خاویر میشن کاملا می تواند تبدیل به غول های ثانویه

قسمت 10 در یک سری تجزیه و تحلیل New York Giants

می تواند به یک بازیکن تبدیل کل موقعیت ؟ ؟ ؟

مطمئن شوید که در صورتی که بازیکن برتر مجری در این زمینه و نیز افزایش عملکرد کسانی که در اطراف او.

این چیزی است که غول های امید خاویر مککیننی به ارمغان می آورد به جدول و به عقب پایان از دفاع از خود.

این ممکن است بیش از حد به سوال از یک تازه کار گرفته شده در دور دوم پیش نویس NFL, اما نه همه سال اول بازیکنان برابر خلق شده اند. آن اختصاص داده شده توسط غول به بازیکن ارزیابی این سال به عنوان بهترین سناریو بهترین مقابله با توهین آمیز در پیش نویس با شماره 4 به طور کلی انتخاب کنید — مگر اینکه همان است که بازیکن می تواند کمی بعد از طریق تجارت-پایین — و سپس دریافت بهترین ایمنی در این پیش نویس در شماره 36. غول می دانستم که آنها باید در موقعیت به اندرو توماس در دور اول. آنها پیش بینی مککیننی خواهد بود را از هیئت مدیره قبل از شماره 36 آمد در سراسر.

مککیننی وجود دارد و آن را با شدت بهم زدن غوطه دادن انتخاب کنید. هر زمان که غول می توانید در این زمینه به تماشای چگونه در مککیننی رایگان ایمنی و Jabrill فلفل در قوی ایمنی کار در ارتباط با یکدیگر خواهد بود قانع کننده ترین عنصر جدید به بازسازی دفاع.

“با تطبیق پذیری او و آنچه که او نشان داده شده است از آنچه که او شده است قادر به انجام بازی در بخشی از میدان بازی در جعبه بود مورد استفاده در پوشش در حافظه گیرنده استفاده می شود در حمله رعد اسا بسته” مربی جو قاضی گفت: از آنچه او را دیدم از مککیننی در آلاباما. “او نشان داده در محدوده آنچه که او قادر به انجام. که به ما اجازه می دهد به استفاده از تمام بازیکنان ما در راه های مختلف. به دلیل تطبیق پذیری است که مکمل هر کس دیگری در این فهرست به عنوان نقاط قوت خود لرزش.”

Xavier McKinney
خاویر مککیننیAP

مککیننی ورود اجازه خواهد داد که فلفل برای استفاده در روش های مختلف است و باید یک مزیت به دفاعی backfield. غول برداشت پنجم-سال گزینه در فلفل حتی اگر او اول فصل با تیم بود نه یک ضربه سر و صدا. او یک تکه از Odell بکهام جونیور تجارت با براونز است که مدیر کل دیو Gettleman اصرار بر گرفتن بازگشت. فلفل’ شدت مشهود است و خوش آمدید در قفسه اتاق پرنیان که در گذشته بیش از حد به عقب گذاشته, به خصوص در دفاع. او از دست رفته این تیم پنج بازی با شکسته عرضی روند در پشت او و او نقش خیلی سخت است که بدن خود را طول می کشد تپش. غول امیدوارم که در این فصل مجاز به بازی نزدیک تر به خط داد و بیداد چون مککیننی بسیار عالی در پوشش فلفل می تواند بسیار بیشتر عذاب از او می شود.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

بدون شک وجود دارد که غول های انتظار مککیننی به کار راه خود را به صف شروع بازی 1 هر زمان که طول می کشد محل. کجا این ترک جولیان عشق ؟ در یک نقطه خوب در واقع. عشق گفت: پست قبل به پیش نویس هدف او این است که برای شروع در کنار فلفل. ضرب و شتم مککیننی دشوار خواهد بود اما اگر همه کاره, عشق نشان داد به عنوان یک تازه کار — او بیشتر cornerback در نوتردام — شکوفه های بیشتر خود را در سال دوم غول خواهد پیدا کردن یک محل برای او. این پرستان بودند و تمایلی به استفاده از سه safeties در این زمینه در یک زمان و جدید غول های دفاعی هماهنگ کننده پاتریک Graham محصول جدید فوتبال انگلستان کارخانه.

“جولیان بزرگ مجموعه مهارت” قاضی گفت. “او می تواند بازی گوشه او می تواند بازی در حافظه و او می تواند در بازی برگشت عمیق به عنوان یک ایمنی. ما می رویم به استفاده از او به عنوان ما نیاز توسط هر برنامه بازی. او ممکن است هر یک به پایین ایمنی او ممکن است هر گوشه پایین”

داشتن فلفل میشن و دوست دارم در پایان به یک سناریو جذاب مجموعه ای به بازی کردن در این تابستان.

Nate Ebner ذکر شده است به عنوان یک ایمنی اما او با بازی یک ضربه محکم و ناگهانی در دفاع سه فصل گذشته برای میهن پرستان — او به ویژه تیم های شرکت کننده. Rashaan Gaulden امضا شد به تمرین تیم ملی در ماه دسامبر گذشته به عنوان غول لگد به لاستیک های 2018 و دور سوم به پیش نویس انتخاب از تنسی که نیست دو فصل با Panthers.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>