یانکی ها می دانید سری جهانی امیدوار است در صورت دلهره آور coronavirus چالش های

یانکی ها وارد 2020 با قهرمانی آرمان. و در حالی که این طرز فکر همان باقی می ماند در طول بهار آموزش 2.0 آنها اذعان دارند آنچه در پیش روست برای آنها — و بقیه لیگ — دلهره آور است.

قبل از آنها می تواند به رقابت برای عنوان آنها را از طریق اردوگاه و سپس 60 بازی فصل به طور منظم قبل از مسابقات جهانی حتی می تواند مورد توجه است.

“برای خودم و خانواده ما سعی خواهیم کرد به آن را یک روز در یک زمان و نه بیش از حد بسیاری از grand انتظارات” برت گاردنر گفت: در طول این تیم دوم کامل بعد از تمرینات در برانکس. “همه ما را ببینید که چگونه آن را بازی می کند.”

مانند بسیاری دیگر از تیم یانکی ها در حال حاضر در برخورد با COVID-19 موارد و آنها هفته دور از ضربه زدن به جاده.

“ما در حال تست کردن پروتکل” James Paxton گفت. “ما همه چیز را ما می تواند به کاهش خطر ابتلا به, اما بدیهی است که وجود دارد هنوز هم یک خطر است. ما باید برای دیدن اگر چه ما در حال انجام است میخوام کار به درجه ای که ما میخوایم بازی و نگه داشتن آن امن به اندازه کافی برای سفر و بازی در برابر تیم های دیگر.”

این برنامه است که انتظار می رود در این هفته منتشر خواهد شد کاهش سفر به عنوان تیم های بازی در برابر تیم های در بخش های خود را و همراه با لشکر در مقابل لیگ.

در حال حاضر یانکی ها نیست به هر حال بازیکنان انتخاب کردن از این فصل است. اما واقعیت در طول لیگ است که می تواند در هر زمان تغییر.

“اعداد در آینده و در حال تست هستیم [بازیکنان] هر روز دیگر” پکستون گفت. “اگر ما در هر خوشه ما باید برای رسیدگی به آن است.”

و تنها چند روز پس از تیم ها را گزارش کرده اند به استادیوم ها در سراسر این رشته هیچ کس قادر به پیش بینی آنچه ممکن است اتفاق می افتد.

“ما نیاز به رسیدن به یک نقطه که در آن ما پروتکل های که در آن ما احساس خطر کاهش به اندازه کافی که در آن ما احساس امن” پکستون گفت. “ما خواهیم دید که چگونه همه چیز. ما دائما باید به وزن چگونه [به خوبی] ما در حال انجام است. هر کس خود را به سطح که در آن آنها احساس راحتی با آن است. ما به طور مداوم باید برای دیدن چگونه ما احساس می کنیم که در مورد.”

اگر یانکی ها ندارد و هر بازیکن است که تصمیم گرفته اند به بازی مدیر, Aaron Boone گفت: “اگر وضعیت رخ می دهد جایی که آنها احساس می کنند نیاز به, ما به حمایت از آن است.”

گاردنر گفت که او به طور کامل در هیئت مدیره با بازی پس از گفتگو با خانواده اش.

“من شخصا 100 درصد متعهد” گاردنر گفت. “من نمی خواهد در اینجا اگر من نبود. … من که اینجا به نوعی برای خود صحبت می کند. من انجام آنچه من می توانم به این کار می کنند.”

به عنوان انتظارات خود را برای این تیم گاردنر گفت: “من فکر می کنم ما باید یک شانس بزرگ برای انجام کارهای خاص در این زمینه است. من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت با که در آن همه چیز در حال حاضر — نه خودم شخصا [اما] فقط یک کل خیلی از چیزهایی که به حق برای همه این کار و من خوشبین هستم اما همچنین محتاط و مردد در همان زمان. ما باید لذت بردن از همه چیز می آید که با این همه و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.”

اگر آنها بازی گاردنر هنوز هم معتقد است که یانکی ها به خوبی می چرخاند به ادعا.

“من فکر نمی کنم در کل خیلی تغییر کرده است از سمت چپ بهار آموزش دیگر از این واقعیت است که امیدوارم یک زن و شوهر از بچه ها که ممکن است در آغاز فصل مجروح لیست سالم هستند و در حال حاضر” گاردنر گفت. “برای ما, من فکر می کنم ما بهتر است در حال حاضر نسبت به چند ماه پیش اما همانطور که دیدیم با [Masahiro Tanaka گرفتن در سر چهار شنبه] بسیاری از چیزهایی که می توانید تغییر دهید در عجله بسر می رسانید. من عاشق بچه های ما. من عاشق تیم ما و من احساس بزرگ در مورد شانس ما. ما هیجان زده به امیدوارم این چند هفته ما. آن بوده است مدت زمان طولانی در حال آمدن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de