ارسال مقاله نویس Joel شرمن تایید یک گزارش که یانکی ها انتظار baseman دوم DJ LeMahieu برای پیوستن به این تیم در این هفته پس از شرکت در بهار آموزش 2.0 به علت آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

یانکی ها که یک تمرین برنامه ریزی شده برای روز پنج شنبه در استادیوم یانکی را بازی نهایی خود را intrasquad بازی جمعه شب و متس در روز شنبه و یکشنبه و فیلیز در روز دوشنبه در نمایشگاه بازی های.

با روز افتتاحیه, برنامه ریزی برای پنجشنبه آینده آن باقی مانده است دیده می شود اگر LeMahieu زمان کافی برای آماده برای شروع فصل.

پرسید: اگر او تا به حال یک تاریخ در ذهن LeMahieu و Aroldis چپمن به عقب در این زمینه به منظور آماده بازی در شروع فصل, مدیر, Aaron Boone گفت که او این کار را نکرد. چپمن و right-hander لوئیس Cessa نیز به دور از این تیم با توجه به COVID-19.

“هنوز وجود دارد. من نمی دانم اگر من می خواهم مجموعه ای از تاریخ در آن” بون گفت. “اولین چیزهایی که اول شدن منفی برگشت و وقتی اتفاق می افتد که ما یک بررسی که در آن ما فکر می کنند و آنچه را که بهترین دوره در حال حرکت رو به جلو است. من اجازه دهید خودم به دنبال در یک تاریخ و ‘ما به آنها نیاز دارید در اینجا.’ من فقط نمی رفته هنوز وجود دارد.”


Masahiro Tanaka انداخت در بیرون از محیط و از طریق رفت و دراز جلسه چابکی آموزش قبل از پنج شنبه شب intrasquad بازی در استادیوم یانکی که در سمت چپ بون تشویق کرد.

گام بعدی در Tanaka بازگشت از یک ضربه مغزی رنج می برد در جولای 4, هنگامی که یک 112-mph و توپ رو به Giancarlo استانتون را بت ضربه او را در سر گرفته خواهد شد دوشنبه هنگامی که او می اندازد کردن اغل گاو یا حشم موند. او نبوده است بر روی یک تپه پس از ترسناک حادثه است.

“با خوشحالی که در آن او است” بون گفت: از 31 سال right-hander که توضیح شنبه او نیست تجربه هر ضربه مغزی علائم پس از ترک بیمارستان همان روز او زده شد. “رفتن به وضوح بسیار ترسناک, لحظه, من فکر می کنم این واقعیت است که او است که با داشتن علائم در هر مرحله از راه به ما ramped تا حجم کار او را به خوبی پاسخ داده.”

با توجه به Tanaka رو در سر یانکی ها نمی خواهید به عجله او را به آماده شدن برای اولین به نوبه خود از طریق چرخش است.

“ما هنوز آج با احتیاط در هر زمان که شما در حال برخورد با چیزی شبیه به این, اما ما همچنان به تشویق شود با او چگونه احساس است و احساس می کنم مثل او در یک جای خوب” بون گفت. “ما اجازه او در درایو است که کمی به مطمئن شوید که او آماده است تا از خود نظر و روان خود را به عقب بر گردیم. فردا خواهد بود یکی دیگر از مهم بعد زمانی که او پشت در موند.”

باید تاناکا در ادامه به پیشرفت بون گفت که او می تواند به صورت زنده hitters قبل از جولای 23.

“اگر همه چیز خوب پیش برود و ما امیدواریم که او قادر خواهد بود برای دیدن زنده hitters قبل از روز افتتاحیه” بون گفت. “بدیهی است که می خواهید برای دریافت یک زن و شوهر از bullpens و سپس در صورت زنده hitters. من واقعا نمی خواهید برای دریافت بیش از حد جلوتر از این. اولین چیزهایی که اول و فردا یک اغل گاو یا حشم [جلسه] و امیدوارم او را به خوبی پاسخ می دهد به که و که گام بعدی.”


Loaisiga بازنشسته نه مورد او مواجه یکشنبه شب در سه نوبت زده و از چهار نفر از آنها. سپس right-hander گفته شد بون گفت که او می تواند در نقش های مختلف.

“این واقعا مهم نیست. مثل من گفت: قبل از آن است که در مورد گرفتن در بازی و انجام کار خود” Loaisiga گفت. “اگر من می خواهم برای شروع بازی من خوب است که با. اگر من در وسط بازی بدون هیچ مشکل و پایان بازی من سرد است ، من فقط می خواهم به زمین کمک کند و انجام کار است.”


میگوئل اندوجر بازی های برگزار شده است در سمت چپ میدان در بهار آموزش 2.0 و پتانسیل و موقعیت تغییر خوب است با او.

“این بازی سرگرم کننده در خارج وجود دارد” اندوجر گفت: از طریق یک مترجم. “راه من آن را ببینید, آن را یکی دیگر از فرصت برای من به بازی این بازی و کمک به این تیم است. وجود دارد مقدار زیادی از بچه ها در اطراف برای من انتخاب کنید تا راهنمایی و از یادگیری است.”

او را نگاه خوب در سمت چپ و ساخته شده برخی از جامد نقش اما 25 ساله شد بازگشت در پایه سوم برای چهار intrasquad بازی است و هنوز هم در تلاش برای اثبات او می تواند جامد در سوم. کمی بیش از یک سال پس از شانه جراحی اندوجر گفت: بازوی خود را احساس می کند “واقعا خوب” و تنظیم او ساخته شده در سوم پرداخت سود سهام.

“من احساس می کنم خوب وجود دارد” اندوجر گفت. “که هاپ که گام اول این طرح به کار بر چابکی بنابراین من زمان واکنش می شود بهتر است. این یکی از آن چیزهایی که من تمرین نگه دارید و سعی کنید به آن را به عمل. من را تشویق زمانی که من دیدن نتایج در یک بازی است.”

اندوجر مهم ترین دارایی هر چند خفاش خود را به همین دلیل است که یانکی ها مشتاق به پیدا کردن یک نقطه برای او جایی در ترکیب است.

“این یک چالش برای یادگیری در یک موقعیت جدید به ویژه در این سطح بازی در لیگ های بزرگ,” اندوجر گفت. “من بازی سوم پایه حرفه ای تمام من. به یادگیری یک موقعیت جدید است که آسان نیست. در همان زمان, من درک می کنم از طریق تمرین و رفتن را از طریق تکرار من برای به دست آوردن نتایج مثبت است.”


Gary Sanchez نیست با پوشیدن یک ماسک صورت برای محافظت از او و دیگران از coronavirus در حالی که نواز و کایل Higashioka است. و خوب است که با ابتلا به مربی تنر سوانسون.

“من فکر می کنم هر بازیکن منحصر به فرد خود را حق تصمیم گیری خود را به راحتی سطح” سوانسون گفت. “برای Higgy در گفتگوی کوتاه با او احساس مانند آن را به نفع خود به عنوان واقعا نزدیک نه تنها به پارچ [در تپه بازديد] اما بیشتر به طور خاص hitter وظیفه و داوری. بودن در ضخامت از آن سطح راحتی خود است که منجر به سوی او با پوشیدن یکی است.”

تا کنون سانچز تصمیم گرفتند به همین یک ماسک محافظ.

“Gary بعد فورا رفت واز به آن نقطه و او ممکن نیست. من فکر می کنم که در حق خود را به انجام این کار” سوانسون گفت. “من فکر می کنم هر بازیکن است که دست زدن به آن متفاوت است و من فکر می کنم ما باید به همه احترام است. من قطعا باید به او گفت که او باید یا او نباید. من به او داده اند آزادی برای تصمیم خود را در خود.”

سانچز گفت: این تصمیم به پوشیدن ماسک گرما – مرتبط است.

“همانطور که از در حال حاضر من احساس نمی راحت با استفاده از یکی فقط به دلیل آن است که واقعا داغ وجود دارد. من احساس نمی راحت انجام می دهند که” سانچز گفت. “شاید در آینده وقتی که آن را می شود کمی سردتر است. اما به عنوان در حال حاضر در آن سخت است برای من با توجه به داغ شدن آن می شود برای من در این زمینه است.”

Higashioka گفت: متوسط نشده وارد معادله است.

“من در مجاورت نزدیک با یک زن و شوهر از افراد دیگر بنابراین ممکن است به عنوان به خوبی پرتاب صورت پوشش فقط در مورد. هنوز مطمئن شوید که آن را بسیار کمک خواهد کرد [اما] هر چیزی آثار” Higashioka گفت.

همانطور که برای بهداشت و ایمنی پروتکل سوانسون معتقد است یانکی ها کارکنان در حال انجام هست.

“من می خواهم تصور کنید که عبارتند از تلاش برای کمک به نگه داشتن کارکنان ما و بازیکنان پاسخگو در ستاره شرق در درجه اول. کل کارکنان در حال انجام یک کار خوب در مجموع. ما می خواهیم به دنبال پروتکل ها و یادآوری بازیکنان و کارکنان” سوانسون گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de