Yankees, دکتر, هشدار MLB راه اندازی مجدد کامپیوتر خود را تامی جان عمل جراحی چشم انداز مثبت

عادی بهار آموزش شش هفته طولانی برای دریافت کوزه آماده برای سخت کار کردن از شش ماه فصل است که سه هفته بیشتر از موقعیت بازیکنان نیاز است.

در حال حاضر با چشم انداز کوتاه بهار آموزش در ماه ژوئن در مقابل بازی شاید در ابتدای ماه ژوئیه یانکی ها تیم دکتر کریس احمد مطرح شده است و این احتمال که تامی جان عمل جراحی ممکن است افزایش یابد. زمان بهبودی از عمل جراحی است 12-18 ماه.

“سال به سال از من مشاهده کرده اند سازگار سنبله در تامی جان عمل جراحی در بهار نسبت به دیگر ماه/فصل” احمد نوشت: در رسانه است. “دلایل خوشه مربوط به برخی از ترکیبی از شروع ناگهانی از بازی سریع رقابت شدت عدم اوایل فصل فیزیکی مطبوع پایین تر تهیه آمدن از offseason نه هنوز به طور کامل بهینه سازی شده پرتاب مکانیک و پخش با درد آرنج.”

کوزه نگه داشتن مشکلات خود را کمک نمی کند ،

“بسیاری از بازیکنان پس از پایان فصل مدت زمان انتظار تمایلی به افشای درد آرنج یا تصدیق عدم آمادگی ترس آنها تعطیل خواهد شد حق دور” احمد نوشت.

احمد که انجام شده است تامی جان عمل جراحی برای 20 سال و در 12 فصل به عنوان یانکی ها’ تیم, دکتر, توصیه بازیکنان در هر سطح از بازی بیس بال به منظور توسعه یک برنامه پرتاب به عنوان آماده سازی برای یک فصل است که در همه جا به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

“مترقی پرتاب و ساخت بازوی قدرت در حالی که افشای بدن به افزایشی استرس تا حد زیادی می تواند کاهش آسیب در هنگام بازی بیس بال, رزومه” احمد نوشت.

برخی از بزرگ leaguers باید تپه و امکانات تمرین در خانه های خود را, اما دیگران را نمی که منجر به پیدا کردن راههای جایگزین برای پرتاب.

یانکی ها با آن آشنا هستند تامی جان عمل جراحی در بهار آموزش به عنوان right-hander لوئیس سورینو تحت روش Feb. 27 پس از بررسی توسط دکتر دیوید Altchek که آیا عمل جراحی و احمد. بوستون کریس و فروش متس ” نوح Syndergaard نیز تا به حال بهار تامی جان عمل جراحی.

سورینو شکایت از درد در هنگام پرتاب خود را تغییر دهید تا در بهار آموزش قرار گرفتند و سه روز تست.

Yankees
یانکی’ دکتر تیم کریس احمدچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

پس از دو MRI امتحانات و سی تی اسکن در offseason نمی کشف یک پاره UCL سورینو قرار گرفتند عصب-هادی تست که منفی بود و سی تی اسکن نیز منفی بود. اما رنگ کنتراست MRI در غیر این صورت شناخته شده به عنوان یک MRI arthrogram کشف بخشی از پاره اولنار وثیقه رباط.

مدیر کل برایان Cashman معتقد شماره مورخ به سورینو گفت: ساعد سخت شد پس از بازی 3 سال گذشته ALCs در برابر Astros. درد از بین رفت و سورینو بود که میله میله به زمین بازی 7 تا به حال یانکی ها نمی حذف شده در بازی 6.

“دل و روده من است که قدمت آن به زمانی که او شروع به احساس چیزی. Mri و منطقه ای که در آن به شکایت شد, آن را نشان می دهد نه خود را” Cashman گفت: Feb. 25. “در حال حاضر تست امتیاز به یک منطقه در MRI arthrogram است که نشان می دهد مشکل است. قبل از Mri به حال هیچ مشکل و نقطه آسیب نمی شد در اطراف رباط. ما مربیان ورزشی ما درمانگران فیزیکی و orthopedists که ارزیابی هر دو در تمپا و نیویورک نیست هر چیزی را تولید کند که به طور معمول به یک نگرانی در مورد یک رباط موضوع به هیچ وجه شکل یا فرم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>