یانکی ها-اتباع است MLB پاداش طرفداران می توانند با احتیاط رویای: شرمن

چیزهای زیادی وجود دارد که به نگرانی در مورد در حال حاضر و پس از آن. این زمانی است که یک ماه می توانید مانند سال. وقتی هر روز یک مانع خطرناک و البته با پتانسیل برای از خط خارج کردن کل یک تلاش است.

اما اولین بار می شنوید که باز روز می تواند شامل یانکی ها در پایتخت کشور را در دفاع از قهرمانان هنگامی که شما متوجه است که نخ سوزن معنی Gerrit کول در مقابل حداکثر Scherzer زمانی که شما به یاد داشته باشید که چرا شما امیدوار MLB و اتحادیه می تواند این کار وجود دارد و یک راه برای حرکت به لیگ برتر فصل در میان یک بیماری همه گیر.

اگر شما یک فن بیس بال, آن را خوب است برای رویا کمی امروز به می خواهید برای دیدن این.

هرگز provisos به معنای بیشتر. اولین برنامه توافق شده است به توسط این اتحادیه است اما نهایی نشده است.

Coronavirus موارد در حال رفتن به بالا نه پایین در این کشور است. آن را تهدید به نیروی دیگری reimagining از فصل و یا تعطیلی کامل. اگر شما یک شرط بندی های مرد شرط می بندم شما که ما را وادار به باز کردن بعد یا نه با 30 تیم در 30 مکان و هزاران نفر از مردم در تلاش برای ایجاد یک فصل ممکن است این هفته با آغاز دومین دوره آموزش?

اگر 30 تیم رسیدن به خط شروع و آن را به عنوان اگر راب مانفرد می توانید به جلو بروید تا 27 اما بگویید می گویند Astros رنجرز و دایاموند با عرض پوزش — پس از آن هنوز هم وجود دارد امکان از بازیکنان که در دسترس نیست چرا که آنها قرارداد ویروس.

غلبه بر که و شما هنوز هم باید این شرایط عجیب و غریب که در آن به آمادگی برای یک فصل است که به احتمال زیاد خواهد شد ترویج بیشتر صدمات.

در عین حال اگر آنها می تواند وجود دارد اگر آنها فقط می تواند رسیدن به خط شروع وجود دارد خواهد بود یانکی ها در سی وجود خواهد داشت کول مقابل Scherzer مانند سال گذشته جهان سری.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

در سن کاهش استارت و گسترش درخواست تجدید نظر از افتتاحیه چگونه بسیاری از چرخش نام می تواند به شما پرتاب در بالای خیمه و می خواهید برای دیدن ؟ پنج. شش. ده در اکثر. کول و Scherzer هستند که در گروه های کوچک. شاید به دلیل خلاصه بهار آموزش شما را تنها دیدن آنها نه استراحتی یا 12 یا 15. اما اگر این کار شما آنها را ببینید. شما خواهد شد پاداش برای انتظار برای مراقبت از.

این به جای 26 مارس در کامدن (آرکانزاس) متری خواهد بود کول یانکی اولین پس از امضای یک تبادل رکورد نه سال $324 میلیون قرارداد. او را بسیار کوچکتر پنجره در حال حاضر به ایجاد اولین برداشت خوب با جدید خود را پایه فن. و این است که چگونه آن را آغاز می شود که در آن به پایان رسید با او در هوستون در برابر اتباع اکتبر گذشته. در برابر صف با بزرگ جوان ژوئن صوت.

MLB
روز افتتاحیه برای یانکی ها در سال 2019چارلز Wenzelberg/نیویورک پست

این خواهد بود چهارمین روز افتتاحیه واگذاری برای Scherzer به عنوان یک ملی — بله, آن است که هنوز هم در روز افتتاحیه در ماه جولای. تا به حال فصل رفته و بدون وقفه به او می شده اند در سیتی زمینه در مارس 28, رو یعقوب deGrom. بنابراین رقابت مشابه است حتی اگر جو خواهد بود بسیار متفاوت است.

اگر شما یک طرفدار بیس بال بیایید امیدواریم که هارون قاضی سالم است و به Giancarlo استانتون هم برای پیوستن به Gleyber تورس و DJ LeMahieu در نظر گرفتن نوسانات در Scherzer.

در یک فصل است که در آن هر بازی دارای نزدیک به ارزش سه سری بازی در یک فصل استاندارد, فکر می کنم در مورد که در آن ما ممکن است در یک ماه و ارزش یک بازی آغاز شده توسط کول و Scherzer.

وجود دارد یک راه طولانی از اینجا وجود دارد.

اما آن را خوب است به خواب.