خاویر مککیننی بیش از آماده برای این غول چالش

هیچ چیزی در مورد خاویر McKinney در دو ماه اول در NFL شده اند طبیعی است.

از نیاز به سازمان دیده بان مجازی پیش نویس را در خانه خود را برای حضور غول’ offseason فعالیت های آموزشی با باز کردن لپ تاپ خود را به طور منظم تلقین به NFL پرتاب شده است ،

اما McKinney غول’ دور دوم انتخاب شده است هرگز به حل و فصل برای چه استاندارد به هر حال. او رونق در حالی که هریک از این هنجار به عنوان رایگان ایمنی که اغلب تا در صف قوی ایمنی cornerback داخل linebacker و خارج linebacker در آلاباما, کالج, گل میخ که به نام مدرسه خود را بالا, مربیان بعد از بازی به درخواست آنچه که او می تواند بهتر انجام دهید و ذهن خلاق که تساوی و طرح های خود را خالکوبی زمانی که او متوقف می شود و کار در این زمینه است.

آن را فقط ممکن است آنچه که باعث میشن به خوبی آماده برای پرش به سمت راست به یک نویسنده در نقش اگر و زمانی که فصل شروع می شود در ماه سپتامبر با وجود این شرایط غیر معمول.

“چیزی که از هم جدا شده او بود و او می خواست می شود ناراحت کننده در یک اتاق پر از سگ های دیگر” گفت: Jermale Ransby این خط دفاعی مربی در رزول دبیرستان در گرجستان است. “او می خواست به مطمئن شوید که او سگ بالا. فقط اخلاق کار خود را, او احتمالا سازگار ترین بچه است که من دیده ام در این گروه از همه این بچه ها که [رفت] بازی در کالج.

“به عنوان بچه های جوان می گویند او به ارمغان آورد بسیاری از چکه.”


Jermaine فیلیپس تا به حال به دنبال راه مککیننی می خواستم به در — از رزول به ثانیه به NFL به یک سوپر باول که در آن فیلیپس برنده یک حلقه با Buccaneers به عنوان یک تازه کار در سال 2002. سابق ایمنی خود فیلیپس بازگشت به مدرسه خود را بالا آلما مادر به مربی دفاعی پشت در سال 2014 زمانی که مککیننی دانشجوی سال دوم بود.

کارکنان فیلیپس پیوست و در حال حاضر شروع به یادگیری در مورد مککیننی توسط آن است. سر مربی جان فورد شنیده بود در مورد زمانی که او یک گریدر هشتم و در زمان توجه داشته باشید از زمانی که او وسط تیم مدرسه خواهد عمل در این زمینه پس از تیم اول دانشگاه یا دانشکده. او رفت و به یکی از بازی های خود را دیدم مککیننی بازی کردم و فکر کردم “گاو مقدس. این بچه هم برخی از آب به او.”

“به عنوان بچه های جوان می گویند او به ارمغان آورد بسیاری از چکه.” — Jermale Ransby این خط دفاعی مربی در رزول دبیرستان در گرجستان در Xavier مککیننی

Ransby اولین تعامل با مککیننی بود انضباطی یکی. او تا به حال بدست یک ایمیل از یک معلم زبان انگلیسی که تا به حال یک دانشجوی سال اول اقدام کردن در کلاس. Ransby گفته میشن که اگر او می خواست به بازی تیم اول دانشگاه یا دانشکده یک روز او به عمل خود را مستقیم. این تنها باری بود که آنها تا به حال در مورد آن صحبت کنید.

اما در زمان فیلیپس, شروع مربیگری, مککیننی ساخته شده بود تیم اول دانشگاه یا دانشکده به عنوان یک دانشجوی سال دوم. او استعداد خام به جز وجود یک ارشد در مقابل او بیشتر از زمان بازی در یک چرخش در ایمنی. رزول بازی رقیب خود میلتون در اوایل فصل وقتی وضعیت آمار چنگال در جاده ها است.

“[او] نوع انداخت کمی مناسب و pouted,” فیلیپس گفت.

مککیننی احساس او سزاوار به بازی. فیلیپس موافقت کرد اما می خواستم او را به درک جریان بازی و به او گفت برای آماده بود که خود را در زمان نامیده می شد. پس از اجتناب از فیلیپس برای یک زمان کوتاه مککیننی آمد و به او گفت که او هرگز او را به دلیل دیگری به فکر می کنم که او سزاوار نیست در این زمینه.

“او همیشه می پذیرد چالش” فیلیپس گفت. “او آن را تا درجه دیگر.”

مککیننی خود را آغاز کرد از سال سوم برگزاری ارائه می دهد از آلاباما و کلمسون در میان دیگران و متعهد به آلاباما است که سقوط. اما او نمی اجازه دهید آن را تغییر درایو خود را. او کمک کرد رزول رسیدن به مسابقات قهرمانی کشور — و سپس آن را دوباره ارشد خود را در سال هر چند اورلئانز از دست رفته در فینال هر دو بار.

در یک تیم بسته بندی شده با بخش استخدام میشن جدا از بقیه.

“او فقط همیشه کمی متفاوت سطح تمرکز از مردم همان عصر” فورد گفت.

Jermaine Phillips, Xavier McKinney and Jermale Ransby on the night McKinney was drafted by the Giants.
Jermaine فیلیپس, خاویر میشن و Jermale Ransby در شب مککیننی شد پیش نویس توسط غول.حسن نیت ارائه میدهد از Merriweather

مککیننی گیر بیشتر به ایمنی رایگان بود اما برخی از آزادی به حرکت در اطراف. اغلب او آن را بر خود به کشف کردن که حریف No. 1 سلاح شد و “پاک کردن[d] او” فورد گفت. بار دیگر او را در جعبه و حتی زمانی که مربیان نمی فراخوان او برای حمله رعد اسا او خواهد چیزی را ببینید و حمله رعد اسا به هر حال چیدن گونی. هنگامی که او ماندن در موقعیت طبیعی و پرسه زدن در مرکز میدان او می تواند اعتصاب وجود دارد بیش از حد.

هر آنچه که او انجام شده بود و راه او همیشه تحت تاثیر قرار مربیان خود را.

“او به نظر می رسد مانند او در کنترل کامل از بدن خود و حرکت سریع تر از افرادی هستند که اعمال خود را در 110 درصد” فورد گفت. “وجود دارد یک سیالیت و یک صافی به او چگونه نقش بازی است که فقط نادر است.”

“او فقط از نوع شناور و glided,” فیلیپس گفت. “بدن خود را کنترل شده است-1 از 1 روز.”


هر چند او بعدها decommitted از آلاباما مککیننی هنوز هم در نهایت به پایان رسید تا در تاسکالوسا — ثبت نام اولیه پس از فارغ التحصیلی دبیرستان در ماه دسامبر.

مککیننی بازی بیشتر تیم های ویژه به عنوان یک دانشجوی سال اول قبل از پرش به زرشکی جزر و مد شروع قوی ایمنی به عنوان یک دانشجوی سال دوم جایگزین 2018 دور اول انتخاب کنید Minkah Fitzpatrick. او بلافاصله تبدیل به یک بازیکن تاثیر درآمد دفاعی MVP افتخارات در نارنجی کاسه برابر اوکلاهما قبل از آلاباما از دست ملی بازی های قهرمانی است.

به عنوان یک تازه وارد او انتقال به رایگان ایمنی اما استعداد و فوتبال IQ مجاز نیک Saban به او حرکت می کند در اطراف او را خوشحال. او با بازی 393 جرقه بزند در ایمنی 166 در cornerback, 120 در داخل linebacker و 113 در خارج linebacker با توجه به ESPN.

IMG-0597 (1)Xavier McKinney (left) and Cam Newton at Newton's 7-on-7 camp in 2014. (Courtesy of Ebony Merriweather)
خاویر مککیننی (سمت چپ) و کم نیوتن در نیوتن 7-در 7 کمپ در سال 2014.(حسن نیت ارائه میدهد از Merriweather)

پس از بازی او را به صحبت فیلیپس و Ransby — که رفته بود از بودن فقط مربیان به مککیننی مربیان و برادران — در مورد آنچه که آنها را دیدم. او نمی خواست کسی به او بگویید که چقدر خوب او بود از او می خواستم به می دانم که چگونه او می تواند حتی بهتر است. در offseason او را به بازگشت به رزول و کار با Ransby در عبور-عجله دریل بخشی از بازی خود را که او مشاهده شده فقط به عنوان مهم به عنوان رفت و آمد و پوشش-2 است.

“او یک اسفنج” Ransby گفت.

که بخشی از چه چیزی ساخته شده McKinney — آخرین در یک سنت قوی از پویا safeties به بیرون آمدن از آلاباما از جمله Fitzpatrick, Eddie جکسون, Landon کالینز و هکتار هکتار کلینتون-Dix — یکی از سابان ‘ مورد علاقه های شما.

“از آنجا که او باهوش چرا که او سخت کار می کند چون او را رقابتی” فورد گفت. “شما هرگز به نگرانی در مورد اینکه آیا خاویر رفتن به رقابت بپردازند.”


حتی McKinney در خطوط مختلف هستند. او تبدیل آنها به خالکوبی های خود را به نقاشی از شخصیت های کارتونی مانند شیطان تاسمانی, عوامل و ماروین مریخ در حال حاضر امضا در سراسر بدن خود را.

اما اول تو میشن رو به عقب زمانی که او دانشجوی سال دوم در رزول هنوز هم در خدمت به عنوان یک یادآوری روزانه. در یکی bicep: فروتن. در دیگر: گرسنه.

“او که چون او همیشه می خواستم برای یادآوری خود را که در آن او نیاز به او را هرگز به اندازه کافی انجام داده و او را هل می دهد خود را به حد” Ransby گفت.

اگر یک بیماری همه گیر نمی کنید در راه مککیننی را که طرز فکر به میدان با او در این پاییز انتظار می رود تیم با Jabrill فلفل به شکل غول’ ایمنی جدید پشت سر هم. او تا به حال سود در واقع تمرین در غول سیستم با هم تیمی های جدید خود را فقط رتبهدهی نشده است, اما کسانی که به مککیننی همیشه او را دیده کار به توان ذهنی و جسمی آماده برای هر چالش ها آمده راه خود را. آنها اصلا انتظار این یکی باید متفاوت باشد.

“یک بچه که همیشه استعداد فوق العاده ای اما حتی بیشتر از آن است که او یک دانش آموز از این بازی گفت:” فیلیپس که می بیند اد نی-نوع بالقوه در مککیننی.

“این واقعیت است که عشق به بازی و راه او روش آن است که می داند چه اتفاقی می افتد. من حتی نمی خواهد می گویند که آسمان محدود — آسمان را به عنوان استاندارد برای او. چه چیزی فراتر از آن چه کسی می داند؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de