یانکی ها کیسه مراسلات پستی: Shortstop نخواهد بود بیش از حد بزرگ برای Gleyber تورس

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: یانکی ها.

چه شد [Gleyber] تورس’ فیلدینگ در صد به عنوان یک shortstop در افراد زیر سن قانونی? او به نظر نمی آید به نیمی از آنچه دیدی Gregorius شد به عنوان یک یانکی. من فکر می کنم آن را به تحت تاثیر قرار خفاش خود را به خاطر او نگاه نمی کند و راحت در کوتاه مدت در همه. — تام

هیچ کس نباید اشتباه تورس با Gregorius در این زمینه حتی اگر تورس موقعیت اصلی در نرم افزار توپ کوتاه بود.

از روز Gregorius بیش از زمان برای Derek Jeter خود را در کوتاه آسان بود به تماشا. بسیار خوب محدوده دست صاف و دقیق بازو. تورس ندارد Gregorius’ محدوده و یا دست او بی دست و پا رفت و آمد در زمان نفی بالاتر از متوسط بازو. تورس’ پنج خطا در 10 فصل بهار, آموزش های منجر به سوال که چرا یانکی ها اجازه Gregorius ترک فیلادلفیا از طریق آژانس.

از طریق شش سطح — از جمله دو در لیگ های بزرگ در کوتاه مدت 23 ساله تورس یک .950 فیلدینگ درصد است. در دو لیگ بزرگ فصل (98 بازی) در موقعیت او یک .954 درصد است.

Gleyber تورسگتی ایماژ

با توجه به این یانکی ها با استفاده از زمین زیر کشت شیفت تورس’ محدوده نیست منفی چرا که بسیاری از اوقات وجود خواهد داشت سه دونده در همان سمت از زمین زیر کشت.

در حال حاضر برای تجارت کردن: حرکت تورس به کوتاه را فراهم می کند یانکی ها با یک حق مشروع دست خفاش با قدرت در موقعیت حق بیمه. آن را نیز اجازه می دهد تا دی جی LeMahieu به بازی دوم پایه است که خود را در بهترین موقعیت و جایی که او موفق به کسب سه طلا و دستکش با رشته کوه های راکی.

حتی اگر تورس مبارزات در این زمینه من باور نمی کنم از آن خواهد صدمه دیده خفاش خود را چرا که او در آستانه تبدیل شدن به یکی از بهترین hitters در بازی.

ارسال یانکی ها سوال پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

من می دانم که در نهایت فهرست اسامی کوچک به پایین به 26 اما برای زمان حال که می شود نهایی نیمکت نقطه در 30 فهرستی? [مایک] فورد ؟ [Clint] Frazier? [Rosell] Herrera? — برایانت Cleary

این بستگی دارد که چه Aaron Boone و تبادل مربی مت بلیک حل و فصل در مورد چگونه بسیاری از کوزه آنها را برای دو هفته اول. از این گذشته پنج شنبه, بلیک گفت که تصمیم گیری که تا به حال ساخته شده است.

از خود سه نفر از نام من می گویند Frazier مورد علاقه اگر یانکی ها را 14 موقعیت بازیکنان. باید یانکی ها را 13 موقعیت بازیکنان تایلر در اب راه رفتن را دریافت nod بیش از فریزر با توجه به اب راه رفتن را بیشتر از همه کاره بودن. فورد نقش فقط پایه اول و اگر به Giancarlo استانتون سالم است او را بخورند تا DH در خفاش. Outfielder Herrera نیست در 40-مرد فهرستی که لطمه می زند و شانس خود را.

که ما بیشتر احتمال دارد برای دیدن در چرخش این سال ؟ [Deivi] گارسیا یا [کلارک] اشمیت? — رایان/”حرکت شبیه چمچه زنی”

در طول ماه های فوریه و مارس ترین پیشاهنگی که به تماشای گارسیا و اشمیت زمین در نمایشگاه بازی اعتقاد 24 ساله اشمیت بود جلوتر از 21 سال گارسیا از نظر آماده بودن برای کمک به یانکی ها در لیگ های سطح این سال است. آنها نمی گویند گارسیا نمی رسیدن به لیگ های بزرگ اما اعتقاد اشمیت بود و نزدیک.

اما باید یانکی ها نیاز به چرخش تقویت چندین گزینه وجود دارد که در مقابل راست دست. مایک پادشاه جاناتان Loaisiga و لوئیس Cessa به احتمال زیاد به عنوان استارتر جلوتر از گارسیا و اشمیت. و یانکی ها می تواند با استفاده از چاد سبز به عنوان یک درب بازکن.

است اردن مونتگمری هنوز اجماع پنجم استارت? — نوح Broderick

این طرح که coronavirus متوقف بهار آموزش در مارس 12 و هیچ چیز تغییر کرده است. در چهار بهار آموزش گردش (یکی شروع) 27-year-old lefty کار 11 نوبت زده از 16 راه می رفت یکی داد و تا هفت بازدید (چهار homers).

با James Paxton, Masahiro Tanaka and J. A. Happ واجد شرایط به رایگان عوامل آیا فصل ایفا کرده است یا نه مونتگمری ارقام به بیش از یک شماره 5 استارت در آینده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de