یانکی’ Kyle Higashioka در ابتلا به ریشه خوشبینی برای MLB فصل

یانکی ها گیر Kyle Higashioka پست طول می کشد خوانندگان در پشت صحنه به عنوان او تلاش می کند برای ماندن و آماده برای سال 2020 فصل در میان coronavirus بیماری همه گیر. همانطور که به کن Davidoff.

سلام دوباره از اورگان مرکزی که در آن نه بیش از حد بد است. وجود دارد تعداد بسیار کمی از coronavirus موارد و مردم هنوز هم قادر به رفتن به خارج و سوار دوچرخه خود را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر فعالیت های اقامت و جدا از یکدیگر است. وجود دارد مقدار زیادی از فضای در اینجا. شما می توانید در هر نقطه حتی درایو 15 دقیقه و نه در نزد یک خانه تنها در عرض 10 مایل است.

برای من دیده نمی شود هر کسی در کنار من همسر Alyse و پدر و مادر او. من تا به حال به رها کردن چیزی در من مربی را بنابراین ما تا به حال یک جامعه فاصله گرفته مکالمه. من در خارج در خیابان در حالی که او در ایوان است.

من هنوز هم با احتیاط خوش بینانه است که ما باید یک فصل بیس بال. من فکر می کنم هر کس کشیدن برای یک فصل. … من مطمئن هستم که آنها می آیند به یک راه حل در چارچوب این کل چیزی که آن را حس می کند. من هنوز هم واقعا امیدوار به بازی در برخی از راه.

مسلما من اصلا اخبار را دنبال بیش از حد به دلیل آن می تواند یک کمی افسرده به خصوص به تازگی. من می خواهم به نگاه در آن فقط به ببینید که چگونه ما در حال انجام به عنوان یک کشور در نظر مبارزه با این چیزی که من کمی از تونل چشم انداز در مورد آماده شدن برای فصل. اگر من از دست دادن است که دولت از ذهن من می دانم که من آماده رفتن به جنوب.

از آماده سازی نظر مارس 12 تعویق افتادن عمل شد کمی از یاس. من احتمالا در اوج آمادگی برای فصل در زمان ما رو تعطیل کردن. آن را سخت به تکرار این شکل شما می توانید در ابتلا به bullpens در مقایسه با کار کردن در بازی. من سعی می کنم برای حفظ برخی از قدرت پا و استقامت زمانی که من انجام ابتلا به مته. بسیاری از بار من استفاده از 20 پوند وزن جلیقه تحت گیر دنده فقط برای اضافه کردن قدرت بیشتر به دلیل پاهای من استفاده می شود به حمل بار اضافی در آن موقعیت است.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

در حالی که من استفاده می شود به ساری در حال حاضر به طوری که من احساس برای چگونه به در شکل باقی بماند و در طول این زمان من در زمان غیر معمول راه برای دریافت در اینجا. وقتی که من اولین بار شروع به بازی بیس بال به طور جدی در سن 11 من یک shortstop اگر چه من می تواند پایه دوم و پایه سوم ، من تا به حال دست خوب است. من فقط نمی باید هر محدوده.

Kyle Higashioka
کایل Higashiokan. y. پست: چارلز Wenzelberg

من پیوست یک سفر تیم اجرا توسط جان الیوت که در عمل زمین لرزه آکادمی بیس بال در دریاچه, جنگل, کالیفرنیا. دو سال به زمان ما هم وقتی که من 13 ما زد 60-حیاط فاصله یک روز. من فکر می کنم آن را به من در زمان 8.5 ثانیه یکی از کمترین بار بر روی این تیم است.

جان بود “مرد شما می کند. با مهارت های خود را تنظیم ابزار خود را من فکر می کنم بهترین شانس شما باید آن را برای لیگ های بزرگ یک روز است که به یک شکارچی. آنها در حال تهیه پیش نویس shortstops یا دوم به پایان رسید که در حال اجرا هستند 60 بیش از 8 ثانیه است.”

ابتلا به آخرین موقعیت من می خواستم به بازی. آن زمان من یک سال کامل به دریافت بیش از ترس از ناپاک راهنمایی مسدود کردن. آن را تبدیل به بهترین تصمیم من تا کنون ساخته شده است. یا من حدس می زنم شما می توانید می گویند که این بهترین تصمیم است که ساخته شده بود برای من.

ایمن ماندن و بیایید امیدوار باشیم که بعد از چند هفته به ارمغان بیاورد برخی از خبر خوب در مورد داشتن یک فصل بیس بال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>