یانکی ها بزرگ لو گریگ ستون کشف در کتاب جدید

“لو گریگ: خاطرات گمشده” توسط مورخ Alan D. Gaff شامل مجموعه ای از اول شخص همزمان روزنامه ستون توسط یانکی ها افسانه خود را. این گزیده ای است.

به اصطلاح “صفحه اصلی اجرای دربی” از سال 1927 است.

برنده است کودک اموزش. و هیچ کس خوشحال تر از خودم.

در طول فصل روزنامه ها شده اند بیش از نوع به من. آنها نسبت به کودک; آنها را به نام من “جدید خانه اجرا پادشاه”; آنها به من داده اند kindliest نوع نقد است.

که من هستم — اما — و این صادقانه است — من هرگز انتظار می رود به ضرب و شتم کودک در افتخارات و من هرگز انتظار می رود برای شکستن این رکورد 1921. پس از همه گفته و انجام داده فقط یکی وجود دارد ، او به تنهایی می ایستد و غیر قابل مقایسه است. او بزرگترین مشت زن از همه زمان ها و در نظر فروتن من وجود خواهد داشت هرگز دیگر او را دوست دارم.

مگر اینکه او می شکند و آن را خود من بر این باورند که 1921 رکورد پنجاه و نه خانه اجرا می شود در یک فصل خواهد ماند برای همیشه لطفا برای. من امیدوارم که آن را می کند.*

من مدیون زیادی به کودک. او به من توصیه کرد و به من آموخت و به من کمک کرد بیش از من می توانم بگویم. در زمان, در طول فصل, زمانی که من هدایت او را در خانه اجرا می شود که نظر غالب اين است که دشمنی بین کودک و خودم. هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت. زمانی که من آمار یک کودک خواهد بود برای اولین بار به من تبریک می گویم.

در نهان و او همواره بهترین تقویت کننده.

و من واقعا معتقدم که او به عنوان خوشحال که من موفق به شکستن یک رکورد و یا ایجاد یک جدید علامت گذاری به عنوان من من خودم هستم. وجود دارد هیچ چیز کوچک هیچ چیز خودخواه در مورد کودکان.

و در حال حاضر یک کلمه در مورد اجرای خانه نداریم کسی را بزنیم. اگر توپ می رود در حقه به خوبی و خوب است. اگر آن را برای واحد هایی که نمرات یک اجرا هنوز بهتر است. من افتخار می کنم رکورد من برای رانندگی در اجرا می شود. من فکر می کنم من باید حق بود. و اگر من زنده به نود و بازی بیس بال هر روز از آن زمان من هنوز هیجان زمانی که من پوند با یک ضربه می فرستد که یک اجرای بیش از بشقاب.

اما من یک رقیب ، به نظر خودم یکی خواهد بود مغرور. وجود دارد تنها یک کودک اموزش و قبل از هرگز شده است وجود دارد یک بازیکن است که می تواند ضربه توپ به عنوان دور و یا به عنوان اغلب. او به تنهایی می ایستد.

و فراموش نکنید که این.

دخترک معصوم, اموزش چیز دیگری علاوه بر صفحه اصلی hitter وظیفه اجرای. او بزرگ است ballplayer. کودک را به جای دیدن یانکی ها برنده توپ بازی نسبت به آمار پنج خانه اجرا می شود و از دست دادن. اگر یک وضعیت ناشی می شود که خواسته های یک قربانی که کودک آن را با میل و رغبت و با کمال میل. بسیاری از بار من او را دیده ام برو بالا وجود دارد و کوتاه خود را گشاد گشاد راه رفتن و قطع نوسان در یک فرانک تلاش برای ضربه زدن به توپ در طول زمین زیر کشت. من دیده ام او را اعتصاب سمت راست از وسط به منظور که یک سرقت ممکن است قرار داده می شود و یا بیش از یک بازی ساخته شده که کمک خواهد کرد که برنده شدن در این بازی توپ.

آیا این صدا مانند او را به خانه اجرا می شود بدون توجه به تیم رفاه و یا تیم بازی ؟

نه توسط یک شات طولانی, آن را نمی کند. و او نمی باشد.

او بازدید از صفحه اصلی اجرا می شود چرا که او یک hitter وظیفه بزرگ. زمانی که او می شود نگه دارید از یک, آن را فقط به طور طبیعی بادبان از پارک.

برخی از مردمی فکر می کنم از کودکان می توانید انجام دهید هیچ چیز دیگری اما ضربه. که یک خنده. او یک ballplayer در هر حس. او می تواند پرتاب او می تواند اجرا میشه. هیچ دقیق بازیکن در این بازی هیچ بازیکن با حادثه بیس بال غریزه یا بهتر بیس بال قضاوت.

Lou Gehrig (right) with Babe Ruth (left) and Bob Shawkey
لو گریگ (راست) با اموزش (سمت چپ) و باب Shawkeyشیکاگو موزه تاریخ

به بحث از من یا هر کس دیگری رقابت این کودک است که به خنده. من امیدوارم که به انجام است فقط بهترین من می توانم. اگر من یک سال خوب و آمار بسیاری از homers من خوشحال هستم. اما اگر من آن را کاملا همه حق است.

تا آنجا که من نگران هستم که کودک را ثبت امن است. او بزرگترین عالی — و من صادقانه بر این باورند که تنها مردی که همیشه یک شانس شکستن رکورد خود است کودک اموزش خود.

(*یادداشت سردبیر: دو روز پس از این نوشته اموزش ضربه از صفحه اصلی اجرا می شود شماره 58 و 59 و روز بعد از او ضربه خود را 60 از سال 1927 فصل رکوردی که 33 سال.)


من افتخار می کنم به یک لیگ بزرگ ballplayer و افتخار به معاشرت با مردان چه کسی را حرفه ای بیس بال. من باور دارم که بیس بال واقعی حرفه شایسته بهترین است که هر انسان می دهد. در تجربه من به عنوان یک ballplayer من پیدا کرده اند چیزی برای شرمنده چیزی بود که در داخل مرزهای قضاوت خوب و خوب ورزشکاری.

من داد تا کالج را به بیس بال — و من نمی در نظر گرفتن تلاش های من به هدر رفته است. من خوشحالم که من حضور داشتند و من افتخار می کنم به عنوان یک کالج ، اما من نمی اشتراک های قدیمی از مد افتاده ایده که یک کالج, مرد belittles خود را زمانی که او می رود در یک حرفه ای از کالج دو و میدانی. من باور نمی کنم من می خواهم که ملاقات ظریف گروهی از مردان در هر نقطه از من را ملاقات کرده اید در بیس بال. و نه یک چهارگوش, عادلانه تر بسیاری از مردان ،

البته من فقط یک بچه در این بازی و من آن را درک کنند. من هنوز خیلی چیزها برای یادگیری و من امیدوارم که من هنوز هم بسیاری از سال است که در آن به آن را یاد بگیریم. اما این من نمی دانم که بیس بال امروز است و خواهد بود که بزرگترین بازی در جهان است.

و اگر من تا به حال ازدواج و هر گونه پسرانی که نشان می دهد وعده بیس بال واقعی توانایی من فقط می توانم امیدوارم که بیس بال حرفه ای ارائه خواهد شد آنها را تا آنجا که آن را ارائه کرده است و آنها را درمان به عنوان مهربانی.

Lou Gehrig
لو گریگورزشی اخبار از طریق گتی ایماژ

همانطور که برای سال پیش رو من تنها می تواند امید برای بهترین. اگر من موفق یا اگر من سقوط, اگر من یک ستاره و یا با صدای تلپ افتادن حداقل می تواند وجود این گفت: من به بهترین های من, بهترین بازی من می توانید انجام بهترین من می توانم. و من فکر می کنم این است که روح هر انسان در بیس بال حرفه ای امروز است.

از آن شده است من فرصت خوبی است برای شکستن به بازی در یک زمان هنگامی که برخی از بزرگترین ستاره بازی شد. وجود خواهد داشت هرگز دیگر, دخترک معصوم, اموزش. او به تنهایی می ایستد و غیر قابل مقایسه است.

و من شک اگر تا به حال خواهد بود یکی دیگر از Ty کاب.

اما همیشه وجود دارد خواهد بود ballplayers تا زمانی که بچه ها می توانید پیدا کردن sandlots که در آن به علامت الماس و بیس بال می تواند هرگز رشد کمتر محترم تا زمانی که همان کودکان و نوجوانان نگاه به لیگ ستارگان به عنوان قهرمانان خود را.

وقتی وارد بازی بیس بال, من بچه های سبز که می دانستند هیچ چیزی در مورد بازی.

مردان مسن دوست من و به من کمک کرد و به من توصیه کرد. من هرگز فراموش نخواهم کرد که مهربانی خود را. و شاید روزی من باید یک فرصت به بازپرداخت آنها با عبور که همان مشاوره و که همان کمک به جوانان و کسانی که می آیند در حالی که من به طور منظم.

من امیدوارم که من ممکن است قادر به انجام درست آن.

از “لو گریگ: خاطرات گمشده” توسط Alan D. با صدای بلند خندیدن. کپی رایت © 2020 توسط آلن با صدای بلند خندیدن. تجدید چاپ با اجازه از Simon & Schuster, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de