Yankees بانکی شفا اردن مونتگمری می تواند افزایش چرخش

قسمت 17 از یک سری از یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک یانکیز

اردن مونتگمری آن ساخته شده از ژوئن 2018 تامی جان عمل جراحی را به یک جفت از حضور در سپتامبر گذشته و نگاه خوب در این بهار قبل از MLB بود تعطیل با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

یانکی ها باید مقدار زیادی در مونتگمری زمانی — و اگر — در این فصل تا کنون در انتخابات عراق به ویژه در پی لوئیس سورینو دست داده و حداقل تا اوایل سال 2021 چرا که خود جراحی آرنج.

اما فراتر از آن مونتگمری در خط مقدم چه می تواند مانند نگاه بسیار متفاوت شروع کارکنان در آینده نزدیک.

با Masahiro Tanaka, James Paxton و شاید J. A. Happ اگر vesting گزینه در ضربات واجد شرایط به صورت رایگان آژانس های زیر در این فصل یانکی ها را مجبور به پر کردن کارکنان Gerrit کول.

وجود خواهد داشت سوال اطراف سورینو آینده تامی جان و همچنین در مورد دومینگو که هنوز به خدمت بقیه تعلیق خود را برای نقض لیگ خشونت پروتکل سال گذشته است.

اردن مونتگمریگتی ایماژ

مونتگمری را نیز هنوز به اثبات خود را با توجه به مقدار گسترده ای از زمان او از دست رفته و در واقع او تن به تن فقط 186 2/₃ نوبت در این رشته بیش از سه فصل است.

عملکرد خود را در طول این بهار بود یانکی ها تشویق کرد.

“او خوب بوده تمام بهار” Aaron Boone گفت: در ماه مارس است. “از خود bullpens به سربازان ارتش در سرعت او واقعا خوب است. راه او قادر به پایان برساند ، … از موبایل و کامپیوتر خوب بود و changeup واقعا خوب بود.”

افزایش سرعت نشانه خوبی است برای چپ دست بود که در خط به یانکی ها ” چهارمین استارت برای باز کردن در سال سورینو را همراه با Paxton بود که انتظار می رود به دست ابتدای فصل پس از بازگشت از عمل جراحی.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد در بقیه سال 2020 بیشتر خواهد شد به احتمال زیاد انتظار از مونتگمری در سال 2021 به خصوص اگر Tanaka یا Paxton — یا هر دو — از بین رفته اند و سورینو نمی کند آن را به عقب تا زمانی که midseason.

با توجه به آنچه یانکی ها را به تقویت خود چرخش بی تجربه استارت مانند جاناتان Loaisiga مایکل کینگ و یا چشم انداز Deivi گارسیا یا کلارک اشمیت شکل نامیده می شود ،

مونتگمری را تحت تاثیر قرار خود را در طول rookie نجومی در سال 2017 قبل از رفتن به پایین با آرنج صدمه سال بعد.

“او برخی از سلاح های خوب و او می داند که چگونه به استفاده از آنها” یکی AL دیده بانی گفت. “و او به نظر نمی رسد ترس وجود دارد. من فکر می کنم تماشای CC [Sabathia] و برخی دیگر از جانبازان هنگامی که او آمد تا او را کمک کرد.”

طلایه هم دوست چگونه مونتگمری بازگشت پس از عمل ،

“او تنها انداخت [چهار] نوبت هنگامی که او آمد سال گذشته اما او تا به حال دستور خوب این بهار,” او گفت:.

و بون معتقد است که زمان کوتاه مونتگمری بود قادر به بازگشت در اواخر فصل گذشته مفید بود, حتی اگر آن را ارائه نمی دهد بسیاری از نتایج جستجو.

“من فکر می کنم او ثابت کرده است که خودش را در این سطح. برای او به عقب بر گردیم در سال گذشته بود, فقط برای قاب از ذهن” بون گفت. “این واقعیت که او قادر به آن را به عقب و به برخی از کارهای انجام شده به برخی از بازی ها من فکر می کنم بزرگ بود برای او و طرز فکر خود را در حال حرکت رو به جلو است.”

برای Montgomery هدف ساده است.

“من فقط می خواهم به زمین و سالم” مونتگمری گفت: در این بهار. “هر آنچه که یانکی ها نیاز من چیزی را به جدول. من تا به حال عادی offseason در نهایت. خوب به خانه و فقط کار کردن و پرتاب. من احساس بسیار قوی در حال حاضر. آن را خوب به یک بازوی جدید.”

فقط زمان خواهد شد بگویید که او می شود به استفاده از آن بر روی تپه دوباره.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>