یانکی’ Masahiro Tanaka ترسناک صدمه آخرین ضربه در زمان ترسناک

تاپیک خالی ورزشگاه و پس از آن ساکت است ballpark و اگر شما خود را در استادیوم یانکی در بعد از ظهر روز شنبه شما شاهد دردناک تفاوت.

زمانی که Masahiro تاناکا در زمان Giancarlo استانتون خط رانندگی به سمت راست سر خود را به سختی یک ساعت و نیم به یانکی ها’ بهار آموزش 2.0 راه اندازی هم تیمی های خود را متوقف و تمام فعالیت های دیگر و متمرکز جمعی خود را زل زل نگاه کردن بر روی تپه که در آن باشگاه مربیان تمایل به جانبی right-hander. کسی که دارای حس خوب برای خاموش کردن موسیقی بود که انفجار در عمومی-آدرس سیستم.

با کمک یک مربی در هر طرف Tanaka راه می رفت shakily از تپه به ستاره شرق در 3:36 پنج دقیقه پس از او رفت و خبر رشد بیشتر تشویق به پیشرفت روز. شنبه شب او تا به حال منتشر شده از نیویورک-Presbyterian Hospital پس از عبور از “یک باتری از آزمون ها” از جمله سی تی اسکن به عنوان در هر Aaron Boone و Tanaka توییتی که هر چند او هنوز هم احساس برخی از اثرات بازی او امیدوار به بازگشت به قبل از عمل بیش از حد طولانی است.

در 4:40, یانکی ها توصیف پارچ به عنوان “در حال حاضر هشدار پاسخگو و راه رفتن در زیر قدرت خود را دارد.” در مدت کوتاهی پس از 7 ساعت Aaron Boone گزارش Tanaka فوری “ضربه مغزی علائم مانند” تا به حال از بین می رود یک CT اسکن در نیویورک-پروتستان بیمارستان آمده بود به منفی و بیمارستان زیر “یک باتری از آزمون ها” منتشر شد تاناکا در شب شنبه.

“اولین چیزی که هنگامی که چیزی شبیه به آن اتفاق می افتد این است که شما نگرانی در مورد یک مرد زندگی” بون گفت:

Masahiro Tanaka gets helped up by trainers after taking a Giancarlo Stanton line drive to the head during Saturday's workout at Yankee Stadium.
Masahiro Tanaka می شود کمک کرد تا توسط مربیان پس از مصرف یک Giancarlo استانتون خط رانندگی به سر در طول روز تمرین در استادیوم یانکی.N. y. پست: چارلز Wenzelberg

ما دیگر نیاز به چشم انداز نه پس از حوادث چند ماه گذشته درست است ؟ شلیک Boone به دنبال خود Tanaka به روز رسانی با افشای است که سال گذشته بهترین یانکی, DJ LeMahieu و همچنین به عنوان پارچ لوئیس Cessa نیست در اینجا به دلیل آنها آزمایش مثبت برای coronavirus. هیچ تاناکا را ترساندن sobered ما در زمانی که ما هرگز بیشتر soberly آگاه جهان را به ضعف.

“این قطعا وحشتناک” یانکیز پارچ اردن مونتگمری گفت. “من امیدوارم که او را OK. من فکر و دعا برای او در حال حاضر است.”

Montgomery, که به نوبه خود به زمین و به دنبال Tanaka را بستری بودن “کمی ترسو” و “squirrelly” پس از دیدن تصادف دمدمی مزاجی و او را وادار به درخواست برای محافظ L-صفحه قرار می گیرد در مقابل او که برخی از کوزه ترجیح می دهند و بعضی نمی کنند. چگونه می تواند او نه بعد از دیدن آن ؟

هر چند مونتگمری گفتاری افکار قدردانی تصاویر خود را در لحظات پس از Tanaka سقوط به تپه پای راست خود را bobbing بالا و پایین به او سر صحبت را به لحظه ای حتی بیشتر قدرت. خروج-سرعت میخ استانتون داشتن گرفته مایک Fiers fastball به سر و درد و رنج جدی آسیب فیزیکی و برگشت در سال 2014 بلافاصله دولا به زمین در دانستن عذاب. بسیاری از بازیکنان به زانو خود را furrowed ابرو نمایش نگرانی است که ماسک خود را مخفی می کردند.

استانتون راه می رفت به حاشیه تپه به بررسی Tanaka, و او به عنوان hovered خود را از نگرانی های روشن و هارون هیکس طبعا نقض اجتماعی-فاصله داشتیم و قرار دادن بازوی خود را در اطراف همکار خود را outfielder به کنسول او. ناراحتی هارون قاضی در ضمن خواست رسانه ای کاربران را به تصویری از Tanaka دریافت مراقبت و بعد از آن زمان به توییتر با Gleyber تورس حمایت او تا به صدای چنین نارضایتی هر چند بسیاری از این ویدئو آمد از یانکی ها خود YES شبکه.

هنگامی که ما به وضوح بیشتر در Tanaka وضعیت به محض یکشنبه, ما می توانیم بحث در مورد ترسناک صحنه بیس بال عواقب با لوئیس سورینو در حال حاضر برای فصل بازسازی از تامی جان عمل جراحی است. و ما می توانیم بازگشت به تمرکز بر روی اینکه آیا تمام این تلاش را حتی در محل کار و یا اینکه آیا COVID-19 ثابت خواهد کرد که بیش از حد قوی دشمن. مدت کوتاهی پس از Tanaka این حادثه یکی دیگر از شناخته شده شروع پارچ دیوید قیمت داجرز تصمیم گرفتند در خارج از فصل با توجه به نگرانی های بهداشتی.

در این روز سرنوشت از انواع چنین زمینه نمیفهمد می شود مهم است. هنگامی که یک مرد با یک خط رانندگی به سر این زمینه تبدیل می شود کاملا بی ربط است. این یک وحشت اگر ما در میان یک بیماری همه گیر است یا نه اگر این اتفاق می افتد به یک تیم خوب است یا بد, اگر آن را در ژوئیه چهارم یا یک استاندارد روز کاری است.

“این نوع از یک تصادف دمدمی مزاجی که یک در میلیون احتمال اتفاق می افتد” مونتگمری گفت. “وحشتناک است به خصوص اگر آن را یک هم تیمی و یک دوست.”

جهنم از اولین روز بازگشت به کار برای این بچه ها. جهنم از یک سال برای همه ما است. بعد از دیدن این ورزشگاه سکوت ناگهان خالی ورزشگاه با ارتعاشات خوب برای تلفن های موبایل و نه جذاب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de