یانکی’ Gerrit کول می تواند کمک به بلند کردن بیس بال از آن funk

تعداد Gerrit کول به عنوان یکی از معدود افرادی است که در طول این عمیق رکود اقتصادی و دریافت یک ارتقاء است.

او وارد در برانکس در ماه دسامبر گذشته با هدف صرفه جویی در (و یا حداقل elevating) تیم جدید خود را. او در آغاز دومین pinstriped آموزش بهار در چهار شنبه در استادیوم یانکی یک بار دیگر به عنوان یک ناجی کل ورزش است.

دلار 324 میلیون right-hander شد یک پدر در روز سه شنبه و کمی Caden Gerrit کول نخواهد بود تنها کسی که به دنبال او بسیار مورد نیاز هدایت رهبری و سرگرم کننده است. با لیگ اصلی بیس بال است و زشت ترین مسیر ممکن برای اقدام به راه اندازی مجدد از coronavirus خاموش شدن بزرگترین ستاره باید ارعاب و تهدید ترین خاک برای دریافت این بازی در مسیر بازگشت. MLB قدردانی این واقعیت به خوبی به اندازه کافی که آن را می خواهد کول یانکی ها اولین رخ می دهد در زمان نخست 23 ژوئیه در خانه قهرمان دفاع از اتباع.

“من اینجا هستم که بار و آن را در گشاد گشاد راه رفتن” کول گفت: روز جمعه در یک زوم تماس بگیرید. “من افتخار دارم به آن را انجام دهد و من آماده این کل تابستان را در آن موقعیت است. بنابراین من به طور کامل انتظار می رود به آماده برای رفتن.”

او صحبت کرد و شکست اخبار از عضو جدید خانواده — مدت کوتاهی پس از حاکم لیگ آمریکا با ارزش ترین بازیکن مایک ماهی قزل آلا از فرشتگان که همسر جسیکا انتظار مشترک خود احساسات متناقضی در مورد بازی را از طریق این شرایط بی سابقه ای. کول گفت که او و همسرش امی در هیئت مدیره بازی خود را با ارائه اخطار “اگر وجود دارد بدیهی است که برخی از مهم جوش یا چیزی که واقعا در نوع قرار داده و ما را در معرض خطر ممکن است ما را تنظیم کنید.”

Gerrit Cole
Gerrit کولAP

بدون قضاوت در اینجا برای هر کسی که مردد را از این خطر ناک تلاش است.

به عنوان طولانی به عنوان بیس بال می دهد این یک شات و ویژگی های شرکت کنندگان حاضر هر چند کول متعلق به یک کادر از نخبگان و قانع کننده بازیکنان — پرتاب در کول یانکی ها هم تیمی هارون قاضی و همچنین متس’ پیت آلونسو و یعقوب deGrom این داجرز’ کودی Bellinger و Mookie بتی ماهی قزل آلا و همکار خود را فرشته Shohei Ohtani, اتباع’ خوان صوت و کول پیر Astros بگیرید و یاد دهید خوزه Altuve و جاستین Verlander — چه کسی می تواند شروع به جمع آوری این بازی از آن funk راه علامت McGwire و سامی Sosa را در سال 1998 تنها با کمتر استروئیدها. بدون پرداخت طرفداران این بچه ها می شود باید تلویزیون را ببینید. آنها باید.

“بدیهی است که مذاکرات نشت را به انجمن عمومی که در آن مردم استفاده می شود به تلاش برای ایجاد اهرم در برابر یک طرف و یا دیگر آن را نمی شود بسیار است. آن را به خصوص قشنگ من فکر می کنم زیر این زمینه از همه گیر” کول گفت: از شدت ستیز راه اندازی مجدد مذاکرات بین بازیکنان و صاحبان. “… من فکر می کنم آن برگ طعم و مزه بد در دهان افراد. اما ما در نیمه دوم سال است. من حدس می زنم من از یک نوع خوش. آن را پشت سر ما, بنابراین امیدوارم که ما می توانیم از این از هر دو طرف و امیدوارم که ما می تواند انجام یک کار بهتر در آینده است.”

“… [F]رام که من به دنبال آن در حال حاضر من فکر می کنم ما باید 60 بازی جلوتر از ما, به طوری که نوع در گذشته برای من. تمرکز ما این است که در تلاش برای بیرون آمدن و پیروزی برخی از ballgames.”

به عنوان او با اشاره به محبوبیت ESPN اخیر مستند مایکل جردن کول گفت: “تمایل وجود دارد در سراسر کشور برای تماشای بازی بیس بال. فقط رانندگی به ورزشگاه چند بار زمانی که مردم شما را تشخیص آنها واقعا هیجان زده و آنها موج و آنها لبخند بزنید. وجود دارد فقط کافی است که رفتن در اطراف. من فکر می کنم که بازیکنان ما می خواهید می شود قادر به ارائه است که اگر ما می توانیم.”

که فرصت ممکن می رسند تا سال آینده اگر تا کنون هر چند روز جمعه اعلام 38 امتیاز مثبت COVID-19 آزمون از 3,185 در واقع تشویق می کند. باید سرنوشت اجازه می دهد آن را به اتفاق می افتد یانکی ها به نظر می رسد خود را پیدا کرده اند یک پسر که پذیرای مسئولیت قرار دادن یک ورزش بر روی پشت خود حمل و آن را به زمین امن تر (که می تواند با فرو ریختن یک 2022 توقف کار, اما اجازه دهید هارپ که در حال حاضر).

اگر او موفق شدن یانکی ها خود را به عنوان برای اولین بار پس از سال 2009 کول صنعت باید افزایش یابد همزمان, ارتقاء, برای او که نمی اعمال می شود به طور کامل اعتبار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>