یانکی’ Aroldis چپمن می شود ‘هیولا’ $150K جیپ اندود شده با کولار

Aroldis چپمن به زودی رومینگ خیابان های نیویورک در سبک و از آن خواهد شد سخت به دست او است.

یانکی ها نزدیک تر است و مالک جدید از یک سفارشی ساخته شده,, شش چرخ جیپ است که اندود شده با کولار در خارج و پارچه قرمز در داخل از جمله چپمن “کوبا موشک” آرم.

“این چیزی است که یک هیولای مطلق” جو Ghattas صاحب جنوب فلوریدا, خارج, گفت پست. “این بزرگ آن را با صدای بلند و این فقط توهین به تمام حواس.”

چپمن آمد به فروشگاه است که متخصص در سفارشی می سازد دو ماه پیش و به دنبال “چیزی واقعا وحشی” Ghattas گفت. برای یک برچسب قیمت $150,000, به عنوان اولین گزارش TMZ آنها که فقط.

Ghattas انداخت مقدار زیادی از ایده ها در چپمن و او همه آنها را و یانکی اضافه شده در خود را با درخواست برای پوشش Kevlar. Ghattas و خدمه اش قطع فریم از یک جیپ در نیمه تمدید آن توسط چهار پا اضافه شده اضافی محور و دست بقیه SUV. این یک دوقلو توربو دیزل با موتور 600 اسب بخار است و به طور کامل decked با ویژگی های دیگر در داخل.

“او آمد و تست سوار آن روز دیگر” Ghattas گفت. “او صحبت نمی کند و در کل بسیاری از زبان انگلیسی بود اما او لبخند از گوش به گوش. او گفت: “این f–ing عالی.'”

این شرکت همچنین ساخته شده سفارشی جیب برای حسن وایتساید و Scott Disick, در میان دیگران.

32-در سال flamethrowing چاپمن که حجیم تا سال 2020 فصل است که انتظار می رود در نیویورک در این هفته به عنوان یانکی ها گزارش دوم بهار آموزش چهارشنبه. Ghattas گفت: Chapman برنامه ریزی در آوردن ماشین های جدید با او و در حالی که ممکن است وجود داشته باشد بسیاری از شانس برای آفرود — با شش چرخ آن است که “unstuckable,” Ghattas گفت: — او باید به خوبی محافظت شده به استادیوم یانکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de