یانکی ها خیانت تئوری توطئه است که در مجموع شم

شما می خواهم فکر می کنم که با توجه به محل کار خود را از تگزاس آستروس بازیکنان می دانند که تفاوت بین یک تفنگ سیگار کشیدن و دست به اندازه تپانچه آب.

افسوس که کسانی که از این دفاع آمریکا لیگ قهرمانان که در زمان به رسانه های اجتماعی در روز شنبه — در پی برانگیختن داستان گره خورده است که یانکی ها به غیر قانونی ثبت نام-سرقت — یاد بگیرند به زودی به اندازه کافی که آنها شروع به پریدن تفنگ.

در واقع اگر آنها شده اند با خواندن این پست به طور منظم به عنوان آنها باید پس از آن آینده بزرگ آشکار می شود تبدیل خواهد شد کمتر از یک زنگ.

چندین منابع صنعت گفت: ارسال نامه راب مانفرد نوشت: به یانکی ها در سپتامبر 2017 — نتایج یک تحقیقات راه اندازی شد از Red Sox “AppleWatchGate” رسوایی — اسناد یک جفت از نشانه-سرقت-مربوط به تجاوزات است که با توجه به عصری که در آن آنها رخ داده است تشکیل شده معادل 60 مایل در ساعت رانندگی در 55 منطقه:

1. یانکی ها استفاده نادرست یک ستاره شرق تلفن در یک فصل قبل از 2017.

2. در سال 2015 و 2016 برخی از یانکی بازیکنان مستقر خود را در آنها پخش اتاق در تلاش برای سرقت مخالفان نشانه و سپس رله که اطلاعات به دوندگان در پایه دوم به طوری که آنها می توانید سعی کنید به hitter وظیفه چه بود.

کمیسر شامل سابق خود را در سپتامبر سال 2017 اعلام کرد که جریمه Red Sox (با $200,000 خوب) به صورت غیر قانونی با استفاده از یک AppleWatch برای انتقال دامنگیر اطلاعات است. این همان بود اعلام کرد که یک خط در شن و ماسه برای آینده تجاوزات که Astros عبور با زباله خود را-می-کوبیدن سیستم — و در نتیجه اخراج از رئيس جمهور خود را از بیس بال عملیات جف Luhnow و مدیر A. J. Hinch و همچنین به عنوان Red Sox و متس مدیران الکس کورا و کارلوس Beltran.

Yankees
Gary Sanchez (r.) تبریک برت گاردنر در سال 2017 ALCS.Anthony J. باعث تخریب جهانی

دومی دقیق سابق یانکی علامت Teixeira به پست Joel شرمن در یک ستون منتشر Feb. 21.

که در ستون MLB تبرئه یانکی ها از هر گونه مجازات برای این اقدامات ارائه در بیانیه ای اعلام کرد: “پس از سال 2017 فصل ما آموخته است که تعدادی از باشگاه ها معتقد بودند با استفاده از ویدئو مانیتور در محل باشگاه وانجمن و تصویری اتاق به کشف نشانه به طوری که آنها می تواند بعد از آن منتقل شود به یک دونده در پایه دوم شد نه تخلف از MLB قوانین تا زمانی که اطلاعات ابلاغ الکترونیکی به ستاره شرق. به عنوان یک نتیجه ما روشن قوانین رفتن به جلو به صراحت منع انجام چنین.”

سریع به جلو به سمت راست در حال حاضر. هنگامی که خبر شکست جمعه که یانکی ها بودند که تلاش برای نگه داشتن نامه از مانفرد مهر و موم شده پس از ایالات متحده منطقه قاضی دستور داد آن منتشر خواهد شد مردم طبعا رشد هیجان زده است. از جمله برخی از Astros بازیکنان که شهرت خود را آسیب دیده.

Shortstop کارلوس کوریا پارچ لنس McCullers جونیور و outfielder جاش Reddick همه برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در یانکی ها از طریق رسانه های اجتماعی و چه کسی می تواند آنها را سرزنش ؟ Misery loves company. آنها باید یاد بگیرند که به زودی به اندازه کافی است که خود را رسوایی باقی مانده استاندارد طلا.

به همین دلیل یانکی ها استدلال افشای مانفرد نامه می تواند “شهرت قابل توجهی آسیب” که قوی در دنیای واقعی عبارت داده شده که همه آنها peccadilloes در حال حاضر ، آنها جنگیدند و آن به این دلیل که آنها به دنبال جلوگیری از طوفان بسیار از اتهامات و گمانه زنی های آنها مواجه شنبه. علاوه بر این یانکی ها این باور وجود دارد به سادگی وجود دارد هیچ توجیهی برای انتشار این نامه است. این یک مرده است که نمی شامل آنها است.

به نظر می رسد مثل یانکی ها که برنامه ریزی برای فایل اضطراری درخواست تجدید نظر در حال رفتن به از دست دادن این نبرد هر چند قضاوت خواهد اجازه دهید آنها را redact برخی از نام ها. وقتی که نامه می شود unsealed جمعه به عنوان طرح در حال حاضر برخی از انگشت wagging, اخلاق, به خصوص کسانی که بر اساس آن تنها ستاره امور خارجه احتمالا تلاش خواهد کرد به برخی از یونجه بیش از آن. سعی کنید برای به حداقل رساندن آنچه آستروس انجام داد.

آن را نمی خواهد نگه دارید تا. تاریخ را به رسمیت نمی شناسد مقایسه. هر چه اعتباری آسیب است که در آینده یانکی ها’ راه آن را احساس می کنم مثل یک برش کاغذ به چه ضربه, دقیقه, خدمتکار, پارک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de