یانکی ها خانواده به یاد باب واتسون به عنوان خود را “غول مهربان’

باب واتسون و جو تره هم تیمی بودند در سال 1973 NL تیم همه ستاره و واتسون برای توره به مدت سه سال در آتلانتا.

اما آن را در برانکس که در آن دو تاریخ ساخته شده با واتسون به عنوان مدیر کل زمانی که توره و یانکی ها برنده سری جهانی در سال 1996.

“ناگهان همه ما با هم دوباره با یانکی ها و من فرض کنید او تا به حال به ثبت نام در استخدام من [به عنوان مدیر] و آن را بسیار راحت” توره گفت: جمعه واتسون درگذشت پنج شنبه در 74.

“البته پس از دو سال او تا به حال به اندازه کافی” توره گفت: با اشاره به واتسون استعفای قبل از سال 1998 فصل است. “اما یک چیز من بود ممنون بود که ما مشترک جهان سری در ’96.”

توره در گذشته شاهد واتسون در ماه مارس زمانی که Astros اختصاص یک ساختمان به نام او در Astros آکادمی جوانان.

او اعتبار واتسون را برای کمک به او کار پس از توره صحبت به یانکی ها در مورد GM کار که رفت به واتسون.

Bob Watson and Joe Torre in 1997
باب واتسون و جو توره در سال 1997n. y. پست: Nury هرناندز

“ما به خوبی کار می کرد با هر یک از دیگر” توره گفت. “این بسیار راحت ازدواج است.”

واتسون صرف اکثریت از 19 سال بازی حرفه ای با Astros شد و با یانکی ها برای بخش از سه فصل از 1980-82. و او رفت 7-برای-22 با دو homers در یانکی’ در جهان از دست دادن سری به داجرز در سال 1981. واتسون همچنین برای Red Sox.

او فقط به عنوان مهم تاثیر در بازی بعد از او به عنوان یک بازیکن.

واتسون بود ضربه مربی برای یک برای سه سال قبل از رفتن به کار در هوستون جلوی در اتاق که در آن او در نهایت جنرال موتورز از 1993-95. او سپس به استخدام توسط یانکی ها پس از سال 1995 فصل باقی مانده و در این موقعیت تا سال 1998 زمانی که او به جای برایان Cashman.

“باب شد یک غول مهربان,” Cashman در بیانیه ای گفت. “او فوق العاده نوع فرد و یک مربی که من نگاه کردن به و تحسین است. او به ثروت خود را از تجربه و دانش عمیق از بازی آزادانه و با هر کس او در تماس بود و من یکی از آن بهره مند. باب دلیل جو توره شد مدیر نیویورک یانکیز و دو نفر از آنها ابزاری در ایجاد یک برنده فرهنگ که منجر به دستاورد قابل توجه است.”

MLB کمیسر راب مانفرد به نام واتسون یک “پیشگامانه اجرایی در مقابل دفتر” به عنوان اولین آفریقایی-آمریکایی جنرال موتورز یک سری قهرمان.

پس از او سمت چپ یانکی ها واتسون همچنین نظارت همه در میدان عملیات را برای کمیسر و درگیر شد با ایالات متحده آمریکا بیس بال, کمک به برنده مدال طلا در بازی های المپیک 2000 در سیدنی.

حتی در حال حاضر از Reggie Jackson که بازی دو فصل با واتسون در یانکی ها باقی می ماند تحت تاثیر قرار چگونه واتسون برخورد با فشار بودن جنرال موتورز تحت مالک جورج Steinbrenner.

“هنگامی که او در آنجا کار جورج در شکوفه پر” جکسون گفت. “او یک انسان سخت. واتسون رو ضرب و شتم زیادی است. … اگر شما مشغول به کار وجود دارد [Steinbrenner] فکر شما بودند برای رفتن به یک کیسه بوکس. واتسون خوب بود.”

ویلی رندولف می دانستند واتسون به عنوان یک هم تیمی ضربه مربی و مدیر کل.

“او یک مربی مانند روی سفید [و] ویلی Stargell,” راندولف گفت. “تمام کسانی که گربه ها به من آموخت که چگونه به یک حرفه ای. … بسیاری از مردم درک نمی کنند که چگونه بزرگ یک بازیکن باب واتسون بود. اما زمانی که او یک هم تیمی ما را. من همیشه سعی کردم به شیر به دانش از [جانبازان مانند] باب و فرانک رابینسون. آنها به من آگاهی و چشم انداز در زندگی و بازی. من می خواهم به او را از دست ندهید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>