یانکی’ برایان Cashman می داند coronavirus می تواند تغییر MLB طرح

داشتن یک طرح میباشد به هر پروژه, اما مانند هر چیز دیگری MLB طرح برای تکمیل 60-برنامه بازی و شیرجه رفتن به یک postseason عظیم موانع.

“است که قصد و ما در مورد پیدا کردن” یانکیز GM برایان Cashman گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی در مورد اجرای این طرح است. “این یک سند گسترده همه طراحی شده برای قرار دادن ما در بهترین موقعیت برای پیدا کردن موفقیت و موفقیت. مانند امریکا و بقیه جهان در تلاش است برای رسیدن به چیزی است که به عنوان نزدیک به جایی که شما تا به حال شده است قبل از به عنوان به زودی به عنوان شما احتمالا می تواند. و این کار را با ایمنی و محدودیت و ما در حال رفتن به سعی کنید که. من نمی توانم پیش بینی آن است که به بازی کردن اما ما به تلاش.”

در مراحل اولیه برای آماده شدن برای یک جولای 23 روز افتتاحیه بازی در برابر دفاع از جهان سری قهرمان اتباع در واشنگتن را آزمایش کرده اند بازیکنان و کارکنان برای coronavirus در استادیوم یانکی در این هفته است. Cashman گفت: اولین یانکی ها را نگه دارید و این تمرین جمعه خواهد بود و آخرین در روز شنبه.

وجود دارد می تواند یک گروه کوچک کار جمعه و که احتمالا می تواند شامل کوزه Gerrit کول و آدم Ottavino که پرتاب اغل گاو یا حشم جلسات در استادیوم یانکی برای چند هفته.

Brian Cashman
برایان Cashman, n. y. پست: چارلز Wenzelberg

“من انتظار نداریم که همه بازیکنان ما در اینجا به دلیل برخی از آنها را با چالش های بیشتری نسبت به دیگران در شرایط که در آن آنها می آیند از” Cashman گفت. “خروج از برخی کشورهای در حال آسان تر از دیگران است. تا مردم را از ورود به مبهوت و مصرف خود را تست و مبهوت است که حتی درگیر کسی است که بدیهی است که ممکن است تبدیل به COVID. در نظر کاملی از یک فهرست آن مشخص شود.”

Cashman که نمی تواند شناسایی بازیکنان است که خواهد شد و یا تست مثبت برای COVID-19 هر MLB قوانین گفت: مردم در این سازمان باید آزمایش مثبت است. پست گزارش در تاریخ 20 ژوئن چهار نفر از اعضای این سازمان آزمایش مثبت در تمپا. اگر یک بازیکن در دسترس نیست Cashman گفت: “ما ممکن است قادر به می گویند چرا. که درک من از در حال حاضر. این وضعیت در حال ظهور.”

Cashman شده است مشغول ساخت 58-مرد فهرستی از گرفتن ورزشگاه آماده برای مقیاس کامل تمرینات با وجود لجستیکی آن را بهتر است برای نگه بهار آموزش 2.0 در تمپا که در آن آنها تا به حال استفاده از Steinbrenner زمینه و نزدیکی جزئی لیگ پیچیده است. اما سنبله در آزمون مثبت در فلوریدا سواحل غرب مجبور به حرکت به برانکس که در آن تمرین می تواند شامل کوزه پرتاب در سالن بزرگ.

Cashman نیز صحبت شده به باشگاه های دیگر در مورد امکان بازی سه نمایشگاه بازی در اواخر بهار آموزش 2.0 (به احتمال زیاد در برابر Mets) و کارهای دیگر در MLB را تغییر جهان است.

اما هیچ کدام تاپ, برخورد با هر COVID-19 ارائه می شود.

“سخت ترین چالش ؟ من فکر می کنم بدیهی است که چگونه ما در حال رفتن به رسیدگی به همه گیر COVID محیط زیست ما عامل در” Cashman گفت. “عادت کرده اند در طول دوره از زمان برای برخورد با آسیب به عنوان آنها خود را آشکار اما اگر ما بازی فردا و شروع خود را نشان می دهد و او یک دما و ناگهان همه از یک نشانه از آبی درست قبل از شروع و چگونه می توانم به شما در تنظیم در طول راه. و سپس اتصال به آن و بدیهی است که فهرست شما باید برای مقابله با است.”

همانطور که برای پرداخت بزرگ-لیگ کارکنان و جزئی لیگ بازیکنان یانکی ها ادامه خود را ماه به ماه است. از شنبه هیچ بزرگ-لیگ کارکنان خود حقوق و دستمزد کاهش می یابد و یا furloughed و این تیم همچنان به پرداخت جزئی leaguers دستمزد.

با توجه به Cashman هیچ یک از یانکی بازیکنان یا مربیان باید به اطلاع باشگاه آنها نمی توانند در بهار آموزش 2.0 و یا در فصل به طور منظم.

“نه” Cashman گفت: وقتی پرسیده شد که اگر بازیکنان یا مربیان گفت: یانکی ها آنها نشسته بود ، “این بدان معنی نیست که آن را امکان پذیر نمی باشد. در صورتی که تغییرات ما را تنظیم فهرست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de