یانکی’ برایان Cashman خوش ‘ وجود خواهد داشت یک MLB فصل

در طول جمع آوری کمک زوم جلسه در روز پنج شنبه, برایان Cashman پرسیده شد که آیا او اعتقاد صاحبان و بازیکنان را توافق بر جبران خسارت و اگر وجود خواهد داشت یک فصل این سال است.

“من نمی نمایندگی بازیکن و یا بازیکنان ارتباط است. وجود دارد مقدار زیادی از موانع هر کس در تلاش است به حرکت و قطعا پیدا کردن زمینه های مشترک مناسب با بازیکنان ارتباط یکی از آنها است. کمیسر بیس بال و تیم خود را در حال داشتن صادقانه, فرانک مذاکرات با” Cashman گفت: در حالی که کمک به جمع آوری پول برای خانواده مرکز اورژانس خانواده کمک صندوق. “من خوشبین هستم که در آن وجود دارد را یک راه وجود دارد. ما همه در این کشور در تلاش برای پیدا کردن یک راه برای رسیدن به بالا و در حال اجرا است. همه ما باید راههایی را برای ایجاد تنظیمات. آن وقت همه ما برای پیدا کردن یک راه است. من اعتماد همه رهبری درگیر خواهد پیدا کردن یک راه در صنعت ما درست مثل هر کس در تلاش است برای انجام این کار در صنايع مربوطه خود را به عنوان به خوبی. آن را نمی کند قول می دهم هر چیزی اما من خوش بینانه است ؟ من خوشبین هستم.”

در اوایل این هفته صاحبان ارائه شده در این اتحادیه با پیشنهاد و اوایل مذاکرات نیست, مقابله با این مسئله چگونه بازیکنان خواهد پرداخت. صاحبان می خواهید به تقسیم این بازی درآمد با بازیکنان در نیمی از آنجا که وجود خواهد داشت هیچ طرفداران در صندلی حداقل در آغاز هر فصل و شاید برای کل فصل. بازیکنان ادعا می کنند حقوق خود را طرفدار امتیاز برای 82-بازی برنامه.

Brian Cashman Yankees optimistic MLB season coronavirus
برایان Cashmanچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

در مورد خواسته بازیکنان ابراز نگرانی مسائل ایمنی Cashman اشاره کرد که در طول مذاکرات اولیه بین صاحبان و اتحادیه ایمنی بالا بود در این فهرست است.

“من می دانم که لیگ اصلی بیس بال در حال کار بسیار سخت به آمده تا با بهترین شیوه. از درک من اولین مکالمه نمی شامل اقتصاد است. آن درگیر چگونه می خواهیم به نگه داشتن کارکنان از بازیکنان به مربیان برای حمایت از کارکنان و سفر ، امن” Cashman گفت. “چگونه ما می تواند به عنوان یک صنعت ایجاد یک محیط امن است چرا که تنها راه آن است که رفتن به محل کار. همانطور که ما وارد این دنیای جدید ما در برخورد با شما از دیدن هر روز مردم با پوشیدن ماسک. هر صنعت در تلاش است برای پیدا کردن یک راه برای تنظیم در این COVID محیط زیست, بنابراین ما می تواند به جلو حرکت کند. ما باید به همه درگیر در این فرآیند زمان به بحث در مورد آن و از طریق آن کار. سعی کنید برای پیدا کردن سطوح راحتی اگر آنها وجود داشته باشد. اگر آنها قادر به بدیهی است که آنها نمی قادر خواهد بود اما من فکر می کنم اولین گام در حال تلاش برای آموزش هر یک از دیگر با آنچه که توانایی نگه داشتن کارکنان امن همه احزاب است که درگیر هستند. بزرگ تمرکز اولیه مکالمات در حال حاضر این است که اطلاعات به اشتراک گذاری آن مهم و حیاتی است.”

در طول بهار آموزش یانکی ها تا به حال دو جزئی بازیکنان لیگ برتر و یک کارمند تست مثبت برای COVID-19. Cashman روز پنجشنبه گفت که در آن زمان نتایج آزمون برگشتم علائم حل و فصل بود.

“من می توانم گزارش همه مردم خوب” Cashman گفت. “ما تا به حال به قرنطینه به مدت دو هفته ما در کل بازیکن توسعه بازیکنان و کادر. این یک چالش به کار را از طریق و مقابله با. خوشبختانه ما آمد از طریق آن. امیدوارم برخی از درس های آموخته شده است که ما اعمال می شود در حال حرکت رو به جلو در مورد ما چگونه سعی کنید به نگه داشتن مردم امن است.”

اگر وجود دارد یک فصل Cashman گفت: یک برنامه می تواند اضافه کردن یک تکان خوردن از هیجان به بازی.

“کوتاه فصل این دعوت خیلی بیشتر نوسانات که می تواند هیجان انگیز برای کل صنعت است. در نمونه کوچکتر خیلی بیشتر اتفاقی چیزهایی که اتفاق می افتد” Cashman گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>