یانکی ها کیسه مراسلات پستی: رقیب برای پر کردن CC Sabathia نقش رهبری

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: یانکی ها.

در حال حاضر که CC Sabathia بازنشسته است که رهبران در NYY محل باشگاه وانجمن? — استیون Slootsky

واضح ترین پاسخ این است که برت گاردنر اما طولانی ترین-شاغل یانکی نیست فقط یکی با تاثیر در محل باشگاه وانجمن. او و Sabathia موثر بودند رهبران زیرا آنها به خوبی کار می کرد با هم در یک راه است که سازنده در بیس بال مسائل و همچنین به عنوان خاموش-میدان شرایط. این یک ترکیب خوب چون کوزه تمایل به گوش دادن به کوزه و همان می رود برای موقعیت بازیکنان جذب شدن نسبت به دیگر بازیکنان موقعیت است.

و طول عمر و موفقیت و همچنین بخش مهمی از پازل به دلیل استعداد نقش مهمی قادر به سرب در لیگ های بزرگ.

تا به حال Dellin Betances بازگشت او می شده اند یک نامزد به جای Sabathia اما مسکن امضا شده با متس به عنوان یک عامل آزاد است.

CC Sabathia
CC Sabathian. y. پست: چارلز Wenzelberg

در کوتاه بهار, آموزش Gerrit کول قطعا به نظر می رسد راحت بر روی تپه و در محل باشگاه وانجمن. او به طور مداوم گاهی بازخورد از هم تیمی ها و مربیان و در وقت آزاد خود او را تماشا دیگر کوزه پرتاب bullpens و بازی های شبیه سازی شده برای دیدن آنچه که او می تواند انتخاب کنید تا. فداکاری که نیست خسته شده اید با بازیکنان لیگ برتر. در محل باشگاه وانجمن کول قفل شد یک محل تجمع برای کوزه به اویختن و بحث تبادل. چند قالبهای همان صحبت شد تا به حال با زاک Britton بود که اغلب احاطه شده توسط چاد سبز و تامی Kahnle.

همانطور که برای بازیکنان موقعیت هارون قاضی است در سوم خود را کامل لیگ فصل و یک انتخاب واضح به ارائه رهبری — اما از آن آسان نیست زمانی که بازی نیست با توجه به صدمات. DJ LeMahieu به دست آورده احترام فوری از یک سال پیش با حرفه ای خود را و تولید.

ارسال یانکی ها سوال پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

پوند برای پوند ران Guidry شد غالب پارچ برای اندازه کوچک است. او چه می نیومده بود اگر او محدود به حدود 5-6 نوبت شروع مانند بسیاری از کوزه در این روز ؟ — ریموند

قطعا آنها نمی توان به عنوان پر زرق و برق به عنوان Guidry را در سن زمانی که شروع می کرد به بازی و به سیستم وارد شده خیلی بیشتر از نوبت از امروز استارت انجام دهید. در 14 سال Guidry ارسال شده 95 تکمیل بازی است که به طور متوسط نه در هر فصل. او تا به حال 21 CGs در سال 1983. Guidry را 259 نوبت تن به تن در سال 1985 زمانی که او رفت 22-6 منجر نمی شود لیگ.

آنچه که در وضعیت حداکثر برت, یانکی’ دو یک چشم انداز ؟ قطعا یک دستکش و بسیار متنوع infielder. — ریک

این امر می شده اند برت سوم حرفه ای فصل پس از 28-انتخاب دور در سال 2018 پیش نویس اما وجود ندارد به احتمال زیاد جزئی لیگ فصل از هر نوع. 23 ساله از دانشگاه در بوستون دارای تطبیق پذیری مورد نظر توسط سازمان های این روز است. در دو فصل بازی کرده 28 بازی در ابتدا 10 در دوم 74 سوم, 52 در یکی از در بیرون از محیط ساخته شده و یکی از تبادل ظاهر. اما خفاش خود را عقب دفاع از خود. در دو جزئی فصل لیگ برت شده .239 طور متوسط پنبه حلاجی شده یک .299 بر پایه درصد است و فقیر strikeouts (135) به بازدید (131) و کشیده شده 33 پیاده روی در 607 صفحه ظاهر.

که اولین بازیکن اسپانیایی در یانکی ها? — لوئیس Davila

فرشته آراگون بود که از La Habana, کوبا, بازی های برگزار شده 32 بازی برای یانکی ها در سه فصل (1914, ’16, ’17).

خواهد یانکی ها بود بهتر است اجازه خود rookie کوزه زمین اگر آنها بازی فصل کوتاه به عنوان مخالف به جانبازان آنها در حال حاضر می دانید ؟ — جان Zelinski

اگر منظور شما انتخاب Deivi گارسیا Clarke اشمیت و مایک پادشاه بر J. A. Happ, Masahiro Tanaka Gerrit کول و James Paxton, پاسخ توجهی ندارد. آن را می سازد تفاوت چه کوتاه یا طولانی در یک فصل برگزار می شود در این سال یانکی ها را در میان مورد علاقه های شما برای برنده شدن در مسابقات جهانی و یک دلیل بزرگ است که خود را به چرخش.

چند بار که یانکی ها در جهان سری? — میراندا جولی

یانکی ها شرکت کرده اند در 40 سری جهانی و برنده 27 از آنها. آخرین سفر خود را به سری بود در سال 2009 زمانی که آنها را ضرب و شتم فیلیز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de