ممکن است: برای 10 سال او تنها مشاور مدرسه برای همه 1,750 دانش آموزان در تاچر Unified School District نزدیک دولت مرز شرقی با, New Mexico. این مدرسه در سال منطقه خود قادر به استخدام یک اضافی مشاور اما هر دو هنوز هم غیرمنتظره.

این منطقه به اجرا در چهار مدرسه در یک شهر روستایی از حدود 5000 نفر است. چرخ صندلی از آریزونا مشاوران مدرسه ارتباط می گوید: “تمرکز اصلی بود ،

“اما پس از آن من خواهد بود (دسته) بحران در تماس برای مدارس دیگر,” او گفت:. “کار من این بود که بیشتر واکنشی است.”

در سال های اخیر ویلر مواجه می شوند بیشتر دانش آموزان مبارزه با اضطراب و افسردگی و یا خود آسیب رساندن رفتارها.

حالا که او نمی تواند دانش آموزان خود را در فرد او می فرستد نظرسنجی برای هر معلم مدرسه ابتدایی بالا از طریق ایمیل درخواست از آنها برای رتبه دولت خود را از ذهن در آن روز.

ویلر اذعان کرد که تاکتیک ممکن است گرفتن هر دانش آموز نیاز دارند.

در حالی که مدارس در جلسه او اغلب با اتکا بر همکلاسی – “احتمالا یک بار در هفته” – هشدار به او در مورد دوستان که به نظر می رسید به صدمه زدن به خود یا به فکر خودکشی است. در حال حاضر آن دسته از دوستان شما نمی توانید هر یک از دیگر.

“اگر چیزی اتفاق می افتد در صفحه اصلی وجود ندارد فرار” ویلر گفت. “تاپیک بچه های که شما نگران از آنجا که مدرسه محل امن خود را. شما نگران آنها بودن در خانه به تنهایی.”

او و هر مشاور, مصاحبه برای این داستان همچنین با اشاره به نقش معلمان و مشاوران بازی به عنوان موظف خبرنگاران – حرفه ای توسط قانون مورد نیاز برای گزارش مشکوک به کودک آزاری و یا غفلت. در سال 2018 مربیان ارائه یک پنجم از همه گزارش ها ادعا کودک بدرفتاری با توجه به U. s. Department of Health & Human Services.

و در حالی که کودک رفاه سازمان به طور معمول گزارش شیب هر زمان که دولت برای شکستن آنها نیز خروش زمانی که کلاس های رزومه – نشان می دهد که سوء استفاده از کودکان اتفاق می افتد نیست در طول تعطیلی, اما در آن نیست اینکه خال خال.

“این بدان معناست که کودکان در سکوت رنج می برند گفت:” دارن DaRonco سخنگوی آریزونا اداره ایمنی کودک.

روند مشابه به نظر می رسد در کشورهای دیگر. در اورگان گزارش به دولت کودک آزاری خط تلفن کاهش 70% در ماه پس از مدارس بسته با توجه به کوروناویروس. که فوری تر و تلفظ کاهش از مقامات آژانس انتظار می رود به طور منظم بیش از معافیت تحصیلی گفت: جیک ساندرلند یک سخنگوی Oregon Department of Human Services.

“این بسیار نگران کننده تر از آنچه ما می بینیم در طول تابستان به طور عمده به خاطر بچه ها نیست فقط دور از اجباری خبرنگاران” در مدرسه ساندرلند گفت. “به عنوان انزوای اجتماعی در مجموعه, بچه ها را به میزان قابل توجهی (کمتر) چشم بر روی آنها. آنها از دیدن مادر بزرگ خود و یا عموزاده خود را. آنها در حال رفتن به تمرین های ورزشی و یا شنا در مرکز.”

و هر چند سوء استفاده در میان خطرناک ترین مشکلات این است که به دور از تنها یکی از مشاوران مدرسه کمک به دانش آموزان برای مقابله با. مسائل از جمله مشکل با دوستان سردرگمی در مورد روابط عاشقانه و غیر منتظره مرگ یکی از بستگان نزدیک همه سقوط یک مشاور اجراء. برخورد با مرگ عزیزان بیشتر رایج تبدیل شده با توجه به COVID-19.

مرور مسائل مربوط به حریم خصوصی دیجیتال

به عنوان مشاوران سعی کنید برای پیدا کردن یک راه برای ارتباط با دانش آموزان در یک مجازی تنظیم برخی نیز باید حرکت اداری ترس از حمله دانش آموز, حفظ حریم خصوصی.

نه همه مناطق را در آغوش استفاده از ویدئو های آنلاین سیستم عامل برای مدرسه مشاوره و قرارداد کار و یا منطقه سیاست می تواند منع مشاوران از تماس دانش آموزان با استفاده از شخصی خود را در گوشی های.

اما در ونکوور واشنگتن که در آن مگان Bledsoe بود به تازگی نام این دولت مشاور از سال, او تبدیل به یوتیوب به عنوان یک راه برای رسیدن به دانش آموزان بیشتر از کشف مدرسه که در آن او کار می کند.

یک ویدئو آپلود او به سادگی خود را نشان می دهد راه رفتن در اطراف پورتلند, اورگان, محله که در آن او زندگی می کند به یاد دانش آموزان از اهمیت ورزش کردن زمانی که آنها احساس cooped در خانه. یکی دیگر از ویژگی های گربه او پله های راهنمایی در مورد چگونه برای ساخت یک برنامه ،

“اگر چه آن را نگاه بزرگ برای من به صرف 12 ساعت چرت زدن و 12 ساعت lounging آن است که یک نگاه خوبی برای یک نوجوان” پله “می گوید:” در این ویدئو. “بنابراین مطمئن شوید که شما در حال گرفتن تا حرکت با استفاده از مغز خود را – که همه چیزهای خوب. نمی تواند مثل من.”

کمک به جوانترین دانش آموزان

به سهم خود هیچ مشاوران مصاحبه برای این داستان گفت: این کار احساس غیر قابل عبور در این لحظه. در برخی از مناطق لپ تاپ ها و دستگاه های فرستاده شده با دانش آموزان نرم افزار که آهنگ کلمات کلیدی و هشدار کارکنان قبل از دانش آموزان آسیب خود و یا شخص دیگری.

در سراسر آریزونا مشاوران ابراز امیدواری کرد که روابط آنها تلاش کرده اند برای ساخت در فرد خواهد شد آن را آسان تر برای دانش آموزان برای درخواست کمک از راه دور.

اما همه بدون توجه به سطح کلاس آنها خدمت کرده است — تاکید کرد نگرانی خود را برای دانش آموزان ابتدایی که اغلب بیش از حد جوان به خود را دارند تلفن های همراه و یا حساب های ایمیل.

شکاف دیجیتال مطرح نگرانی های مشابه: اگر هیچ شماره تلفن کار برای یک خانواده اگر ایمیل های بدون جواب باقی می ماند, چگونه می توانید از مشاوران سنج رفاه یک کودک ؟

“این دشوار است. وجود دارد قطعا مشاوران از دست دادن خواب بیش از اگر بچه های خود را خوب هستند” گفت: Amanda Nolasco, مدرسه مشاور متخصص برای آریزونا وزارت آموزش و پرورش. “من فکر می کنم — من امیدوارم که کلی و عمومی است که واقعا شروع به دیدن چگونه مدرسه واقعا که مرکز بسیاری از جوامع است.”

نحوه دریافت کمک

کودک آزاری تدریس خصوصی در خانه: اگر شما نگران آن است که کودک شما می دانید این است که مورد آزار قرار گرفته, شما می توانید تماس بگیرید و یا متن های ملی کودک آزاری تدریس خصوصی در 1-800-422-4453. اگر شما زندگی می کنند در آریزونا شما همچنین می توانید دسترسی به مقامات دولتی به طور مستقیم از طریق تماس 1-888-767-2445.

خودکشی تدریس خصوصی در خانه: اگر شما یا کسی که می شناسید فکر خودکشی, شما می توانید توسط تماس با خط ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-8255.

این داستان در مورد مدرسه مشاوره تولید شد توسط Hechinger گزارش یک سازمان غیر انتفاعی مستقل خبری سازمان با تمرکز بر نابرابری و نوآوری در آموزش و پرورش است. ثبت نام برای Hechinger عضویت در خبرنامه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de