یانکی ها متس مترو سری برنامه ریزی تغییر ناگهانی لطمه می زند و آنها را هر دو

این متس و یانکی ها یکدیگر روبرو خواهد شد شش بار در این صورت 60-بازی فصل پس از آنها هستند جغرافیایی رقبا.

که ممکن است یک خبر خوب برای مترو طرفداران سری اما به احتمال زیاد خبر بد برای هر دو تیم محلی در امید خود را از ساخت برگشتی — ارائه فصل می شود که دور و نیست و مجبور به تعطیل کردن دوباره بیش از coronavirus نگرانی.

نه تنها هر دو یانکی ها و متس شکل به خوبی برنامه ریزی تغییر ناگهانی — تایید شده توسط پست Joel شرمن — به احتمال زیاد با این نسخهها کار به نفع دیگر تیم های خود را در بخش مربوطه.

اولین اشعه های که ممکن است در موقعیت به نبرد یانکی ها برای AL شرق برتری را بازی Marlins شش بار. و اتباع آینده جهان خود را عنوان سری خواهد شد در حال حاضر چهره آرام و شش بار به عنوان به خوبی.

در ضمن متس و یانکی ها در واقع کار هم پس از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد یک مشترک مشاوره سفر با نیوجرسی و کانکتیکات برای مردم سفر به این منطقه از کشور با جامعه قابل توجهی گسترش coronavirus. مردم از ورود آسیب دیده متحده آمریکا از جمله فلوریدا باید قرنطینه برای 14 روز اما کومو گفت: بازیکنان از دو تیم معاف هستند به طوری که آنها می تواند آغاز بهار دوم آموزش در نیویورک در تاریخ 1 ژوئیه.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

“این متس و یانکی ها شده اند در تماس با فرماندار کومو دفتر امروز و کار با نیویورک دولت در بخش بهداشت و درمان بر اساس مداوم به هماهنگ بازگشت بازیکنان از فلوریدا به قطار در نیویورک در هفته آینده” دو باشگاه گفت: در یک بیانیه مشترک. “ما دو تیم و همچنین به عنوان دولت کمیسیون بهداشت و درمان را تحت لیگ اصلی بیس بال است پروتکل ها و دستورالعمل ها. همه ما هیجان زده را به بیس بال بازگشت به نیویورک. با تشکر از شما فرماندار کومو.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>