یانکی ها نیست, قطع حقوق یا furloughed کارکنان — هنوز

اگر یانکی ها مشترک زیادی با دیگر 29 لیگ برتر تیم — خونریزی پول به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که بسته بزرگ-لیگ بیس بال را در مارس 12 — آنها ندارد کاهش حقوق و یا furloughed کارکنان به عنوان برخی از باشگاه ها داشته باشد.

Yankees کارکنان مطلع شدند دوشنبه که حقوق خود را نمی توان کاهش داد و منافع خود را باقی می ماند در بازی. چه مدت است که می رود نشده است تعیین می شود اما این امکان وجود دارد که این طرح می رود حداقل تا پایان ماه.

در مارس MLB کمیسر راب مانفرد اطلاع تیم او تعلیق یکنواخت کارکنان قرارداد اجازه داده است که برای باشگاه به کاهش حقوق و یا کردند کارکنان تمام وقت.

در حالی که مانفرد پیشنهاد, حرکت, تیم, نیست, نیاز به قطع حقوق یا کردند کارکنان.

یانکی ها پرداخت کارکنان از طریق ژوئن 1, تحت فشار قرار دادند که به تاریخ 15 ژوئن و توسعه یافته که در روز دوشنبه خواهد شد و نظارت بر وضعیت روزانه.

چه مدت می تواند به باشگاه همچنان به جلوگیری از کاهش حقوق و یا furloughing کارکنان شناخته شده نیست. جایگزین راه هایی برای صرفه جویی در پول در حال اصلاح بیش از حد در مناطق دیگر اما این است که تنها می توانید تا کنون.

البته بزرگترین عامل ناتوانی از MLB و بازیکنان اتحادیه قادر به قبول شرایط برای شروع یک فصل است. مانفرد گفت: دوشنبه او نبود اعتماد به نفس از یک فصل بازی در این سال بود بسیار متفاوت از او را بیان کرد در هفته گذشته بود که او 100 درصد اطمینان وجود دارد خواهد بود بازی های انجام شده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>