یانکی’ کلینت Frazier مبارزه با ‘کمی التهاب غلاف کف پا’

از طریق دو یانکی ها intrasquad بازی ها, Clint Frazier نشده ظاهر در بیرون از محیط با توجه به مشکل پا — هر چند آن را به اندازه کافی جدی به نگه داشتن او را از یک DH.

“کلینت تا به حال کمی التهاب غلاف کف پا, اما آن را واقعا نمی او برگزار شد به عقب. ما باید به او برگزار شد در اوایل قصد گرفتن او را در بیرون از محیط,” Aaron Boone گفت: در زوم های زیر تماس بگیرید بهار آموزش 2.0 تمرین چهارشنبه در استادیوم یانکی.

با توجه به مدیر پا در اين باره عقب نگه فریزر چهار شنبه هنگامی که وجود دارد هیچ intrasquad بازی.

“او دو سرعت امروز و انجام تمام خود کار” بون گفت. “پایه های در حال اجرا و بدیهی است که هدف قرار دادن. من انتظار نداریم که آن را به آهسته او بسیار است. ما نوع رفتن آسان با او را در اینجا در شروع است.”

قبل از COVID-19 پاک سه ماه اول برنامه Frazier تا به حال مشروع شانس را به یانکی ها’ روز افتتاحیه چپ صحرا نورد — پس از برت گاردنر را جایگزین هارون هیکس در مرکز و مایک Tauchman را برای هارون قاضی در سمت راست. که داده اند Frazier این کار در سمت چپ.

Clint Frazier
کلینت Frazier, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

در حال حاضر با باز روز برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 23, قاضی و هیکس سالم هستند و فریزر خواهد شد در یک مبارزه به میان 30-مرد فهرستی که گذشته برای اولین بار دو هفته قبل از کاهش به 28 و در نهایت 26.

اضافه کردن به Frazier نبرد به تیم یانکی ها بسیار جدی در مورد میگوئل اندوجر در سمت چپ و راست میشه.


جو Girardi بازگشت به استادیوم یانکی بعد از این ماه به عنوان فیلیز’ مدیر نمایشگاه بازی مقابل تیم او به پیروزی سه سری جهانی از 1996-99 به عنوان یک بازیکن و موفق از 2008-17 برنده سری جهانی در سال 2009.

“من فکر می کنم آن را عجیب و غریب از آنجا که من استفاده می شود به رفتن در دیگر ستاره شرق یا دیگر اتاق قفل است. اما این امر می تواند خوب به عقب بر گردیم. اما این رفتن بود کمی متفاوت است. من مطمئن شوید که من را به اشتباه وقتی که من پایین آمدن از پله ها و من فکر می کنم ما نمی آیند در راه های مختلف به عنوان تیم مهمان به طوری که باید کمک کند. من نمی تواند من را دنبال کنید مطمئن شوید که من به جای حق” Girardi گفت: در یک زوم تماس از فیلادلفیا.

Girardi و سابق یانکی ها shortstop دیدی Gregorius خواهد بود در استادیوم یانکی در 20 ژوئیه و پس از یانکی ها دو بازی به طور منظم فصل بازی در فیلادلفیا در تاریخ 27-28 این دیدار تیم جولای 29-30 در برانکس که شامل یانکی ها به خانه باز کن.

پرسید که چه او بهترین روز افتتاحیه حافظه در ورزشگاه بود Girardi شامل جورج Steinbrenner.

“آن را به حال شده است در سال 2010 قادر به [2009 World Series] حلقه به آقای Steinbrenner که به من fondest حافظه است. وجود دارد مقدار زیادی از خاطرات آنجا که ما برنده در ’96, ’98. … اما چیزی وجود دارد که فقط واقعا ویژه است که من تا به حال یک فرصت به آن را به او را قبل از او در گذشت. این خاص بود به من” Girardi گفت: از رئیس که در وسط فصل 2010.


Masahiro Tanaka مشغول به کار در داخل و خارج از چهارشنبه.

“هنوز در این نقطه مصرف آن را به آرامی اما او انجام شده است خیلی خوب” بون گفت Tanaka که دچار ضربه مغزی شنبه هنگامی که ضربه به سر با یک ضربه زد و توپ رو به Giancarlo استانتون خفاش در طول یک بازی شبیه سازی شده.

Right-hander Jonathan Loaisiga خود را به اتمام مصرف تست و انداخت اغل گاو یا حشم جلسه روز شنبه در استادیوم یانکی.

“او باید خوب به آن بروید و آزمایشی ما او را به رفتن شنبه یک زن و شوهر از نوبت اما او خوب نگاه امروز” بون گفت.


یانکی ها قرار می گیرد DJ LeMahieu و لوئیس Cessa در COVID-19 لیست و دعوت right-hander آدونیس رزا به بهار آموزش.

LeMahieu و Cessa هستند quarantining در خانه و نیاز به تصویب مصرف پروتکل برای COVID-19 قبل از ورود به ورزشگاه. حرکت نمی backdated چون هیچ حداقل یا حداکثر روز یک بازیکن نیاز به صرف در COVID-19 IL.


کایل Higashioka شرکت در اوایل فیلدینگ اصول در روز چهارشنبه یک روز پس از گیر خراشیده شد به عنوان DH در یک intrasquad بازی.

در طول شنبه شب intrasquad بازی وجود دارد سردرگمی در مورد اینکه آیا یک توپ پرتاب می شود می تواند در اطراف این الماس پس از تحت دستورالعمل های جدید.

پس از مشورت با کادر پزشکی Boone گفته شد بازیکنان دلسرد از پرتاب توپ در اطراف.

“اما من فکر می کنم وجود دارد کمی از انحراف در آن وجود دارد مورد اگر تعدادی از بچه ها رسیدگی توپ در طول دوره از یک بازی است که توپ به طور معمول در حال رفتن به پرتاب کردن” بون گفت. “توپ پرتاب در همه زمان ها به هر حال. شاید که کمی بیشتر در حال حاضر. اما من فکر می کنم آن است که فقط اجتناب از بسیاری از بچه ها دست زدن به توپ در بازی داده شده. اما معمولا امروزه از قبل COVID هنگامی که یک توپ است که در آن بازی پرتاب می شود بسیار به سرعت.”


یانکی ها نمی یک intrasquad بازی روز شنبه زمانی که آنها کار می کرد اما بازی خواهد کرد یکی دو روز پنج شنبه و جمعه.


استانتون به تازگی تیمی با Lovate علوم بهداشتی بین المللی زیر شش ستاره Pro تغذیه و کمک اهدا 18,000 نفر از پروتئین برای حمایت از اولین پاسخ دهندگان در شهر نیویورک میامی و پسران و دختران باشگاه در L. A. تعهد خود را به جوانان و خانواده های آنها به عنوان چهره های بهداشتی و اقتصادی اثرات COVID-19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de