یانکی’ DJ LeMahieu جایگزینی گزینه های شروع با تایلر وید

با 13 روز تا زمانی که برنامه ریزی روز افتتاحیه بازی در واشنگتن یانکی ها نمی دانم اگر آنها را All-Star دوم baseman DJ LeMahieu از آسیب لیست.

به عنوان با پارچ لوئیس Cessa, LeMahieu آزمایش مثبت برای COVID-19 قبل از بهار آموزش 2.0 در هفته گذشته باز شده است و quarantining در خانه. تا زمانی که هر یک از آنها عبور مصرف تست در استادیوم یانکی نه می توانید شروع به کار کردن.

نداشتن LeMahieu — سه بار همه ستاره که موفق به کسب سه طلا و دستکش در پایه دوم و چهارم به پایان رسید در سال گذشته AL MVP رای گیری پس از ضربه .327 با 26 homers و 102 RBIs — خواهد بود یک ضربه جدی به یانکی ها صف. صرف نظر از این که مدیر Aaron Boone, نقش در دوم او نخواهد بود LeMahieu در این زمینه و یا در صفحه.

قبل از پنج شنبه شب intrasquad بازی در استادیوم یانکی, Boone تشویق می شد در مورد که در آن LeMahieu که تبدیل به 32 دوشنبه بود و از لحاظ جسمی اما خطاب به این امکان نیاز به پر کردن.

“جی آنجا که هر بازیکن من می خواهم به احساس خوبی در مورد که در آن او در او چقدر طول می کشد مراقبت از خود و آماده رفتن است. اگر هر کسی می تواند اداره کند که در شروع اردوگاه ممکن است جی” بون گفت: در زوم تماس بگیرید. “او به طور خستگی ناپذیری در قرنطینه را در تمپا. او آماده بود برای رفتن و او را احساس نمی کند بیمار است. آن چیزی نیست که از بین برود ، من احساس خوبی در مورد این بازیکن قادر به انتخاب کنید تا هنگامی که آن زمان برای او را به عقب می آیند.”

Yankees
DJ LeMahieu و تایلر وید چارلز Wenzelberg / New York Post, رابرت Sabo

وقتی است که البته ناشناخته است. این احتمال وجود دارد یانکی ها حرکت خواهد Gleyber تورس از shortstop بازگشت به دوم پس از نظافت او را دیدی Gregorius’ جایگزینی در یک موقعیت تورس بازی در لیگ کوچک و در 77 بازی (73 شروع می شود) از یک سال پیش هنگامی که Gregorius بود.

قبل از LeMahieu آزمایش مثبت تایلر وید که به 30 فهرستی از آنجا که او قادر به بازی shortstop دوم پایه سوم در بیرون از محیط و ارائه سرعت به خرج کردن دونده. در حال حاضر 25 ساله دست چپ ضربه وید می تواند baseman دوم تا LeMahieu می گرداند.

“ما باید اعتماد به نفس زیادی در تایلر به خصوص چگونه او را تحت تاثیر بازی, دفاعی وجود دارد” بون گفت: از وید است که در بازی دوم در 59 بازی های لیگ, اما نه آمار (.197 در 109 بازی) در بازی محدود زمان.

بون متوقف نمی با وید که به نظر می رسد حزب سوسیالیست برای LeMahieu را نقطه.

“ما باید اعتماد به نفس زیادی در Thairo Estrada Rosell Herrera بدیهی است که ما را تحت تاثیر قرار با بهار او بود و ما در آورده مت دافی که می تواند شکل است که از مخلوط تاسیس بزرگ-لیگ بازیکن” بون گفت.

Estrada تنها یکی از سه در 40-مرد roster.

“ما احساس می کنیم باید گزینه وجود دارد اگر ما مجبور به شروع فصل بدون جی” بون گفت.

29-سال-قدیمی دافی جذاب است زیرا زمانی که سالم و دست راست ضربه infielder شده است مولد. اما در خارج از 2015 با غول (.295 BA) و 2018 به عنوان یک ری (.294), دافی محدود شده است و صدمات اما هنوز هم یک حرفه ای .282 hitter وظیفه با یک .338 بر پایه درصد است.

او با بازی 91 بازی در سال 2016 و از دست رفته همه 2017 با یک تاندون آشیل مشکل است. فصل گذشته او در بازی 46 بازی برای اشعه و امضا جزئی لیگ مقابله با رنجرز در offseason. او با یانکی ها در اردوگاه به عنوان یک غیر فهرستی invitee. از 452 بازی دافی بازی های برگزار شده است در این رشته 377 از آنها شده است در سوم و 18 (12 شروع می شود) در دوم.

به اب راه رفتن را از او به سادگی می خواهد به بازی خیلی بیشتر از او پس از رسیدن به لیگ برتر در سال 2017.

“من آماده هستم هر روز هر روز را به بازی آن است که آیا کوتاه دوم و یا هر کجا که آن را در حال رفتن به” وید گفت: قبل از شروع در کوتاه مدت برای یانکی ها تیم ملی دوشنبه شب. “متاسفانه DJ اینجا نیست و وجود یک جای خالی است. من هستم من تکرار بیش از همه روی زمین زیر کشت و بیش از همه خود. در حال حاضر من آماده ام هر روز را به بازی و هر آنچه که آنها به من نیاز به انجام است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net