قسمت 11 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک یانکیز

هارون هیکس خواهد بود که بازیکن برای اولین بار برای همیشه باید تامی جان عمل جراحی و از دست ندهید یک بازی — اما آن را به دیگر مسائل فیزیکی او را در برخورد با سراسر زندگی حرفه ای او است که باید به یانکی ها قابل تامل است.

پس از آنها به نحو نامشخصی امضا هیکس و لوئیس سورینو به قرارداد پسوند آخرین offseason قبل از آنها به رایگان آژانس یانکی ها بودند به سرعت به یاد که چرا آنها به سختی تا کنون را که حرکت می کند.

سورینو ساخته شده فقط سه به طور منظم فصل شروع می شود و دو بیشتر در پلی آف قبل از او دچار پاره UCL و مجبور شد تحت تامی جان عمل جراحی است که او را کنار خواهد حداقل تا اوایل 2021.

هیکس در ضمن برخورد با پشت و آرنج مسائل مربوط به فصل گذشته است که او را محدود به 59 به طور منظم فصل بازی. او از آرنج آسیب — با کمال تعجب — در طول postseason اما به نظر می رسد فقط در پنج بازی و پس از آن متوجه شدم که او بیش از حد مورد نیاز تامی جان عمل جراحی است.

هیکس’ آمد در ماه اکتبر و او انتظار می رود که حداقل تا ماه ژوئن اما با هیچ برنامه رسمی برای این ورزش بازگشت از COVID-19 همه گیر آن را به طور فزاینده ای بعید است که وجود خواهد داشت هر بازی قبل از ماه جولای ،

در اوایل این هفته, مدیر, Aaron Boone گفت: MLB Network رادیو SiriusXM هیکس “در حال حاضر انجام شد نرم و بازی شیر یا خط از هر دو طرف صفحه و پرتاب 90-به علاوه ، او روند در یک واقعا خوب جهت است.”

هارون هیکسچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

اما کلید واقعی این است که آیا هیکس قادر خواهد بود به سالم هنگامی که او را به عقب هر زمان که که است.

مانند همکار outfielders هارون قاضی و Giancarlo استانتون هیکس تا به حال مقدار زیادی از آسیب ها در سال های اخیر و به لطف این فرمت هیکس امضا شده در سال گذشته یانکی ها باید تعداد زیادی به سرمایه گذاری در نگه داشتن او در این زمینه و مولد.

هیکس و 30 و محدود بود به 59 بازی در فصل به طور منظم در سال گذشته نه فقط به دلیل آرنج اما همچنین اوایل فصل به عقب فشار است.

و حتی اگر هیکس — و MLB — آن را در سال 2020 او هنوز هم ممکن است نهفته طولانی اثر جراحی آرنج. دیدی Gregorius هرگز خود را در این صفحه هنگامی که او آمد از عمل جراحی مشابه در سال گذشته است.

“او به وضوح آمد بیش از حد به زودی در سال گذشته, بنابراین شما باید مراقب باشید در مورد آن اتفاق می افتد دوباره” یکی NL دیده بانی گفت. “اما من می خواهم بیشتر نگران تمام چیزهای دیگر او را در برخورد با حتی زمانی که او یک بازیکن جوان. چگونه می توانم به شما در حفظ و رفتن او را به عنوان او می شود بزرگتر است؟”

هیکس’ آسیب لیست گسترده ای از چپ همسترینگ فشار که کنار او در سال 2013 است. او صرف زمان در مجروح لیست هر سال پس از ضربه مغزی علائم در سال 2014 به یکی دیگر از همسترینگ فشار و ساعد راست فشار در سال 2015 با دوقلوها.

پس تجارت خود را به یانکی ها هیکس از دست رفته با تیره و تار همسترینگ در سال 2016 یک جفت مورب گونه در سال 2017 کشیده صدری در سال 2018 و سپس در فصل گذشته را پشت و آرنج گلایه.

او ناتوانی از تامی جان عمل جراحی پیشرفت کرده است و او شروع نوسانی در ماه گذشته.

هنوز در این نقطه در زندگی حرفه ای خود هیکس بازی های برگزار شده است در 100 بازی در یک فصل فقط دو بار (2016 و 2018) و تا به حال بیش از 500 صفحه ظاهر تنها یک بار (2018).

زمانی که او شده است فعال هیکس شده است standout و به عنوان یکی دیگر از عالی کسب شده توسط مدیر کل برایان Cashman که فرستاده گیر John Ryan Murphy به مینه سوتا در ازای هیکس.

اما هیکس هنوز قادر به تحقق بالقوه خود و یانکی ها بدون شک مانند به تولید بیشتر از او در چند فصل از آن را سخت به تصور کنید هیکس پر رونق را به عنوان او می شود عمیق تر به خود 30s.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de