یانکی ها متس مراحل را پشت Red Sox در بلیط خط مشی بازپرداخت

در حالی که یانکی ها و متس ممکن است به خوبی انجام بهتر در این زمینه از Red Sox در این کوتاه 2020 فصل نیویورک اواز یا موسیقی دو نفری در حال حاضر مسیرهای پیاده روی آن همسایه شمالی در حیاتی دسته: خدمات به مشتریان است.

یانکی ها و متس هر دو به روز رسانی خود را در سال 2020 بلیط سیاست در چهارشنبه اعطای بازپرداخت و یا (اولویت خود را) اعتبار بلیط برای بازی برنامه ریزی شده از طریق ژوئن. طرفداران که تمایل بازپرداخت باید از طریق یک فرایند به تسریع است که اگر آنها نمی کنند آنها اعتباری برای آینده خرید.

Red Sox, اما اعلام کرد در تاریخ 23 ژوئن — روز کمیسر راب مانفرد حل و فصل به طور یک جانبه به اجرای 60 برنامه روز — که “(یک)ll بلیط قبلا خریداری شده برای سال 2020 فصل دیگر معتبر خواهد بود.” کسانی که به خرید بلیط خود را به طور مستقیم از Red Sox, این تیم اضافه, “داده شده است گزینه یا بازپرداخت و یا یک حساب اعتباری.”

لیگ اصلی بیس بال در نظر دارد برای شروع آن فصل به طور منظم در جولای 23 بدون پرداخت طرفداران خود ballparks. در حالی که آنها نمی نگذاشته بازگشت از کاربران در برخی از نقطه حتی در بهترین سناریو تماس برای تعداد محدودی از افراد از ورود به استادیوم. بدترین سناریو البته خواستار هنوز پر رونق coronavirus به انصراف از مبارزات قبل از آن حتی آغاز می شود.

یانکی ها و متس طرفداران باید منتظر این حالات مختلف در حالی که Red Sox طرفداران می تواند حل و فصل تمام سال 2020 کسب و کار در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de