یانکی ها به بازیکنان آزادی قدرتمند عدالت اجتماعی صدای

قدرت بسیار بالقوه در این سال 2020 یانکی ها صف.

قدرت بسیار پتانسیل به مراتب مهم تر در این یانکی ها با نام تجاری محوری در این مقطع.

Aaron Boone, اعلام روز شنبه او را فقط به عنوان در هیئت مدیره با دومی به عنوان سابق.

“اگر آنها می خواهند صدای خود را به شنیده می شود در هر موضوع ممکن است ما قصد داریم برای همیشه آنها را تشویق به صحبت می کنند ذهن خود را و قلب خود را در” یانکی ها مدیر گفت: در زوم تماس بگیرید.

موضوع در دست است روابط نژادی در ایالات متحده آمریکا با 25 مه قتل جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس برق کشور جرقه بحث و گفتگو در مورد نژادپرستی نظاممند و بی شماری به آن شاخکهای.

بسیاری از یانکی ها بازیکنان درگیر در این بحث — با هارون هیکس هارون قاضی و Giancarlo استانتون و همچنین به تازگی بازنشسته CC Sabathia (در حال حاضر یک تیم مشاور) شرکت در فوق العاده تصویری شامل مجموعهای از برجسته آفریقایی-آمریکایی بازیکنان بیس بال, حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“به ما گفته شده است که صلح آمیز ما درخواست ساخته شد در زمان مناسب در جای مناسب در راه حق” یک کوارتت از بازیکنان به رهبری قاضی می گویند برای شروع این ویدئو و مطمئن احساس می کند مانند یک مرجع به سابق 49ers کارفرمایی khezri که لیگ ملی فوتبال disgracefully را پشتیبانی نمی کند و زمانی که در سال 2016 او شروع روند زانو طول سرود ملی به تماس توجه به خشونت پلیس و نژادی و نابرابری.

Yankees
Aaron Boone مذاکرات برایان Cashman در طول Yankees بهار آموزش.چارلز Wenzelberg/نیویورک پست

از این رو ما تعجب: هر یانکی ها از هر زمینه و زانو زدن در طول “پرچم پرستاره” قبل از اینکه یانکی ها و اتباع باز کردن فصل بیس بال (با فرض ما آن است که تا کنون) 23 ژوئیه در اتباع پارک ؟ آنها را انتقال تماس های خود را برای برابری در راه های دیگر می شود آن را در لباس خود و یا از طریق برخی دیگر از حالت ؟

“خواهیم دید. ما باید گفتگو” بون گفت. “من مطمئن هستم که کسانی که همه چیز بسیار ممکن است در سراسر [ورزشی]. ما در حال حاضر دیده می شود کسانی که در لیگ های مختلف. من مطمئن هستم که بسیار در ذهن و دل چند بازیکن است.”

فوق العاده ESPN.com داستان در سابق یک شکارچی بروس ماکسول یک بازیکن بیس بال که به زانو در طول سرود (سال 2017) گزارش یانکی ها “ماهرانه discourag[اد]” قاضی از عموم صوتی در مورد مسائل نژادی. بون گفت: “تا آنجا که من می دانم, که کاملا غلط است. در واقع اگر هر چیزی که ما را تشویق بچه ها ما.”

یانکی ها مدیر کل برایان Cashman با استناد به قاضی طبیعت آرام گفت: “ما حتی تا به حال یک گفتگو با [قاضی] در مورد آن است. ما در میانهی شب به تشویق و یا دلسرد او.” قاضی نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

پس از فلوید مرگ “ما در مورد [مسائل نژادی] در سراسر سازمان در درون تیم ما در باشگاه ما به صورت جداگانه با بچه مختلف و همچنین” بون گفت. “این چیزی است که من فکر می کنم مهم مکالمه و … بدیهی است که یک مکالمه در کشور ما در حال حاضر. اما از آن است که یک مکالمه ما امیدواریم که به پیشرفت و بهتر شود و امیدوارم ما با داشتن مشکل مکالمات میان هر یک از دیگر تمام وقت.”

همه بازیکنان با استفاده از پلت فرم خود را به صحبت می کنند به این مسائل خواهد افزایش ارزش این coronavirus-کوتاه فصل است که به یک لرزان شروع با تست مشکلات مثبت آزمایش و بچه ها امید بستن به خارج. در حال حاضر لیورپول آینده Hall of Famer جوی Votto که سفید و کانادا تولید توجه مثبت برای پوشیدن Black Lives Matter پیراهن در حالی که مصرف پنبه حلاجی تمرین. یانکی ها در پلت فرم گسترش وسیع ترین. بیانیه ای از یک ستاره یانکی حمل با وزن بیش از یکی از هر جای دیگری.

اگر چنین بیانیه آمده است پس از آن هیچ قضاوت در اینجا; قرار دادن خود را در خارج وجود دارد می آید با طبیعی بالقوه عواقب ناشی از رسانه های اجتماعی زهر. این نظر بیشتر کنجکاوی و پشتیبانی فقط به عنوان بون عموم استادانی برای بازیکنان خود را به عنوان آنها آماده شدن برای این بی سابقه ای نجومی در این زمان بی سابقه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de