یانکی’ Aroldis چپمن با استفاده از خاموش شدن به خرد

مشاهده از طریق یک مستطیل زوم جعبه بازوها هنوز هم مانند حوض طناب متصل به شانه های ساخته شده از آهن است.

زمانی که MLB تعطیل بهار آموزش در مارس 12 و coronavirus پاک شده به طور منظم فصل عمل در ماه آوریل, مه, ژوئن, و بسیاری از ژوئیه Aroldis چپمن به کار می رفت به بدنه مخروط که پمپ fastballs به سه رقم از سمت چپ.

شش روز در هفته در Davie, Fla., صفحه اصلی یانکی ها’ نزدیک کار می کرد به دنبال برای ریختن به وزن از 6-پا-4, 218-پوند قاب او گزارش به بهار آموزش در تمپا در فوریه.

“من قطعا می خواستم به استفاده از است که در واقع می خواستم به قطع برخی از پوند در طول قرنطینه و از بودن در خانه و آموزش در خانه” چپمن گفت: در طول یک زوم تماس قبل از سه شنبه شب intrasquad بازی در استادیوم یانکی. “من قادر به انجام این کار, من قادر به قطع برخی از وزن 10 پوند و من احساس می کنم واقعا خوب در حال حاضر. من خودم در یک وزن برای یک ورزشکار.”

ده پوند رفته را چپمن در 208 و همراه با اعتقاد به این که یک ورزشکار می شود سبک او باید باشد. چپمن تبدیل 32 در ماه فوریه و در این 10 سال در لیگ پنجم با یانکی برای چه کسی او را نجات داده 111 بازی.

هنگامی که آخرین دیده تبادل در یک بازی است که شمارش چپمن داد تا دو اجرای هومر به هوستون خوزه Altuve در نهمین دور از بازی 6 سال گذشته ALCS به پایان رسید که یانکی ها’ نجومی و رو آستروس به مسابقات جهانی که در آن آنها را از دست داده به اتباع.

بسیاری تغییر کرده است از آن به بعد با توجه به COVID-19. اگر MLB می توانید در پایان بهار آموزش و شروع 60 بازی به طور منظم-برنامه فصل آن را انجام دهید با تعداد زیادی از جدید در زمینه قوانین و مقررات و یک بزرگ در استادیوم: هیچ طرفداران.

برای یک پارچ که رشد احساسات به سوخت او آنچه را که بدان معنی برای چپمن چیزی است که او نمی داند.

“این سوال خوبی است. من می خواهم به عقب بر گردیم به شما در آن یکی. من باید برای دیدن چگونه آن را احساس می کند. من بهتر خواهد بود مناسب برای شما بهتر جواب آن” چپمن گفت. “هنگامی که من به بازی و دیدن واقعیت از آن است.”

Aroldis چپمنچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

هارون هیکس افتخار Negro لیگ بیس بال در طول pregame تمرین سه شنبه شب در استادیوم یانکی. خود تی شرت سیاه و سفید بود Negro لیگ بیس بال به هم پیوسته NL در جلو و “آنها بازی را برای ما بنابراین ما می توانیم” در پشت.


یک شب پس از نشستن در پشت صفحه اصلی صفحه با GM برایان Cashman و ارزیابی بازیکنان قطعا باریک پایین CC Sabathia shagged توپ در سمت راست-مرکز میدان در طول تمرین پنبه حلاجی شده در روز سه شنبه در ورزشگاه.

Sabathia که پیوست Cashman در صندلی دوباره سهشنبه شب کار در یانکی’ در مقابل دفتر با عنوان مشاور ویژه و ملبس به همان تی شرت هیکس عینک.

کایل Higashioka در اصل در بمب افکن’ صف برای پنج شنبه شب intrasquad بازی اما خراشیده شد به دلیل سفتی گردن.


کلینت Frazier جایگزین Higashioka به عنوان DH دومین شب متوالی او در این زمینه است.

“او در حال انجام است. او تا به حال یک پای کوچک موضوع او در برخورد با بیش از چند ماه” Aaron Boone گفت: از فریزر. “او شده است قادر به انجام همه چیز را از در حال اجرا و بازی بیرون از محیط بنابراین ما از نوع آهسته او را به بازی در اینجا در چند روز.”

در حالی که همه در این زمینه عینک ماسک در pregame فعالیت های فریزر عینک یک کل زمان او در این زمینه است.


هارون قاضی رفت 0-برای-3 با دو پرواز توپ به سمت راست-زمینه هشدار دهنده مسیر است.


چون میگوئل اندوجر در زمان زمین توپ در پایه سوم قبل از دوشنبه شب intrasquad بازی Boone خواسته شده بود در روز سه شنبه اگر ایده اندوجر بازی خود تغییر داده شده است کمی.

“نه واقعا او را در بازی خود [سه شنبه شب],” بون گفت: آندوخار بود که در سمت چپ میدان برای بمب افکن ها و ضربه دوم در برابر Gerrit کول. “ما او را به حرکت به عقب و جلو. او اخذ شده دفاعی کار خود را به عنوان به خوبی.”

اندوجر homered به راست در زمینه کول در زمین باز یافته.


بون درک پرتاب توپ بیس بال در اطراف این الماس پس از استراحتی دلسرد شده است اما مطمئن نیست این یک دقیق قانون است.

“ما باید برای رسیدن به پایین که” بون گفت.


یانکی ها در انتظار DJ LeMahieu و لوئیس Cessa به هر یک COVID-19 تست که می آید و منفی, به طوری که آنها می توانید حرکت و نزدیک به پیوستن به بهار آموزش 2.0.

“انتظار برای هر دو از این بچه ها که در آن آنها تست منفی یک زن و شوهر از زمان و رسیدن به نقطه که در آن آنها می توانند وارد به مصرف بخشی از آن” بون گفت: از دوم baseman و راست دست پارچ که تست مثبت و در حال quarantining دور از این تیم است.


هنگامی که آن را آشکار بود که COVID-19 قرار بود به تعطیل MLB بازی برای بیش از دو هفته در ابتدای فصل برخی از افراد گفت: دیگر خاموش شدن رفت و بیشتر از آن بهره مند خواهد بود یانکی ها که تا به حال به Giancarlo استانتون قاضی و هیکس آماده به زمین بر مجروح لیست برای روز افتتاحیه در مارس 26.

آن کار می کرد که راه را برای همه آنها اما به خصوص برای قاضی که شکسته بالا سمت راست دنده اجازه نمی دهد او را به شروع حرکت تا دو هفته پیش بود.

“من فکر می کنم در بسیاری از راه های آن به پایان رسیده تا کاملا و آن را کار می کرد واقعا خوب” گفته بون که آغاز شده و قضاوت در مناسب زمینه برای دومین شب متوالی. “آنها شروع به پیشرفت است که آغاز شده و با او نوسانی در استخر خشک نوسانات و مسائل و در یک نقطه که در آن آنها تلقی می شود آن را امن برای او شروع به انجام آن است. آن را همزمان با کار کردن کاملا به این نکته تا آنجا که در آن ما در اردوگاه و در هنگام باز کردن بعد رفتن است.”

خواهد بود که در 23 ژوئیه در برابر اتباع در واشنگتن اگر MLB ندارد به بسته بازی کردن دوباره با توجه به COVID-19.

جاناتان Loaisiga وارد از نیکاراگوئه در روز دوشنبه و تحت مصرف تست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>