بدون امضا. هیچ سوغات توپ. و اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به پرتاب یک مراسم برای اولین بار اجرا بشه ؟ هیچ مشهور فو.

حتی اگر ما به نقطه ای که طرفداران مجاز به ballparks آن خواهید بود یک نام تجاری جدید تجربه.

چارلستون RiverDogs این یانکی’ وابسته در واحد یک جنوبی و اقیانوس اطلس در لیگ در روز جمعه منتشر پنج صفحه “COVID-19 آمادگی طرح” است که به برکت لیگ اصلی بیس بال به عنوان یک حس مشترک نقشه راه برای ارسال-خاموش کردن زندگی ما coronavirus جهان است.

“ما می خواستیم چیزی که پوشش تمام کارکنان ما همه طرفداران ما همه بازیکنان ما در هر مرحله از قبل از آمدن به ورزشگاه از طریق زمانی که آنها بازگشت به خانه” جف Goldklang رئیس Goldklang گروه (که دارای RiverDogs) گفت: پست روز جمعه در یک مصاحبه تلفنی.

بیایید روشن است: این احتمال قوی است که وجود دارد نمی توان سنتی جزئی لیگ فصل در همه. هنوز Goldklang که همچنین دارای تنها یک دره هادسون مرتدان و همچنین مستقل St. Paul پرستاران و کارشناسی خورشید (و منتشر مشابه برنامه ای برای کسانی که تیم) دیدم ارزش در فعال بودن در این جبهه. این نشان دهنده کامل ترین رئوس مطالب ارائه شده publicly. و این پروتکل به خوبی می تواند هنوز هم در محل برای 2021 در هر دو لیگ و جزئی لیگ سطوح.

مردم در MLB مدار ابراز اخیر سربازان ارتش در خوش بینی که بازی برگزار خواهد شد در این سال در خالی ورزشگاه در ابتدا و شاید توقف تدریجی در طرفداران به عنوان طولانی به عنوان coronavirus اطلاعات نشان میدهد تشویق به اندازه کافی. اگر این موارد پایین رفتن و ماندن و اگر مردم احساس می کنند به اندازه کافی امن برای تماشای یک مسابقه در فرد شما می توانید مرتب کردن بر اساس مقررات که RiverDogs اعلام کرد. در میان قابل توجه ترین ویژگی های که برخی از آنها به عنوان اهداف به جای تضمین می کند:

The Charleston RiverDogs, a Yankees' affiliate, has implemented many coronavirus safety measures in the event they have a season.
چارلستون RiverDogs یک یانکی’ وابسته به اجرا در بسیاری از coronavirus اقدامات ایمنی در صورت آنها یک فصل است.مایکل Crossman

1. “نمایش درمانی” برای علاقه مندان به ورود به ورزشگاه و اضافی دروازه ورودی به فضای خارج مراجعان.

2. یک cashless راه اندازی, آیا شما در حال خرید بلیط غذا یا کالا به منظور محدود کردن تماس بین کارکنان و مهمانان. بدون کاغذ هم که همه بلیط خریداری شده خواهد بود ایمیل ارسال شده به مشتریان. دستشویی? Touchless از نظر سنسور حرکت باز کردن درب و سیفون توالت.

3. اجتماعی دور صندلی از جمله در مناطقی مانند سوئیت لوکس. اضافی پوشش برای طرفداران در صورت باران است.

4. اضافی دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های اطراف ورزشگاه.

5. متوسط چک برای همه کارکنان و دستکش و ماسک برای “فن رو” کارکنان

6. دسترسی محدود به محل باشگاه وانجمن احتمال دارد از جمله جبهه-دفتر اعضا و رسانه ها (مانند چند روز قبل از مارس 12 shutdown). در محل باشگاه وانجمن وجود خواهد داشت “(l)تقلید در مورد استفاده معمولا ‘, تف,’ موارد, از جمله, اما نه محدود به دانه آدامس و بادام زمینی است.”

7. افزایش کنترل بچه دوستانه مناطق. گزاف گویی خانه مثلا باز نمی شود.

8. ناتوان از هر نزول و ادرار در دستشویی اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله.

9. بازیکنان را از نه امضا و نه رایگان توپ بیسبال

10. مراسم اولین زمین-ثرورس خواهد پوشیدن دنده محافظ مناسب و پرتاب به اعضای خانواده.

11. ملی-سرود خوانندگان انجام خواهد شد به یک میکروفون مجهز به یک عطسه گارد.

Goldklang گفت: چهار تیم کارکنان هم قرار دادن سخنرانی های خود بر اساس دستورالعمل های ارسال شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان بهداشت جهانی و همچنین مشاوره با شهرداری رهبران خود را از باشگاه مربوطه شهرستانها و استان ها و بهداشت محلی رهبران.

“امید است که ما قادر به باز کردن دروازه ما می شود و قادر به طرفداران” Goldklang گفت. “نه در حال آماده شدن برای انجام این کار خواهد بود و نه باهوش ترین رویکرد به عملیات کسب و کار.”

اگر هیچ چیز دیگری, Goldklang آماده کرده است که عموم مردم برای چه به انتظار در بهترین سناریو مورد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de