یانکی’ در دومین نمایشگاه تخته سنگ شامل متس جو Girardi

نمایشگاه 2.0 آغاز خواهد شد با مترو سری.

یانکی ها اعلام کرد که روز سه شنبه خود را در سه بازی دوم پیش فصل برنامه شروع خواهد شد با یک جفت در مقابل متس جولای 18 در سیتی زمینه و سپس جولای 19 در استادیوم یانکی. جو Girardi را فیلیز مراجعه کنید برانکس در جولای 20 شب بازی مانند دو intracity متمایل به بستن یانکی ها’ آماده سازی خود را برای فصل به طور منظم آن آغاز خواهد شد در 23 ژوئیه در اتباع — همه از این با فرض این فصل نمی شود لغو شد به دلیل coronavirus.

“ما هیجان زده به کار می شود و قادر به دریافت چند بازی در. قادر به آن را در اینجا در خانه ما شهر آن چیزی است که ما به جلو نگاه به” مدیر Aaron Boone گفت: در یک زوم کنفرانس خبری. “قطعا برای ما آن را به ما می دهد خیلی خوب tuneup رهبری به فصل به طور منظم.”

آن را اعتقاد بر این آخرین بار یانکی ها و متس بازی یک نمایشگاه در برابر هر یک از دیگر در شهر نیویورک شد سال 1983 نهایی شهردار جایزه بازی. آنها با یکدیگر اغلب در گریپ فروت لیگ اقدام اگر چه نه لزوما هر سال (و نه در سال 2020).

“این می تواند خوب باشد. بازی در برابر خود و بچه ها احساس می کند مانند یک عمل” لوقا Voit گفت. “این قطعا آن را بیشتر بازی مانند. آن را می تواند به خوبی ما آماده برای واشنگتن بنابراین من بسیار هیجان زده هستم برای این بخش باشد.”

هر دو بله شبکه و SNY خواهد تهویه مترو سری بازی ها; بله همچنین پخش خواهد شد فیلیز-یانکی ها بازی.

— با مایک پوما

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de