یانکی’ Aaron Boone مبارک با بهره وری از اولین تمرین

یانکی ها به حال اول خود را رسمی تمرین بهار آموزش 2.0, بازی و کار کردن در خالی استادیوم یانکی.

“این قطعا متفاوت” اردن مونتگمری گفت. “اما آن را فقط مانند کار در تمپا در خالی ورزشگاه. شما سعی می کنید برای گرفتن کار خود را در ماندن متمرکز و ایمن ماندن به عنوان من می توانم.”

بر خلاف متعدد پشت زمینه یانکی ها عادت کرده اند به در مجموعه خود را در تمپا آنها تا به حال به استفاده از فقط یک فیلد در استادیوم یانکی به عنوان تنظیم آنها را به موقعیت جدید.

پس از روز اول مدیر Aaron Boone گفت که او خوشحال بود با چگونه کارآمد بودند.

“من فکر کردم آن را به خوبی” گفت: Boone که اذعان Masahiro Tanaka گرفتن ضربه توسط یک Giancarlo استانتون بوش در اوایل تمرین تغییر تنور از روز است. “Masahiro گرفتن آمار در زمان های هوایی خارج از آن قرار داده و کمی ترس در همه.”

اما او دوست داشت که آنچه که او را دیدم از کار این تیم قرار داده است.

“از عملیاتی نظر من فکر کردم که ما در شکل خوب” بون گفت. “ما با استفاده از چهار تپه برای bullpens و که به خوبی کار می کرد. آن را کمی از یک روز دیگر برای ما کارکنان مربیگری اما ما در یک نقطه خوب امکانات عاقلانه با تکرار ما نیاز به دریافت کنید.”

او گفت: این تیم را به “خلاق” با آنها چگونه کار می کرد و با تیم های مختلف-تمرینات ساختمان تماس وضعیت “کل حیوان متفاوت است.”

مونتگمری گفت: سخت ترین تنظیم تا کنون بوده است بان کی مون در تف و لیسیدن انگشتان بر روی تپه.

“من انجام شده است بهتر” مونتگمری گفت.

هارون هیکس افزود آن زمان در حالی که برای دریافت استفاده می شود برای پوشیدن ماسک در حالی که کار کردن در داخل خانه.

Aaron Boone
Aaron BooneAP

“این طبیعی جدید,” هیکس گفت. “در آن طول می کشد در حالی که برای دریافت تنظیم در میدان بیس بال. شما می خواهید به شرکت در گفتگو و شما گفته شده برای اقامت در یک فاصله است.”

او مراقب باشید در حالی که کار کردن در داخل خانه در آریزونا و معتقد است که این تیم همان را انجام خواهد داد در این فصل است.

“این قطعا یک مکالمه به افتخار هر یک از دیگر” هیکس گفت. “همه ما باید پاسخگو روشن و خاموش میشه. همه ما می خواهید را به نفع خود و می خواهید به اینجا. هدف در اینجا این است که برنده مسابقات قهرمانی. ما نیاز به همه سالم باشد.”


هارون هیکس از بازگشت از تامی جان عمل جراحی گفت: “احساس “بازی آماده” اما اعتراف او هنوز هم یافت نشد مجموع سازگاری با پرتاب خود را به زیر اکتبر روش.

خواست اگر او پرتاب “100 درصد” هیکس پاسخ داد: “صد درصد ؟ در آن طول می کشد در حالی که برای. من احساس می کنم بازی آماده در حال حاضر به رقابت و مداوم در بیرون از محیط.”

این موضوع در حال حاضر هیکس گفت: سرعت.

“برخی از, برخی نمی,” هیکس گفت. “وجود دارد برخی از تناقض. که خیلی عادی از طریق این فرآیند است.”

هیکس اضافه شده او شده است به دنبال در سراسر کشور تظاهرات نزدیک پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس که منجر به تمرکز بیشتر در زندگی مهم جنبش است.

“من احساس می کنم آن را بسیار قوی جنبش در حال حاضر” هیکس گفت. “این چیزی است که من قطعا می خواهید به بخشی از. آن چیزی که در جریان بوده است در طول زندگی من: سیاه و سفید زندگی خسته شده اید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de