هارون قاضی است که هنوز از جنگل و در عین حال با توجه به شکسته دنده کشف شده در بهار آموزش با توجه به یک منبع.

حق fielder برنامه ریزی شده است برای یکی دیگر از CT اسکن در این ماه و آسیب در ادامه به زخم التیام یابد.

یانکی ها انتظار برای دیدن ادامه داد: بهبود, اما در حالی که قاضی در ادامه با ابراز خوشبینی اولیه بازگشت بعد از مصدومیت شد و کشف این سازمان بر این باور بود که او را تا ماه ژوئن یا جولای.

قاب زمان ممکن است به اثبات می شود غیرمادی و پس از تاخیر به شروع فصل به طور منظم با توجه به COVID-19 همه گیر ساخته شده است که امکان هر بازی قبل به آن بسیار بعید است.

در این میان قاضی دنده “در ادامه به درمان” و منبع نشان داده شده است موانع.

“این فقط طول می کشد زمان برای آن را برای دریافت بهتر” این منبع گفت.

صحبت در اوایل روز سه شنبه به MLB Network رادیو SiriusXM, مدیر, Aaron Boone گفت قاضی: “همه نشانه های دلگرم کننده وجود دارد و امیدوارم او به عنوان بخشی از همه این را به عنوان به خوبی.”

وجود دارد باقی می ماند هیچ برنامه رسمی برای لیگ اصلی بیس بال به بازگشت پس از ورزش بود تعطیل توسط coronavirus.

در این زمان صدمات — دنده شکستگی و سوراخ ریه کشف شد, قاضی نشان داد او انتظار می رود حداقل تا مارس. هر دو آسیب شده باشند رنج می برد در یک بازی غواصی در زمینه درست در ماه سپتامبر.

دیگر مجروح یانکی ها که ممکن است از دست رفته تمدید بخشی از فصل به طور منظم آن را به حال آغاز شده و در زمان خوبی انجام می دهند Boone گفت.

Giancarlo استانتون بهبود از تیره و تار گوساله که در کنار او در طول بهار و بون معتقد است: “او باید خوب به آن بروید هر زمان که ما آماده برای رفتن به عقب است.”

هارون هیکس که تحت تامی جان عمل جراحی سال گذشته برگشتی و ارقام باید تا ماه ژوئن یا ژوئیه اما بون تا به حال تشویق اخبار در مرکز صحرا نورد.

“او به خوبی انجام می دهند” بون گفت: از سوئیچ hitter. “او در حال حاضر انجام نرم و بازی شیر یا خط از هر دو طرف صفحه و پرتاب 90-به علاوه ، او روند در یک واقعا خوب جهت است.”

Aaron Judge
هارون قاضیn. y. پست: چارلز Wenzelberg

و در چرخش هر چند یانکی ها صرف مقدار از بهار در تلاش برای کشف کردن که ممکن است به James Paxton محل در چرخش به چپ دست بازیافت از فوریه به عمل جراحی آنها ممکن است نیاز به جایگزینی هر فصل می شود در جریان است.

پکستون پیشرفت کرده است به خوبی به اندازه کافی که او را پرتاب بازی های شبیه سازی شده.

بون گفت: Paxton پرتاب کرده بود “پنج یا شش اغل گاو یا حشم [جلسات]” قبل از پیشروی به اولین سیم کارت تالیا بازی در روز دوشنبه.

جدول زمانی اصلی زیر فوریه روش میله میله پکستون برای اواسط ماه مه بازگشت به فهرست. خاموش خواهد شد و به مراتب طولانی تر از آن و پکستون باید قادر به گرفتن در هر کار او نیاز حتی در یک مختصر بهار آموزش — جلوگیری از هر گونه موانع.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

“او نوتوانی رفته واقعا خوب” بون گفت.

در ضمن بون گفت که او همچنان به بررسی بازیکنان خود و اعتماد به نفس آنها خواهد بود آماده برای هر آنچه در این فصل غیر معمول ممکن است در فروشگاه.

بون گفت که او می خواهد این تیم برای قرار دادن بازیکنان در بهترین موقعیت به آمار زمین در حال اجرا” و او نیست بیش از حد سرگرم توسط برنامه های مختلف است که مطرح شده.

“تا آنجا که سراغ و تلاش برای حدس و گمان چه برنامه ای ممکن است کار ما قرار نیست بیش از حد به آن در همه” بون گفت. “ما نوع به عنوان من می خواهم به می گویند ماندن در ورزشی موقعیت برای هر برنامه می آید راه ما و ما به شما در یک موقعیت برای رسیدگی به آن است. من احساس می کنم آن چیزی است که به عنوان یک سازمان ما واقعا خوب است. بدیهی است که این میخوام شرایط منحصر به فرد. تاپیک میخوام سختی در طول راه و ما نیاز به آماده می شود به آن رسیدگی می شود و بخشی از بازیابی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de