یانکی’ برایان Cashman هنوز هم کله پاچه بیش از Astros’ تقلب

یانکی ها برنامه ریزی شده بود به صورت آستروس برای اولین بار در طول سال 2020 آغاز فصل جمعه در هوستون.

هر آنچه که انتقام آنها ممکن است به دنبال در پی نشانه-سرقت رسوایی که لرزاند MLB در طول زمستان باید صبر کنید با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس اما مدیر کل برایان Cashman روشن ساخته است روز شنبه او را هنوز هم بیش از این بحث.

و ناامیدی خود را فقط در کارگردانی در Astros استفاده می شود که خود می تواند سطل زباله-کوبیدن سیستم برای کمک به آنها را ضرب و شتم یانکی ها در سال 2017 ALCS در مسیر به یک سری جهانی پیروزی.

“وجود دارد یک کمی از نا امیدی” Cashman گفت: اعتباری آنلاین کاراگاه جمبی برای “رمزگشایی” به سطل زباله می تواند سیستم با ریختن بیش از بازی ویدئوها برای پیدا کردن شواهد و مدارک.

“سرخوردگی پس از این واقعیت است که جمبی مثلا قرار دادن آنلاین و رمزگشایی پس از یک مایک Fiers نازل شده و [ورزشی] چه بود آمدن [در هوستون],” Cashman گفت. “نا امیدی در ‘وای ما می دانستیم که چیزی می گذرد و ما شکایت در مورد آن است. اما ما نیست که این واقعیت از چه ویژگی [بودند] و هنگامی که شما آن را دیدم بازی یک بار آن را رمزگشایی به شما می گویند, ‘چگونه می تواند ما را نمیفهمد؟’ “

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

Cashman اضافه شده یانکی ها “سعی کردم هر کدام راه برای تعیین اگر آنها چیزی انجام می دهند. ما نمی دانیم که آنچه آنها انجام می دهند. ما نمی دانیم که چگونه آنها در حال انتقال سیگنال, اما آن را به عنوان روز روشن و کل صنعت مورد آن را می دانستند.”

صحبت های روز شنبه در یک مکالمه مجازی به جمع آوری کمک مالی برای خانواده مراکز اورژانس مشتری کمک صندوق, GM همچنین گفت که او تا به حال نشده است به عنوان آوازی در واکنش به این رسوایی از توجه به ورزش و کمیساریای که بررسی پرونده و وضع مجازات است.

Brian Cashman
برایان Cashman, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

“من فکر می کنم مردم در موقعیت باید بسیار مراقب باشید به انتقاد از تصمیم گیری است که در نهایت در کسی دیگری دست” Cashman گفت. “وجود دارد سرخوردگی در چه برخوردی و چگونه آن را به طور بالقوه محروم ما بیشتر بازی در postseason? البته که وجود دارد. آیا من باید احساسات قوی است. البته من انجام دهد. آن را در خدمت به من و یا یانکی ها یا صنعت بیس بال در برابر اجازه من گارد و به اشتراک گذاری چگونه من واقعا احساس می کنم از آن و احساسات است که می آید از که ؟ من مطمئن هستم که آن را مفید می روند.”

هنوز Cashman بستری سوزش درنگ حتی به عنوان او اذعان کرد که هوستون اخراج مدیر A. J. Hinch و جنرال موتورز جف Luhnow و بوستون کنسرو الکس کورا به عنوان یک نتیجه از این رسوایی.

“آنها به وضوح بهره مند از [سیستم],” Cashman گفت: از Astros. “آنها شده ایم منظم برای آن در حال حاضر و همانطور که ما حرکت رو به جلو ما فقط باید به جلو حرکت کند و به نظر نمی آید در گذشته به دلیل وجود دارد هیچ چیز ما می توانیم در مورد آن انجام دهد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de