یانکی ها کیسه مراسلات پستی: آینده سلاح مانند Deivi گارسیا را به صبر

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: یانکی ها.

با تعدادی از شروع کوزه تا به صورت رایگان آژانس در سال 2021 آیا شما هر گونه استارت در سیستم است که می تواند مشروع تاریخ شروع چرخش بعدی فصل ؟ — Joel C. ماس

James Paxton و Masahiro Tanaka خواهد رسید بازار آزاد پس از این فصل J. A. Happ می تواند به عنوان به خوبی بسته اگر vesting گزینه در ضربات. و با لوئیس سورینو حداقل از طریق آغاز فصل آینده به عنوان بهبود او از تامی جان عمل جراحی یانکی ها ممکن است نیاز به چندین جدید آغوش خود را برای چرخش.

این یکی از راه های تاخیر در این فصل نهفته است — و به احتمال زیاد صدمه دیده — یانکی ها از آنجا که آنها در حال گرفتن یک نگاه در برخی از آنها جوان کوزه که می تواند گزینه برای بزرگتر, نقش در سال آینده.

با سورینو کردن — همراه با دومینگو که می توانست در خدمت بقیه تعلیق خود را برای نقض MLB داخلی خشونت پروتکل در سال گذشته — یانکی ها گرفته اند بیشتر از یک نگاه جاناتان Loaisiga و همچنین شاید برخی از تازه واردان مانند Deivi گارسیا, Michael King یا کلارک اشمیت در نیمه اول این فصل است. کسانی که در امتحانات ابتدائی در حال حاضر در خود نگه دارد اما یانکی ها بدون شک نگاه به آنها هر دو در اواخر این سال یا بعدی.

Deivi Garcia
Deivi گارسیاAP

چگونه بر روی زمین می کارلتون فیسک و تد سیمونز بود در سالن از شهرت زمانی که تورمن Munson است نه ؟ — جان مکنزی

Derek Jeter برنامه ریزی شده بود برای رفتن به Cooperstown در کنار سیمونز — و همچنین لری واکر و اواخر ماروین میلر — قبل از این سال القایی آخر هفته لغو شد به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. قبل از رای گیری وجود داشته است برخی از امید است که Munson نیز مندرج بود.

Munson سال اول در رای گیری شد و در سال 1981 زمانی که BBWAA بخشیده معمول پنج سال دوره انتظار پس از شکارچی کشته شد در سال 1979 سقوط هواپیما. او دریافت 15.5 درصد از آرا. Munson به پایان رسید تا ماندگار حداکثر 15 سال در انتخابات اما هرگز دوباره به حتی 10 درصد آرا — اجازه دهید به تنهایی 75 درصد مورد نیاز برای القای.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

با توجه به حرفه ای بودن برش کوتاه Munson فاقد برخی از مرسوم اعداد به طور معمول مورد نیاز برای سالن. با توجه به FanGraphs هیچ موقعیت بازیکن از بعد از سال 1960 گسترش دوره انتخاب شده است و با کمتر از 2000 نفر بازدید و Munson به پایان رسید تنها با 1,558. Munson نیز تا به حال فقط 5,905 صفحه ظاهر و دوباره با توجه به FanGraphs فقط 10 سالن Famers تعداد کمتر.

سیمونز بود 2,472 بازدید در حالی که فیسک بود 2,356 فتح اما هر دو آنها را تا به حال از مشاغل که به طول انجامید بیش از دو دهه است.

Munson بر خلاف فیسک و سیمونز سرآمد در postseason با یک عملیات از .874 در 135 صفحه ظاهر. او همچنین برنده MVP و آل Rookie از سال است. Munson دفاع نقطه دیگر است به نفع خود.

Munson را فرصت بعدی خواهد آمد که دوران مدرن کمیته reconvenes در سال 2022. علاوه بر این از Simmons ممکن است افزایش Munson کند و در نهایت او را در.

چگونه در مورد تبدیل استادیوم یانکی به اولین “اجتماعی فاصله” محل? نزدیک کردن هر سطر دیگر. چهار صندلی از ردیف باقی مانده در دسترس خواهد بود. سپس دو صندلی طناب خاموش به دنبال یکی دیگر از چهار صندلی است. گنجایش خواهد بود در مورد 23,000 اما ما باید بیس بال. — پل Bickel

آن را سخت به این باور یانکی ها خواهد بود اولین محل به اجتماعی فاصله گرفتن از این بیماری همه گیر آمار شهرستان به عنوان سخت به عنوان آن را انجام داد اما آنها در میان تیم های علاقه مند نیست فقط بازی این فصل اما انجام این کار در مقابل طرفداران.

تیم رئیس جمهور سفت Levine شده است به خصوص صریح و گفت او می تواند دیدن هواداران در حال آمدن به ورزشگاه در این سال است.

“من باور دارم که ما کنار هم قرار دادن تمام پروتکل اما من فکر می کنم شما سهولت در با طرفداران” لوین گفت: در این هفته. “شما شروع با کمتر طرفداران. شما باید متوسط-مصرف است. شما باید سلامت ایستگاه. شما انجام بسیاری از تست. اگر مردم متوسط و یا آنها را به خوبی احساس شما آنها را به یک درمانگاه. شما به پوشیدن ماسک و دستکش. شما تنها خدمت به مواد غذایی است که نمی خواهد مانع آن است.”

شهردار بیل د Blasio صدا کمتر خوش بینانه در مورد این موضوع.

“من فکر نمی کنم که به زودی” د Blasio گفت. “من فکر می کنم کسانی که بزرگتر تجمعات و حوادث بزرگتر در حال رفتن به یکی از آخرین چیزهایی که ما راه اندازی مجدد.”

چه کسی خواهد بود outfielders در ماه جولای هر دو شروع و به عقب ؟ خواهد شد که در بازی اول پایه ؟ — مارتی

این همه در مورد بهداشت — و اینکه آیا وجود دارد در واقع بیس بال در ماه جولای. Giancarlo استانتون بهبود از گوساله فشار که کنار او اما او مطمئن است که استفاده می شود بیشتر به عنوان یک DH برای کمک به نگه داشتن او در این زمینه است. برت گاردنر و مایک Tauchman به احتمال زیاد نیز خواهد شد به طور منظم. اما هارون قاضی (شکسته دنده) و هارون هیکس (تامی جان عمل جراحی) هنوز rehabbing و در حالی که با وجود خوش بینی هم می تواند خوب برای ماه جولای هیچ تضمینی وجود ندارد که باز کردن درب برای کلینت فریزر و یا حتی میگوئل اندوجر. و تا زمانی که لوقا Voit سالم است, او باید مرد برای اولین بار در.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>